HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Kulk - Vlaardingen

Naam De Kulk
Telefoon
Straat Westlandseweg 200
Postcode 3131 HX
Plaats Vlaardingen
DatumTijdWedstrijd
23 nov 17:00 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15)
23 nov 17:45 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)
23 nov 18:30 ZVVS Da4 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
23 nov 19:15 ZVVS Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
30 nov 16:45 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)
30 nov 17:30 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
30 nov 18:15 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)
30 nov 19:00 ZVVS H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
30 nov 19:45 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
30 nov 20:30 ZVVS H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
1 dec 15:15 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)
1 dec 15:55 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
1 dec 16:35 ZVVS Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)
1 dec 17:20 ZVVS Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
7 dec 17:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
7 dec 18:05 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
7 dec 19:05 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
7 dec 20:00 ZVVS H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
7 dec 20:45 ZVVS Da4 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
7 dec 21:30 ZVVS Da5 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
14 dec 16:30 ZVVS Da5 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)
14 dec 17:15 ZVVS Da4 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
14 dec 18:00 ZVVS H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
14 dec 18:45 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))
14 dec 19:50 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 13:30 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)
11 jan 14:10 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 14:55 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 15:40 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)
11 jan 16:25 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17)
11 jan 17:10 ZVVS Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
11 jan 18:00 ZVVS Da3 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)
11 jan 18:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))
11 jan 19:50 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 20:45 ZVVS H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
11 jan 21:30 ZVVS H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
18 jan 14:30 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)
18 jan 15:10 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
18 jan 15:55 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)
18 jan 16:40 ZVVS Da5 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)
18 jan 17:25 ZVVS H6 (Heren) - SVH H6 (Heren)
18 jan 18:10 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
18 jan 18:55 ZVVS H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
18 jan 19:40 ZVVS Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)
18 jan 20:35 ZVVS H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
25 jan 16:30 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)
25 jan 17:15 ZVVS Da5 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)
25 jan 18:00 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
25 jan 18:45 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)
25 jan 19:40 ZVVS H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)
25 jan 20:25 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
25 jan 21:30 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
1 feb 13:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
1 feb 13:40 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)
1 feb 14:25 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
1 feb 15:10 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15)
1 feb 15:55 ZVVS Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
1 feb 16:45 ZVVS Da3 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
1 feb 17:30 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
1 feb 18:35 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 19:30 ZVVS H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)
1 feb 20:15 ZVVS H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)
1 feb 21:00 ZVVS H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)
8 feb 17:15 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
8 feb 18:00 ZVVS Da5 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)
8 feb 18:45 ZVVS H5 (Heren) - DWF H1 (Heren)
8 feb 19:30 ZVVS Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)
8 feb 20:20 ZVVS H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
9 feb 14:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)
9 feb 14:40 ZVVS H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
9 feb 15:25 ZVVS H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
15 feb 18:30 ZVVS Da4 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
15 feb 19:15 ZVVS Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
15 feb 20:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
15 feb 20:55 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
22 feb 18:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
7 maa 16:00 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
7 maa 16:45 ZVVS Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
7 maa 17:30 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)
7 maa 18:25 ZVVS H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)
7 maa 19:10 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))
7 maa 20:15 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 21:10 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
14 maa 14:40 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 15:25 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 16:10 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
14 maa 16:55 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)
14 maa 17:40 ZVVS Da5 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames)
14 maa 18:25 ZVVS H6 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)
14 maa 19:10 ZVVS H5 (Heren) - SVH H5 (Heren)
14 maa 19:55 ZVVS H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
14 maa 20:40 ZVVS Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
21 maa 14:00 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)
21 maa 14:45 ZVVS Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)
21 maa 15:35 ZVVS Da3 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
21 maa 16:20 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17)
21 maa 17:05 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)
21 maa 18:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))
21 maa 19:05 ZVVS H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)
21 maa 19:50 ZVVS H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)
21 maa 20:35 ZVVS H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
22 maa 13:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
22 maa 13:40 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)
22 maa 14:25 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
28 maa 12:00 ZVVS MINI (Mini polo) - ZVVS MINI (Mini polo)
4 apr 16:45 ZVVS Da5 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
4 apr 17:30 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
4 apr 18:15 ZVVS H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
4 apr 19:00 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2)
4 apr 20:05 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
4 apr 21:10 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 16:00 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
18 apr 16:45 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)
18 apr 17:30 ZVVS Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
18 apr 18:20 ZVVS Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
18 apr 19:05 ZVVS H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
18 apr 19:50 ZVVS H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)
18 apr 20:35 ZVVS H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
25 apr 18:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 20:25 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
16 nov 19:20 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 16 - 6
16 nov 18:15 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 11 - 11
16 nov 17:30 ZVVS H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 8 - 7
16 nov 16:45 ZVVS Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 2 - 6
16 nov 16:00 ZVVS Da5 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 7 - 2
9 nov 20:40 ZVVS Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 5 - 8
9 nov 19:55 ZVVS H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 6 - 9
9 nov 19:10 ZVVS H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 8 - 8
9 nov 18:25 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 7
9 nov 17:40 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 11 - 1
9 nov 17:00 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 2
2 nov 20:05 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 8
2 nov 19:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
2 nov 17:55 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) 13 - 10
2 nov 17:10 ZVVS H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 9 - 5
2 nov 16:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 21 - 5
2 nov 15:30 ZVVS Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 5 - 6
2 nov 14:45 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) 3 - 12
2 nov 14:00 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 9
27 okt 14:45 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 10
27 okt 14:00 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
27 okt 13:15 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 14
19 okt 18:30 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 10 - 19
13 okt 14:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 14 - 6
12 okt 20:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 13 - 11
12 okt 18:55 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond)) 12 - 16
12 okt 18:10 ZVVS H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) 4 - 3
12 okt 17:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
12 okt 16:30 ZVVS Da4 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 6 - 14
12 okt 15:45 ZVVS Da5 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 7 - 5
5 okt 20:05 ZVVS H4 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 8 - 8
5 okt 19:20 ZVVS H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 8 - 8
5 okt 18:35 ZVVS H6 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 9 - 5
5 okt 17:40 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 6
5 okt 16:55 ZVVS Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 5 - 4
5 okt 16:05 ZVVS Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 7 - 9
5 okt 15:20 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 8
5 okt 14:35 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) 35 - 0
5 okt 13:55 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
5 okt 13:15 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 8
28 sep 21:15 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 13
28 sep 20:10 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 17 - 5
28 sep 19:25 ZVVS H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 12 - 7
28 sep 18:30 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 15 - 9
28 sep 17:45 ZVVS Da4 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 2 - 5
28 sep 17:00 ZVVS Da5 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 9 - 4
21 sep 18:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DAW H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 8
14 sep 20:30 ZVVS H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 19 - 5
14 sep 19:45 ZVVS H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 7 - 15
14 sep 19:00 ZVVS H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 13 - 4
14 sep 18:15 ZVVS Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames) 9 - 5
14 sep 17:25 ZVVS Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 0 - 9
14 sep 16:40 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) 4 - 7
14 sep 15:55 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 34 - 1
14 sep 15:15 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4