HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Warande - Oosterhout nb

Naam De Warande
Telefoon
Straat Wilhelminakanaal Zuid 66
Postcode 4903 RA
Plaats Oosterhout nb
DatumTijdWedstrijd
18 sep 15:25 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
18 sep 16:00 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
18 sep 16:50 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)
18 sep 17:40 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
18 sep 18:30 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)
18 sep 19:20 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
24 sep 16:00 [Concept]De Warande H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
24 sep 16:50 [Concept]De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
24 sep 17:40 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)
24 sep 18:40 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
24 sep 19:40 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
1 okt 15:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - Lutra EG1 (Gemengd-E <11)
1 okt 16:00 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
1 okt 16:50 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)
1 okt 17:40 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)
8 okt 16:00 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
8 okt 16:50 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
8 okt 17:40 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
8 okt 18:55 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
8 okt 19:55 [Concept]De Warande H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
15 okt 16:00 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
15 okt 16:40 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
5 nov 15:30 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)
5 nov 16:20 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 17:10 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)
5 nov 18:00 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
5 nov 18:50 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
5 nov 19:50 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)
5 nov 20:50 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
12 nov 16:00 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11)
12 nov 16:40 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
19 nov 15:00 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
19 nov 15:40 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
19 nov 16:20 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
19 nov 17:10 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)
19 nov 18:00 [Concept]De Warande H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
19 nov 18:50 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)
19 nov 19:50 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
19 nov 20:50 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
3 dec 16:00 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 16:50 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
3 dec 17:40 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
3 dec 18:40 [Concept]De Warande H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
3 dec 19:30 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
3 dec 20:45 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
11 dec 16:00 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
11 dec 16:00 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)
11 dec 16:50 [Concept]De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
17 dec 16:00 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
14 jan 16:00 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
14 jan 16:50 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
14 jan 17:40 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)
14 jan 18:30 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
21 jan 15:30 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
21 jan 16:00 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)
21 jan 17:00 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)
21 jan 18:00 [Concept]De Warande H4 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren)
21 jan 18:50 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
28 jan 15:00 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 15:50 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
28 jan 16:40 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
28 jan 17:30 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
28 jan 18:45 [Concept]De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
28 jan 19:35 [Concept]De Warande H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)
28 jan 20:25 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
28 jan 21:25 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
4 feb 16:00 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
11 feb 16:00 [Concept]De Warande H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)
4 maa 15:00 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)
4 maa 15:30 [Concept]De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
4 maa 16:20 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
4 maa 17:10 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17)
4 maa 18:00 [Concept]De Warande H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
4 maa 18:50 [Concept]De Warande H3 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H2 (Heren)
4 maa 19:40 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
4 maa 20:40 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
4 maa 21:40 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
11 maa 16:00 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - Lutra EG1 (Gemengd-E <11)
11 maa 16:40 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
11 maa 17:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)
11 maa 18:20 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
18 maa 16:00 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
25 maa 15:30 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
25 maa 16:20 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
25 maa 17:10 [Concept]De Warande H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
25 maa 18:00 [Concept]De Warande H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
25 maa 18:50 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)
25 maa 19:50 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
25 maa 20:50 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
1 apr 16:00 [Concept]De Warande EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
15 apr 16:00 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)
15 apr 16:50 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)
15 apr 17:40 [Concept]De Warande Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
15 apr 18:30 [Concept]De Warande H4 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)
15 apr 19:20 [Concept]De Warande Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
15 apr 20:10 [Concept]De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
22 apr 16:00 [Concept]De Warande H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
29 apr 16:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.