HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum voor studenten - Eindhoven

Naam Sportcentrum voor studenten
Telefoon
Straat Onze Lieve Vrouwestraat 1
Postcode 5612 AW
Plaats Eindhoven
DatumTijdWedstrijd
31 okt 15:15 Nuenen Da1 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)
31 okt 16:00 Nuenen H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
31 okt 16:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))
7 nov 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 16:00 Nayade Classic H2 (Heren) - PSV H5 (Heren)
7 nov 16:45 Nayade Classic Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
7 nov 17:30 Nayade Classic H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)
7 nov 18:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))
14 nov 15:15 Nayade Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)
14 nov 16:00 Nayade Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
15 nov 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
21 nov 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 16:00 Nuenen Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
21 nov 16:45 Nayade Classic Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
21 nov 17:30 Nayade Classic H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
21 nov 18:15 Nayade Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)
21 nov 19:00 Nayade Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
21 nov 19:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
22 nov 15:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
28 nov 17:15 Nayade H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
28 nov 18:00 Nuenen Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
28 nov 18:45 Nuenen H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
29 nov 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
5 dec 16:30 Nuenen Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)
5 dec 17:15 Nuenen H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)
5 dec 18:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))
6 dec 15:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
12 dec 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
12 dec 16:45 Nayade Classic H2 (Heren) - Aegir H3 (Heren)
12 dec 17:30 Nayade Classic H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
12 dec 18:15 Nayade H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)
12 dec 19:00 Nayade Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
13 dec 12:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)
13 dec 13:20 PSV H4 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
13 dec 14:10 PSV H5 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)
9 jan 17:00 Nuenen Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
9 jan 17:45 Nuenen H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)
9 jan 18:30 Nayade Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
9 jan 19:15 Nayade Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
9 jan 20:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))
16 jan 16:30 Nayade Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
16 jan 17:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))
16 jan 18:20 Nuenen Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)
16 jan 19:05 Nuenen H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)
23 jan 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 16:00 Nayade Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
23 jan 16:45 Nayade H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)
23 jan 17:30 Nayade Classic H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
23 jan 18:15 Nayade Classic H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)
23 jan 19:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
24 jan 15:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
30 jan 16:30 Nuenen Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
30 jan 17:15 Nuenen H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
30 jan 18:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))
30 jan 19:05 Nayade Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
31 jan 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
6 feb 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 16:00 Nayade Classic H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
6 feb 16:45 Nayade Classic H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
6 feb 17:30 Nayade Classic Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)
6 feb 18:15 Nayade Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)
6 feb 19:00 Nayade H2 (Heren) - Merlet H1 (Heren)
27 feb 16:30 Nuenen Da1 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)
27 feb 17:15 Nuenen H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)
27 feb 18:00 Nayade Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
27 feb 18:45 Nayade Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
28 feb 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)
28 feb 13:20 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)
28 feb 14:10 PSV Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
28 feb 15:10 PSV H5 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)
6 maa 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)
6 maa 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
6 maa 16:45 Nayade Classic H2 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)
6 maa 17:30 Nayade Classic H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)
6 maa 18:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))
6 maa 19:20 Nayade H2 (Heren) - Spio H1 (Heren)
13 maa 18:00 Nayade H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
13 maa 18:45 Nuenen H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
14 maa 15:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
20 maa 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 16:00 Nayade Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)
20 maa 16:45 Nayade Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
20 maa 17:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))
20 maa 18:35 Nayade Classic H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)
20 maa 19:20 Nayade Classic Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
27 maa 16:00 Nayade Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
27 maa 17:00 Nayade Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
28 maa 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
10 apr 15:15 Nayade Classic H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
10 apr 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
10 apr 16:45 Nayade Classic H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
10 apr 17:30 Nuenen Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)
10 apr 18:15 Nayade H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)
11 apr 12:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)
11 apr 13:20 PSV Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
11 apr 14:20 PSV H5 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)
11 apr 15:10 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
17 apr 17:15 Nuenen Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
17 apr 18:00 Nuenen H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
17 apr 18:45 Nayade Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
17 apr 19:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))
24 apr 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
24 apr 16:45 Nayade H2 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)