HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportstad Heerenveen BV - Heerenveen

Naam Sportstad Heerenveen BV
Telefoon
Straat Abe Lenstra boulevard 23Q
Postcode 8448 JA
Plaats Heerenveen
DatumTijdWedstrijd
8 sep 16:35 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames)
8 sep 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)
22 sep 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)
22 sep 9:50 [Concept]HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)
22 sep 15:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)
22 sep 16:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)
22 sep 17:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)
22 sep 18:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
22 sep 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)
29 sep 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da1 (Dames)
29 sep 11:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
6 okt 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)
6 okt 15:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)
6 okt 16:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren)
6 okt 17:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)
6 okt 18:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
6 okt 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - VZV H1 (Heren)
13 okt 9:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) CGREGIODRENTHE (Gemengd-C <15)
13 okt 10:30 [Concept]HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
27 okt 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Livo H2 (Heren)
27 okt 10:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
3 nov 9:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
3 nov 10:30 [Concept]HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) -
3 nov 17:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren)
3 nov 18:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren)
3 nov 19:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)
3 nov 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren)
10 nov 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)
17 nov 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames)
17 nov 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua'68 BG1DRENTHE (Gemengd-B <17)
17 nov 9:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15)
17 nov 16:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
17 nov 17:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren)
17 nov 18:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)
17 nov 19:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)
17 nov 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren)
24 nov 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
1 dec 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)
1 dec 9:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
1 dec 15:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Azuro D1 (Dames)
1 dec 16:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Bolsward H2 (Heren)
1 dec 17:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Bolsward H1 (Heren)
1 dec 18:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - ZVL 1886 H3 (Heren)
1 dec 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren)
19 jan 9:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15)
19 jan 10:30 [Concept]HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) -
26 jan 16:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)
26 jan 17:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)
26 jan 18:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
26 jan 19:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)
26 jan 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - VZC H1 (Heren)
2 feb 9:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)
2 feb 10:30 [Concept]HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)
9 feb 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)
9 feb 9:50 [Concept]HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17)
9 feb 14:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)
9 feb 15:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)
9 feb 16:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren)
9 feb 17:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)
9 feb 18:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)
9 feb 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren)
16 feb 9:05 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)
16 feb 10:05 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)
16 feb 11:05 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Wetterwille H3 (Heren)
16 feb 12:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)
23 feb 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren)
2 maa 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17)
9 maa 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren)
9 maa 10:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)
9 maa 11:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
16 maa 9:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)
16 maa 10:30 [Concept]HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
16 maa 17:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
16 maa 18:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)
16 maa 19:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Plons D1 (Dames)
16 maa 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren)
23 maa 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - SVH H2 (Heren)
30 maa 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
30 maa 9:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)
30 maa 10:30 [Concept]HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) -
30 maa 14:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)
30 maa 15:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)
30 maa 16:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Orca H4 (Heren)
30 maa 17:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren)
30 maa 18:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (Heren)
30 maa 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Het Y H1 (Heren)
13 apr 9:00 [Concept]HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
13 apr 9:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17)
13 apr 15:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Orca Da1 (Dames)
13 apr 16:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
13 apr 17:20 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren)
13 apr 18:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Het Y H2 (Heren)
13 apr 20:15 [Concept]HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.