HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Laco Sportcentrum 's Heerenberg - 's-heerenberg

Naam Laco Sportcentrum 's Heerenberg
Telefoon 0314-678961
Straat Oude Doetinchemseweg 43
Postcode 7041 DB
Plaats 's-heerenberg
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 19:10 Montferland H1 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 15 - 3
23 apr 17:45 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
23 apr 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 8
2 apr 19:10 Montferland H1 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 3 - 5
2 apr 18:25 Montferland Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 3 - 6
2 apr 17:45 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 4
2 apr 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 11
19 maa 18:00 Montferland H1 (Heren) - DWV H3 (Heren) 3 - 12
19 maa 17:15 Montferland Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 5 - 6
19 feb 19:10 Montferland H1 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) 13 - 4
19 feb 17:45 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 5
19 feb 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
12 feb 17:45 Montferland Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 2 - 2
12 feb 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4
5 feb 17:15 Montferland Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 6 - 9
27 nov 18:40 Montferland H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 6 - 5
27 nov 17:55 Montferland Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 5 - 5
27 nov 17:15 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 5
13 nov 17:45 Montferland Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 7 - 3
13 nov 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
6 nov 18:25 Montferland H1 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) 8 - 5
6 nov 17:45 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
6 nov 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 1
23 okt 17:45 Montferland Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 4 - 6
23 okt 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 5
2 okt 18:00 Montferland H1 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren) 15 - 2
2 okt 17:15 Montferland Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 2 - 8