HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Jaspers - Winterswijk

Naam Jaspers
Telefoon 0543-514691
Straat Jaspersweg 3
Postcode 7103 AV
Plaats Winterswijk
DatumTijdWedstrijd
30 okt 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
30 okt 17:50 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)
30 okt 18:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)
30 okt 19:30 WWV Winterswijk H3 (Heren) - Natare H2 (Heren)
13 nov 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
13 nov 17:50 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)
13 nov 18:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)
13 nov 19:45 WWV Winterswijk H3 (Heren) - DOS H2 (Heren)
11 dec 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)
11 dec 17:50 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)
11 dec 18:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)
11 dec 19:30 WWV Winterswijk H3 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)
8 jan 17:00 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)
8 jan 17:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)
15 jan 17:00 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)
15 jan 17:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)
15 jan 18:30 WWV Winterswijk H3 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)
29 jan 17:00 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
29 jan 17:45 WWV Winterswijk H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)
12 feb 17:50 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)
12 feb 18:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)
19 maa 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 17:55 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
19 maa 18:40 WWV Winterswijk H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)
26 maa 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 17:55 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
9 apr 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
9 apr 17:55 WWV Winterswijk H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
9 apr 18:40 WWV Winterswijk H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)