HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie It Gryn - Stiens

Naam It Gryn
Telefoon 058-2572400
Straat Ieleane 1
Postcode 9051 LP
Plaats Stiens
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 feb 18:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 5
29 feb 17:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 10 - 6
15 feb 20:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 16 - 5
15 feb 20:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 11 - 10
15 feb 19:15 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren) 3 - 10
1 feb 19:30 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 10 - 6
1 feb 18:45 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 6 - 10
1 feb 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - Orca H4 (Heren) 13 - 16
25 jan 19:00 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 15 - 4
18 jan 16:15 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) SGHA EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 8 - 7
18 jan 16:15 TriVia TriVia EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 3 - 14
18 jan 15:45 TriVia TriVia EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) SGHA EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 3 - 6
18 jan 15:45 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 7 - 14
18 jan 15:15 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 9 - 5
18 jan 15:15 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 2 - 13
11 jan 20:45 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 1 - 21
11 jan 20:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 11 - 1
11 jan 19:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 17
14 dec 19:30 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 9 - 6
14 dec 18:45 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 6 - 11
14 dec 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren) 4 - 9
14 dec 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 11
30 nov 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 10 - 10
30 nov 18:00 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames) 7 - 12
30 nov 17:15 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - WSG Westergo (SG) H3 (Heren) 14 - 5
9 nov 19:30 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 6 - 11
9 nov 18:45 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 1 - 8
9 nov 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 5 - 7
9 nov 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 8
2 nov 16:30 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) 4 - 16
2 nov 16:30 TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2019) (Gemengd-E <11) 2 - 12
2 nov 16:00 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 6
2 nov 16:00 Orca EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 9
2 nov 15:30 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 15
2 nov 15:30 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Orca EG1(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 10
5 okt 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren) 5 - 20
5 okt 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 1
28 sep 17:15 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 12 - 10
21 sep 18:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - Orca H2 (Heren) 13 - 13
21 sep 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren) 13 - 12
21 sep 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 15