HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Vlaskoel - Tubbergen

Naam De Vlaskoel
Telefoon
Straat Sportlaan 4
Postcode 7651 LD
Plaats Tubbergen
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 mei 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
14 mei 17:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 17 - 8
12 mei 21:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
30 apr 18:30 VKC'03 Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 15 - 10
9 apr 19:00 VKC'03 H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 6 - 13
9 apr 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 14 - 17
9 apr 17:00 VKC'03 Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 8 - 6
2 apr 19:00 VKC'03 Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 19 - 10
2 apr 18:00 VKC'03 Da2 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames) 15 - 4
2 apr 17:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 30
26 maa 18:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 23 - 11
26 maa 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - Losser H3 (Heren) 8 - 14
19 maa 19:10 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 19 - 8
19 maa 18:20 VKC'03 Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 12 - 11
19 maa 17:25 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 24
19 maa 16:30 VKC'03 H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 21 - 5
12 maa 18:30 VKC'03 Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 10 - 6
5 maa 18:30 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren) 13 - 8
5 maa 17:30 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 13 - 24
19 feb 18:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 6 - 3
12 feb 19:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
5 feb 17:30 VKC'03 Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 8 - 8
29 jan 19:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
29 jan 18:30 VKC'03 H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 10 - 8
29 jan 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 37
27 nov 19:30 VKC'03 Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 11 - 14
27 nov 18:30 VKC'03 H2 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 14 - 6
27 nov 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 20 - 10
20 nov 18:30 VKC'03 H2 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 19 - 4
20 nov 17:30 VKC'03 H3 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 11 - 11
13 nov 18:00 VKC'03 Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 22 - 1
13 nov 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 10
30 okt 18:30 VKC'03 Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) 12 - 8
30 okt 17:30 VKC'03 H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 14 - 6
30 okt 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 17
23 okt 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 9 - 11
2 okt 18:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
2 okt 17:30 VKC'03 H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 1 - 16
2 okt 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - De Dinkel Da2 (Dames) 18 - 3
25 sep 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 38