HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Tongelreep - Eindhoven

Naam De Tongelreep
Telefoon
Straat Antoon Coolenlaan 1
Postcode 5644 RX
Plaats Eindhoven
DatumTijdWedstrijd
31 okt 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 14:45 PSV H5 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
31 okt 15:35 PSV Da3 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
31 okt 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 16:35 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
31 okt 17:55 PSV H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
1 nov 18:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
7 nov 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)
7 nov 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 nov 16:40 PSV H4 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
7 nov 17:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))
14 nov 19:00 PSV Da3 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
14 nov 20:00 PSV H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
14 nov 21:20 PSV H5 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
21 nov 19:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 nov 20:05 PSV Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
21 nov 21:25 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))
22 nov 19:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)
22 nov 19:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
22 nov 20:20 PSV H4 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)
22 nov 20:20 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 19:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
28 nov 20:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
29 nov 19:30 PSV Da3 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
29 nov 20:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))
5 dec 14:45 PSV H4 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)
5 dec 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13)
5 dec 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
5 dec 16:40 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
19 dec 14:45 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 14:45 PSV Da3 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
9 jan 15:45 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
10 jan 13:00 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
16 jan 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)
16 jan 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
16 jan 18:00 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))
23 jan 14:45 PSV H4 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
23 jan 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)
23 jan 16:55 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))
30 jan 18:00 PSV H5 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)
30 jan 18:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 19:55 PSV Da3 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
6 feb 19:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
6 feb 21:25 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
7 feb 16:15 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
7 feb 16:15 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17)
7 feb 17:05 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 feb 18:25 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))
7 feb 19:25 PSV H4 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
20 feb 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
20 feb 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
20 feb 16:40 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
20 feb 18:00 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))
20 feb 20:40 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))
28 feb 19:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))
28 feb 20:50 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 14:45 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15)
6 maa 15:35 PSV H4 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
6 maa 16:25 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
6 maa 17:45 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))
13 maa 19:30 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
13 maa 20:50 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
13 maa 21:55 PSV H5 (Heren) - Aegir H3 (Heren)
14 maa 19:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 20:30 PSV Da3 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
20 maa 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)
20 maa 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 15:35 PSV H4 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)
20 maa 16:25 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 13:00 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
27 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
27 maa 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
27 maa 16:40 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
27 maa 18:00 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
27 maa 19:20 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 13:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
17 apr 14:20 PSV Da3 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
17 apr 15:20 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
17 apr 16:25 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (Dames Reserve (Bond))
24 apr 13:30 PSV H4 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
24 apr 13:30 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 14:20 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 apr 11:10 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
22 mei 18:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))