HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Tweesprong - Roelofarendsveen

Naam De Tweesprong
Telefoon
Straat Lucas van Leydenlaan 2
Postcode 2371 RW
Plaats Roelofarendsveen
DatumTijdWedstrijd
23 nov 17:30 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)
23 nov 18:20 Alkemade Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
23 nov 19:10 Alkemade H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)
23 nov 20:00 Alkemade Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
23 nov 20:50 Alkemade H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)
30 nov 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11)
30 nov 17:30 Alkemade Da2 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
30 nov 18:20 Alkemade H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)
30 nov 19:10 Alkemade Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)
30 nov 20:00 Alkemade H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)
30 nov 20:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
1 dec 14:15 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)
1 dec 15:00 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13)
11 jan 18:15 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
11 jan 19:25 Alkemade Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
11 jan 20:15 Alkemade H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
11 jan 21:05 Alkemade H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
12 jan 15:00 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)
12 jan 15:50 Alkemade Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
1 feb 17:45 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17)
1 feb 18:35 Alkemade Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
1 feb 19:25 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond))
1 feb 20:35 Alkemade H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
1 feb 21:20 Alkemade H3 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
2 feb 15:00 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)
2 feb 15:45 Alkemade Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
15 feb 16:45 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:30 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
15 feb 18:20 Alkemade H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)
15 feb 19:10 Alkemade H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
15 feb 20:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
16 feb 15:00 Alkemade Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
16 feb 15:50 Alkemade Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)
29 feb 16:45 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
14 maa 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)
14 maa 18:15 Alkemade Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
14 maa 19:05 Alkemade H3 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
14 maa 19:55 Alkemade Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)
14 maa 20:45 Alkemade H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)
21 maa 16:45 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:30 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17)
21 maa 18:15 Alkemade H3 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
21 maa 19:00 Alkemade Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
21 maa 19:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
22 maa 15:00 Alkemade Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
22 maa 15:45 Alkemade H2 (Heren) - AZL H1 (Heren)
18 apr 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)
18 apr 18:15 Alkemade Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
18 apr 19:05 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
18 apr 20:15 Alkemade Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
18 apr 21:05 Alkemade H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
31 mei 15:00 Alkemade MINI (Mini polo) - Alkemade MINI (Mini polo)
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 15:00 Alkemade H3 (Heren) - AZC H6 (Heren) 11 - 7
10 nov 14:15 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) 4 - 12
9 nov 20:45 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
9 nov 19:55 Alkemade Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 4 - 9
9 nov 19:05 Alkemade H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 6 - 6
9 nov 18:15 Alkemade Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 6 - 14
9 nov 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
9 nov 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 23
19 okt 17:35 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 8 - 4
19 okt 16:45 Alkemade H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) 12 - 7
5 okt 20:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
5 okt 20:00 Alkemade Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 2 - 13
5 okt 19:10 Alkemade H3 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 2 - 16
5 okt 18:20 Alkemade Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 2 - 9
5 okt 17:30 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
5 okt 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 14
15 sep 14:15 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 20
14 sep 20:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 11 - 18
14 sep 20:00 Alkemade Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 2 - 14
14 sep 19:15 Alkemade H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) 5 - 9
14 sep 18:30 Alkemade Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 7 - 7
14 sep 17:45 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) 10 - 4