HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportboulevard de Engh - Soest

Naam Sportboulevard de Engh
Telefoon
Straat Dalweg 181
Postcode 3762 AW
Plaats Soest
DatumTijdWedstrijd
4 okt 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
4 okt 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)
4 okt 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
4 okt 19:15 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - VZC Da1 (Dames)
11 okt 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
11 okt 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - VZC H3 (Heren)
11 okt 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)
15 okt 21:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)
25 okt 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
25 okt 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
25 okt 18:30 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
1 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
1 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
5 nov 18:45 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)
8 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
8 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
8 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
15 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames)
15 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
15 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
22 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
22 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
22 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - Triton H1 (Heren)
29 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
29 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
29 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
6 dec 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
6 dec 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)
6 dec 18:30 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
13 dec 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
13 dec 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
13 dec 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
18 dec 19:30 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
10 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
10 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
10 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
10 jan 19:15 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)
17 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
17 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
17 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)
24 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
24 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
24 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
31 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
31 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
31 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
4 feb 18:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)
7 feb 17:00 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
7 feb 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)
7 feb 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)
14 feb 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
19 feb 19:30 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
19 feb 20:30 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
7 maa 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
7 maa 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)
14 maa 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
14 maa 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
14 maa 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)
21 maa 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
21 maa 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
10 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
11 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
11 apr 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
11 apr 18:30 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
11 apr 19:15 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
18 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
18 apr 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
18 apr 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
25 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
25 apr 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.