HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Tongelreep - Eindhoven

Naam De Tongelreep
Telefoon 040-2381112
Straat Antoon Coolenlaan 1
Postcode 5644 RX
Plaats Eindhoven
DatumTijdWedstrijd
17 nov 20:00 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)
17 nov 21:05 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames)
18 nov 20:00 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
18 nov 20:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17)
18 nov 20:50 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)
24 nov 20:00 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - VZV H1 (Heren)
24 nov 21:30 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
25 nov 11:10 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
25 nov 20:00 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - DBD H4 (Heren)
25 nov 20:50 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)
1 dec 15:00 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - VZV Njord Da1 (Dames)
1 dec 16:00 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
1 dec 16:00 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
8 dec 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - Hellas-Glana EG1 (Gemengd-E <11)
8 dec 14:45 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
8 dec 15:35 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
8 dec 15:35 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
8 dec 16:25 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames)
8 dec 17:25 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren)
8 dec 18:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)
8 dec 19:45 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - Arethusa H2 (Heren)
9 dec 17:30 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - DBD H2 (Heren)
9 dec 18:30 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Hellas-Glana H3 (Heren)
15 dec 00:00 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames)
15 dec 00:00 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
13 jan 11:10 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
19 jan 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
19 jan 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)
19 jan 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)
19 jan 15:35 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)
19 jan 16:25 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames)
19 jan 17:25 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren)
19 jan 18:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)
19 jan 19:45 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)
19 jan 20:45 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - De Treffers H2 (Heren)
20 jan 14:00 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)
26 jan 19:00 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
26 jan 19:00 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13)
2 feb 19:00 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames)
2 feb 20:00 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren)
2 feb 21:15 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2)
3 feb 18:00 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - Nuenen EG1 (Gemengd-E <11)
3 feb 18:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17)
3 feb 18:50 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG2 (Gemengd-C <15)
3 feb 18:50 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
3 feb 19:40 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren)
3 feb 20:40 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)
16 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - De Rog H2 (Heren)
16 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
16 feb 15:35 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
16 feb 16:25 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames)
9 maa 14:45 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15)
9 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17)
9 maa 15:35 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)
9 maa 15:35 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
9 maa 16:25 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)
9 maa 17:25 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren)
9 maa 18:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
16 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)
16 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
16 maa 15:35 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - NDD Da1 (Dames)
16 maa 16:35 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - SBC2000 H2 (Heren)
17 maa 14:00 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17)
23 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren)
23 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)
23 maa 15:35 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13)
23 maa 16:25 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - ZVVS H2 (Heren)
23 maa 17:25 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - VZC H1 (Heren)
23 maa 18:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)
30 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames)
30 maa 15:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
30 maa 15:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)
6 apr 18:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
6 apr 18:30 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)
6 apr 19:20 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)
6 apr 20:35 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)
7 apr 19:00 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 19:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17)
7 apr 19:50 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)
7 apr 20:40 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - SVH H3 (Heren)
7 apr 21:40 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - VZV Njord H3 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 19:35 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) 7 - 10
10 nov 18:30 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 19 - 10
10 nov 17:10 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren) 8 - 7
10 nov 16:25 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren) 3 - 9
10 nov 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
10 nov 15:35 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
10 nov 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 2
10 nov 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 0
4 nov 16:30 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames) 15 - 4
4 nov 15:15 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 10
4 nov 14:00 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 17
4 nov 13:00 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Arethusa Da1 (Dames) 13 - 8
3 nov 17:40 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 10 - 7
3 nov 16:40 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) 6 - 7
3 nov 15:35 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 17
3 nov 14:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 8 - 3
3 nov 14:45 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 0
28 okt 17:20 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren) 5 - 9
28 okt 16:15 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) 10 - 6
28 okt 15:00 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren) 16 - 10
27 okt 20:35 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - UZSC H3 (Heren) 6 - 7
27 okt 19:30 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - SVH H2 (Heren) 8 - 9
27 okt 18:15 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren) 15 - 8
27 okt 17:00 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 6 - 14
27 okt 16:10 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) 5 - 7
27 okt 16:10 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 0
20 okt 20:00 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - De Vennen H2 (Heren) 3 - 6
20 okt 18:45 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 11 - 13
20 okt 17:30 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames) 7 - 3
20 okt 16:25 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 8
20 okt 15:35 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Spio H2 (Heren) 10 - 4
20 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 9 - 8
14 okt 14:00 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) 4 - 26
13 okt 21:35 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - HZPC H2 (Heren) 11 - 5
13 okt 20:35 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren) 7 - 8
13 okt 19:30 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) 10 - 10
13 okt 18:15 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - Het Y H1 (Heren) 15 - 5
13 okt 17:15 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 11 - 11
13 okt 16:25 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - RZ H2 (Heren) 6 - 5
13 okt 16:25 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
13 okt 15:35 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
13 okt 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 2
13 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17) 26 - 3
13 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 2
22 sep 14:20 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) 14 - 8
22 sep 13:30 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 8 - 7
22 sep 13:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Rog DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 10
15 sep 13:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 24
15 sep 13:30 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 35 - 1