HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Warande - Oosterhout nb

Naam De Warande
Telefoon
Straat Wilhelminakanaal Zuid 66
Postcode 4903 RA
Plaats Oosterhout nb
DatumTijdWedstrijd
30 nov 15:30 De Warande H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)
30 nov 16:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
30 nov 17:25 De Warande H4 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
7 dec 16:10 De Warande H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)
7 dec 17:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)
7 dec 18:00 De Warande Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
15 dec 16:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
15 dec 17:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
15 dec 17:50 De Warande Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)
15 dec 18:40 De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
15 dec 19:40 De Warande H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)
11 jan 15:30 De Warande H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)
11 jan 16:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
11 jan 17:35 De Warande H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
25 jan 16:10 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 17:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
25 jan 18:00 De Warande Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
25 jan 19:00 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
1 feb 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
1 feb 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 17:10 De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
1 feb 18:00 De Warande H4 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
1 feb 18:50 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
8 feb 15:30 De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
8 feb 16:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
8 feb 17:30 De Warande H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
8 feb 18:20 De Warande H4 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
15 feb 15:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
29 feb 16:10 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 17:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
29 feb 17:50 De Warande H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
29 feb 18:50 De Warande H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
29 feb 19:40 De Warande Da2 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames)
7 maa 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 16:20 De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
7 maa 17:10 De Warande Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
7 maa 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
7 maa 19:25 De Warande H4 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
21 maa 16:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 17:00 De Warande H3 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
21 maa 17:50 De Warande Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)
4 apr 16:10 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 17:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 17:50 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)
4 apr 20:15 De Warande Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
18 apr 15:30 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
18 apr 16:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 19:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
16 nov 18:10 De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 6 - 8
16 nov 17:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 8 - 7
16 nov 16:20 De Warande H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 10 - 8
16 nov 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 5
9 nov 17:00 De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren) 8 - 13
9 nov 16:10 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
3 nov 17:45 De Warande H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 4 - 16
3 nov 16:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 7
3 nov 15:30 De Warande Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 8 - 3
26 okt 21:30 De Warande H4 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren) 0 - 13
26 okt 20:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 23 - 8
26 okt 19:30 De Warande Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 10 - 9
26 okt 17:50 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 10 - 6
26 okt 17:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 17
26 okt 16:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 12
19 okt 18:25 De Warande Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames) 5 - 2
19 okt 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
19 okt 16:20 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 6
19 okt 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 5
12 okt 18:10 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 4 - 11
12 okt 17:10 De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 12 - 12
12 okt 16:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 16 - 13
5 okt 18:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
5 okt 17:10 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren) 2 - 19
5 okt 16:20 De Warande Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames) 5 - 3
5 okt 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 6
28 sep 19:40 De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) 16 - 15
28 sep 18:50 De Warande Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames) 6 - 11
28 sep 18:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
28 sep 17:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 10
28 sep 16:30 - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
28 sep 15:30 De Warande Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 9 - 3
14 sep 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 16 - 7
14 sep 16:20 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 4 - 12
14 sep 15:30 De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 4 - 12