HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Blauwe Golf - Leeuwarden

Naam De Blauwe Golf
Telefoon 058-2131001
Straat Jelsumerstraat 12
Postcode 8917 EN
Plaats Leeuwarden
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 17:30 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 11
6 apr 19:15 Orca H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 17 - 2
6 apr 18:00 Orca H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren) 14 - 14
6 apr 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 12 - 25
6 apr 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 4
6 apr 15:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 22
31 maa 17:30 Orca H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 14 - 5
30 maa 18:30 Orca H5 (Heren) - Bolsward H2 (Heren) 25 - 1
23 maa 21:00 Orca H4 (Heren) - Orca H5 (Heren) 7 - 12
23 maa 20:00 Orca H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 9 - 2
23 maa 19:00 Orca H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) 16 - 8
23 maa 18:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) 14 - 12
23 maa 17:00 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
23 maa 16:15 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 6
23 maa 15:30 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 7 - 10
16 maa 19:15 Orca H5 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) 11 - 6
16 maa 18:15 Orca H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 5 - 4
16 maa 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 4 - 25
16 maa 16:30 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 11
16 maa 16:30 Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 3 - 12
16 maa 16:00 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 6 - 2
16 maa 16:00 Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 9
16 maa 15:30 De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 4
16 maa 15:30 Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 10
2 maa 19:15 Orca H4 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren) 2 - 14
2 maa 18:15 Orca H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 12 - 7
2 maa 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 8
23 feb 18:45 Orca H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 11 - 10
23 feb 17:30 Orca H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 25 - 4
16 feb 21:00 Orca H5 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 8 - 3
16 feb 20:00 Orca H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 5 - 12
16 feb 19:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 14
16 feb 18:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 0
16 feb 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
10 feb 17:30 Orca H4 (Heren) - Bolsward H2 (Heren) 12 - 11
2 feb 20:30 Orca H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren) 10 - 4
2 feb 19:15 Orca H1 (Heren) - SWOL 1894 H1 (Heren) 9 - 11
2 feb 18:15 Orca H5 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 7 - 6
2 feb 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
26 jan 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
19 jan 20:30 Orca H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 5 - 9
19 jan 19:15 Orca H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) 11 - 12
19 jan 18:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 12
19 jan 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2
8 dec 19:30 Orca H4 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 5 - 4
8 dec 18:30 Orca H3 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 21 - 2
8 dec 17:15 Orca H1 (Heren) - Livo H1 (Heren) 6 - 12
8 dec 16:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 32 - 4
8 dec 15:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 7 - 13
1 dec 19:15 Orca H5 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren) 12 - 7
1 dec 18:15 Orca H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 9 - 5
1 dec 17:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 3
24 nov 19:30 Orca H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 9 - 7
24 nov 18:15 Orca H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 10 - 9
24 nov 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 9 - 6
17 nov 18:30 Orca H5 (Heren) - Orca H4 (Heren) 8 - 4
17 nov 17:30 Orca H2 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 20 - 4
10 nov 20:00 Orca H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 14 - 9
10 nov 19:00 Orca H4 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren) 12 - 8
10 nov 18:00 Orca H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 10 - 7
10 nov 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 18 - 4
10 nov 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 3
10 nov 15:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 28
3 nov 19:15 Orca H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 8 - 6
3 nov 18:00 Orca H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren) 11 - 10
3 nov 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 5
3 nov 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
3 nov 15:30 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 2
13 okt 19:15 Orca H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 10 - 2
13 okt 18:00 Orca H1 (Heren) - VZ&PC H1 (Heren) 7 - 8
13 okt 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 10
13 okt 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 6
13 okt 15:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 12 - 10
6 okt 17:30 Orca H4 (Heren) - DraGor (SG) DraGor (SG) H4 (Heren) 16 - 5
6 okt 16:30 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 3
6 okt 16:30 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
6 okt 16:00 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 5
6 okt 16:00 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 10
6 okt 15:30 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 4
6 okt 15:30 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
29 sep 20:15 Orca H4 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) 3 - 8
29 sep 19:15 Orca H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren) 5 - 0
29 sep 18:15 Orca H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 13 - 4
29 sep 17:00 Orca H1 (Heren) - NDD H1 (Heren) 16 - 8
29 sep 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 6
29 sep 15:30 Orca DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 11