HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportstad Heerenveen BV - Heerenveen

Naam Sportstad Heerenveen BV
Telefoon 0513 - 614 800
Straat Abe Lenstra boulevard 23Q
Postcode 8448 JA
Plaats Heerenveen
DatumTijdWedstrijd
4 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11)
4 apr 16:15 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11)
4 apr 16:50 Neptunia'24 Neptunia EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11)
4 apr 16:50 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - Middelsé-Skelp (SG) EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11)
4 apr 17:25 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11)
4 apr 17:25 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2020/P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11)
4 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Orca H4 (Heren)
18 apr 16:15 Neptunia'24 FG1(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9)
18 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9) - HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9)
18 apr 16:45 WSG Westergo (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9)
18 apr 16:45 HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - Neptunia'24 FG1(2019) (Gemengd-F <9)
18 apr 17:15 HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9)
18 apr 17:15 TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) - WSG Westergo (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9)
18 apr 18:00 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
25 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)
25 apr 17:00 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG2 (Gemengd-C <15)
25 apr 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - De Plons H1 (Heren)
25 apr 19:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)
25 apr 20:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 16:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 6 - 7
8 maa 15:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 9 - 7
8 maa 14:00 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15) 8 - 1
8 maa 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
7 maa 21:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 7 - 11
7 maa 20:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
7 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 5 - 16
6 maa 21:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 24 - 8
29 feb 20:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 11 - 14
29 feb 19:00 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 5
29 feb 18:20 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 1 - 11
29 feb 18:20 PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) Westergo DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) 3 - 2
29 feb 17:55 HZPC/Avéna (SG) SGHA DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - De Inktvis De Inktvis DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) 5 - 4
29 feb 17:55 Aqua'68 BAS EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 4 - 4
29 feb 17:30 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 BAS EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 8 - 5
29 feb 17:30 WSG Westergo (SG) Westergo DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - De Inktvis De Inktvis DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) 10 - 4
29 feb 17:05 HZPC/Avéna (SG) SGHA DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) 3 - 10
29 feb 17:05 Neptunia'24 Neptunia EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 13 - 2
29 feb 16:40 Aqua'68 BAS EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 1 - 15
29 feb 16:40 HZPC/Avéna (SG) SGHA DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) Westergo DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) 1 - 5
29 feb 16:15 De Inktvis De Inktvis DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - PWC PWC DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) 1 - 6
29 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 2 - 3
22 feb 17:30 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 22 - 2
22 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 8 - 13
15 feb 18:10 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 16 - 4
15 feb 17:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 18 - 2
15 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren) 12 - 8
8 feb 21:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
8 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 4 - 15
8 feb 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
1 feb 18:00 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 3
1 feb 17:15 Middelsé-Skelp (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) 5 - 13
1 feb 17:15 HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9) - WSG Westergo (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) 8 - 5
1 feb 16:45 HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - WSG Westergo (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) 9 - 3
1 feb 16:45 Middelsé-Skelp (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) 10 - 3
1 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9) 4 - 1
1 feb 16:15 De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) 12 - 3
25 jan 20:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 8
25 jan 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 19 - 8
25 jan 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 21 - 4
25 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren) 22 - 6
25 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 23 - 3
18 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 2 - 14
15 dec 14:00 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 6
15 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 1
14 dec 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 2 - 10
14 dec 19:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 17 - 15
14 dec 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Azuro Da1 (Dames) 16 - 8
14 dec 17:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 13 - 9
14 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren) 18 - 8
7 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 13 - 4
7 dec 18:20 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 6 - 8
7 dec 18:20 TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Middelsé-Skelp (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 5 - 4
7 dec 17:55 HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) 10 - 5
7 dec 17:55 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2019) (Gemengd-E <11) - Orca EG1(2019) (Gemengd-E <11) 6 - 5
7 dec 17:30 De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Middelsé-Skelp (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 18 - 0
7 dec 17:30 TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 15
7 dec 17:05 HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 4 - 9
7 dec 17:05 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) 14 - 1
7 dec 16:40 TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 6
7 dec 16:40 Orca EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) 11 - 0
7 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) 2 - 16
7 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 8
30 nov 21:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 3
30 nov 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 13 - 7
30 nov 19:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 16 - 5
30 nov 18:00 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren) 3 - 20
30 nov 17:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 22 - 7
30 nov 16:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 4
16 nov 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 16 - 5
16 nov 19:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 8
16 nov 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 3 - 12
16 nov 17:00 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - WSG Westergo (SG) H3 (Heren) 21 - 3
16 nov 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
9 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
9 nov 17:15 De Inktvis DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Azuro DG1(2019) (Gemengd-D <13) 2 - 11
9 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) DG2(2019) (Gemengd-D <13) - Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 12
9 nov 16:45 HZPC/Avéna (SG) DG2(2019) (Gemengd-D <13) - Azuro DG1(2019) (Gemengd-D <13) 5 - 9
9 nov 16:45 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua'68 DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
9 nov 16:15 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - De Inktvis DG1(2019) (Gemengd-D <13) 15 - 6
9 nov 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG2(2019) (Gemengd-D <13) - Aqua'68 DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
2 nov 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond)) 4 - 9
2 nov 19:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 4
26 okt 18:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
19 okt 19:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 27 - 4
19 okt 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 15 - 8
19 okt 17:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 2
19 okt 16:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
12 okt 18:45 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) 8 - 25
12 okt 17:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 8 - 5
29 sep 15:50 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 14 - 6
29 sep 14:50 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 25 - 3
29 sep 14:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Orca H3 (Heren) 21 - 12
29 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
28 sep 21:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
28 sep 20:25 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
21 sep 19:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 4
14 sep 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) 7 - 13