HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Waterhoorn - Hoorn nh

Naam De Waterhoorn
Telefoon
Straat Holenweg 14E
Postcode 1624 PB
Plaats Hoorn nh
DatumTijdWedstrijd
24 okt 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)
24 okt 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
31 okt 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
31 okt 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
31 okt 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)
7 nov 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
7 nov 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - KZC H3 (Heren)
7 nov 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
7 nov 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
14 nov 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
14 nov 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
14 nov 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
21 nov 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
21 nov 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
21 nov 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))
28 nov 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15)
28 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
28 nov 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
28 nov 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
5 dec 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)
5 dec 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)
5 dec 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))
12 dec 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
12 dec 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
12 dec 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
12 dec 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - KZC H2 (Heren)
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)
9 jan 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
9 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
9 jan 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
16 jan 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - KZC H4 (Heren)
16 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)
16 jan 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
23 jan 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
23 jan 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
23 jan 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
23 jan 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
30 jan 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
30 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
30 jan 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
6 feb 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
6 feb 15:00 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
6 feb 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DAW H3 (Heren)
6 feb 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))
13 feb 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
13 feb 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
6 maa 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
6 maa 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
6 maa 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
6 maa 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
13 maa 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
13 maa 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
13 maa 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
13 maa 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)
20 maa 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)
20 maa 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
20 maa 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
10 apr 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
10 apr 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
10 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
10 apr 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
17 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
17 apr 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)
24 apr 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
24 apr 15:00 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)
24 apr 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
24 apr 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
3 okt 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 10 - 10