HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Bad Hesselingen - Meppel

Naam Bad Hesselingen
Telefoon 0522-251002
Straat Badweg 1
Postcode 7944 JL
Plaats Meppel
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 apr 15:30 De Reest H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 4 - 5
13 apr 19:15 De Reest H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) 7 - 14
13 apr 18:15 De Reest Reest D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 2 - 7
13 apr 17:30 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
6 apr 18:30 De Reest H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 13 - 6
6 apr 17:30 De Reest H3 (Heren) - PWC H1 (Heren) 6 - 4
30 maa 19:45 De Reest H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren) 8 - 5
30 maa 18:45 De Reest Reest D1 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 2 - 11
30 maa 18:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 7
30 maa 16:40 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Inktvis De Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 8 - 6
30 maa 16:15 Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia'24 EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 6 - 6
30 maa 16:00 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) 4 - 2
30 maa 16:00 De Reest FG2 (Gemengd-F <9) - De Reest FG1 (Gemengd-F <9) 6 - 7
30 maa 15:50 De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 16 - 0
30 maa 15:30 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG1 (Gemengd-F <9) 6 - 3
30 maa 15:30 De Reest FG2 (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) 2 - 4
30 maa 15:25 De Inktvis De Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia'24 EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 8 - 7
30 maa 15:00 De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 16 - 0
30 maa 15:00 De Reest FG2 (Gemengd-F <9) - TriVia FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 4
30 maa 15:00 Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG1 (Gemengd-F <9) 2 - 2
23 maa 20:30 De Reest H2 (Heren) - Livo H2 (Heren) 4 - 8
23 maa 19:45 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 18 - 3
23 maa 19:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 5
16 maa 20:00 GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) 8 - 2
16 maa 19:40 SC Bartje 2 (NK waterbasketbal) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) 1 - 2
16 maa 19:20 GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 2 (NK waterbasketbal) 2 - 5
16 maa 19:00 SC Bartje 1 (NK waterbasketbal) - GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) 8 - 3
16 maa 18:40 SC Bartje 1 (NK waterbasketbal) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) 2 - 6
16 maa 18:20 SC Bartje 2 (NK waterbasketbal) - GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) 10 - 0
16 maa 18:00 GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 1 (NK waterbasketbal) 6 - 2
16 maa 17:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) 11 - 0
16 maa 17:20 SC Bartje 1 (NK waterbasketbal) - SC Bartje 2 (NK waterbasketbal) 1 - 5
16 maa 17:00 GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) 6 - 4
16 maa 15:30 De Reest H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 13 - 4
16 maa 14:30 De Reest H1 (Heren) - Nunspeet H1 (Heren) 8 - 7
9 maa 17:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
9 maa 17:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 6
9 maa 16:00 De Reest H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 5 - 9
9 maa 15:00 De Reest H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 2 - 11
2 maa 18:45 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) 25 - 1
2 maa 18:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 3 - 1
2 maa 17:00 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 11 - 6
2 maa 16:00 De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 10
2 maa 16:00 PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 2 - 11
2 maa 15:30 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 14 - 1
2 maa 15:30 De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 11 - 1
2 maa 15:00 De Reest De Reest EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 15 - 2
2 maa 15:00 WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 7 - 9
23 feb 16:00 De Reest Reest D1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 2 - 6
23 feb 15:00 De Reest H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren) 6 - 3
16 feb 15:00 De Reest Reest D1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 1 - 8
9 feb 20:30 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 23 - 10
9 feb 19:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
9 feb 19:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 9 - 11
2 feb 19:15 De Reest H1 (Heren) - EZC H1 (Heren) 11 - 11
2 feb 18:15 De Reest Reest D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 4 - 11
2 feb 17:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 11 - 3
26 jan 20:15 De Reest H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren) 7 - 12
26 jan 19:15 De Reest Reest D1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 8 - 9
26 jan 18:15 De Reest H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 5 - 10
26 jan 17:30 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 1
19 jan 19:00 De Reest Reest D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 8 - 6
18 jan 21:00 De Reest H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 11 - 7
12 jan 16:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 8 - 3
12 jan 15:45 De Reest H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren) 5 - 3
12 jan 15:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 4
15 dec 20:00 De Reest H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H4 (Heren) 9 - 2
15 dec 19:00 De Reest H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 3 - 10
15 dec 18:15 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 2
15 dec 17:30 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
8 dec 17:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
8 dec 17:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - 23 - 0
8 dec 16:00 De Reest H2 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren) 4 - 26
8 dec 15:00 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 1 - 6
1 dec 16:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 1
24 nov 20:15 De Reest H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 9 - 13
24 nov 19:15 De Reest H3 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 7 - 10
24 nov 17:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
24 nov 17:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 0
17 nov 19:15 De Reest H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren) 10 - 8
17 nov 18:30 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 4
17 nov 17:30 De Reest Reest D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 5 - 8
10 nov 17:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 8 - 12
10 nov 16:00 De Reest H2 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren) 3 - 15
3 nov 19:45 De Reest Reest D1 (Dames) - De Plons D1 (Dames) 7 - 7
3 nov 18:45 De Reest H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 6 - 4
3 nov 18:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
3 nov 17:05 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 4
3 nov 16:40 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
3 nov 16:40 De Reest EG2 (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
3 nov 16:15 TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 7
3 nov 16:15 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 4
3 nov 15:50 De Reest EG3 (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
3 nov 15:50 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 0
3 nov 15:25 De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 12
3 nov 15:25 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
3 nov 15:00 De Reest EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
3 nov 15:00 De Reest EG3 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
27 okt 16:30 De Reest H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 3 - 11
13 okt 17:30 De Reest H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren) 8 - 6
13 okt 16:15 De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 1
13 okt 16:00 De Reest FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG2 (Gemengd-F <9) 4 - 7
13 okt 16:00 Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) - TriVia FG1 (Gemengd-F <9) 7 - 2
13 okt 15:30 De Reest FG1 (Gemengd-F <9) - TriVia FG1 (Gemengd-F <9) 1 - 7
13 okt 15:30 Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG2 (Gemengd-F <9) 5 - 2
13 okt 15:25 TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
13 okt 15:00 De Reest EG2 (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 4
13 okt 15:00 De Reest FG1 (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) 6 - 4
13 okt 15:00 De Reest FG2 (Gemengd-F <9) - TriVia FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 4
6 okt 16:45 De Reest H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 8 - 11
6 okt 15:45 De Reest H3 (Heren) - Bolsward H1 (Heren) 6 - 8
6 okt 15:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
22 sep 20:30 De Reest H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren) 5 - 10
22 sep 19:30 De Reest H2 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren) 6 - 10
22 sep 18:30 De Reest H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 7 - 13
22 sep 17:45 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 16 - 3
22 sep 17:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 2
15 sep 18:00 De Reest Reest D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 1 - 11
8 sep 17:00 - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 5 - 0