HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Vlaskoel - Tubbergen

Naam De Vlaskoel
Telefoon 0546-623335
Straat Sportlaan 4
Postcode 7651 LD
Plaats Tubbergen
DatumTijdWedstrijd
31 okt 15:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 16:00 VKC'03 Da2 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
31 okt 17:00 VKC'03 H2 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)
31 okt 18:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
31 okt 19:15 VKC'03 H3 (Heren) - EZC H5 (Heren)
21 nov 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 17:30 VKC'03 Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
28 nov 17:00 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
28 nov 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))
28 nov 19:30 VKC'03 H3 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)
28 nov 20:45 VKC'03 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
12 dec 18:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
19 dec 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
19 dec 17:45 VKC'03 H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)
1 jan 00:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))
16 jan 14:30 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG2 (Gemengd-E <11)
16 jan 15:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 17:30 VKC'03 H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)
16 jan 18:30 VKC'03 H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)
16 jan 19:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
30 jan 15:00 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 16:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 17:00 VKC'03 Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)
30 jan 18:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
30 jan 19:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))
6 feb 18:30 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)
6 feb 19:30 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)
27 feb 17:50 VKC'03 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
27 feb 18:30 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
6 maa 17:15 VKC'03 Da2 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)
6 maa 19:05 VKC'03 H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)
6 maa 19:50 VKC'03 Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
6 maa 20:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))
13 maa 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
13 maa 17:30 VKC'03 Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
13 maa 20:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))
27 maa 16:30 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)
27 maa 17:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 18:30 VKC'03 Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames)
10 apr 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))
10 apr 19:15 VKC'03 H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren)
10 apr 20:30 VKC'03 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
17 apr 17:00 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 14:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG2 (Gemengd-C <15)
24 apr 15:30 VKC'03 Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames)
24 apr 17:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
24 apr 18:45 VKC'03 H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
24 apr 20:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))
24 apr 21:20 VKC'03 H3 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)