HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportstad Heerenveen BV - Heerenveen

Naam Sportstad Heerenveen BV
Telefoon
Straat Abe Lenstra boulevard 23Q
Postcode 8448 JA
Plaats Heerenveen
DatumTijdWedstrijd
15 dec 19:30 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
16 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 13:45 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 13:45 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 14:15 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 14:15 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11)
12 jan 00:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren)
19 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13)
19 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15)
19 jan 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames)
27 jan 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - VZC H1 (Heren)
27 jan 20:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
2 feb 18:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)
2 feb 19:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)
2 feb 20:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)
9 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren)
9 feb 21:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)
10 feb 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)
10 feb 14:00 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17)
10 feb 15:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)
10 feb 16:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)
16 feb 18:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)
16 feb 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)
16 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - De Vennen Da1 (Dames)
16 feb 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)
23 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) - Orca H5 (Heren)
23 feb 17:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
23 feb 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren)
23 feb 19:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - VZV Da1 (Dames 2e deel)
2 maa 09:00 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17)
9 maa 11:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
9 maa 18:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)
9 maa 19:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren)
16 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
16 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)
16 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)
16 maa 18:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Plons D1 (Dames)
16 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel)
16 maa 20:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren)
16 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
23 maa 20:00 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - SVH H2 (Heren)
30 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)
30 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - OZ&PC Da1 (Dames)
30 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
30 maa 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)
30 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Het Y H1 (Heren)
30 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)
6 apr 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - BZ&PC Da1 (Dames)
13 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17)
13 apr 17:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
13 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2)
13 apr 19:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel)
13 apr 20:45 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 dec 20:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) 8 - 20
1 dec 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (ManMeer Cup Heren2) 6 - 11
1 dec 18:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 8 - 4
1 dec 17:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 10
17 nov 20:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) 3 - 12
17 nov 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) 5 - 12
17 nov 18:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren) 9 - 11
10 nov 18:30 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren) 6 - 13
10 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 3
10 nov 17:15 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
10 nov 16:45 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
10 nov 16:45 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
10 nov 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 5
10 nov 16:15 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
4 nov 14:00 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 7 - 6
4 nov 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 15 - 4
27 okt 20:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Livo H2 (Heren) 5 - 16
27 okt 18:45 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 8 - 24
14 okt 14:00 HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
14 okt 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
7 okt 16:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - BZ&PC Da1 (Dames) 6 - 12
7 okt 15:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 12 - 6
7 okt 14:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 10 - 9
7 okt 13:15 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 13 - 2
6 okt 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 14 - 11
6 okt 20:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - VZV H1 (Heren) 10 - 19
29 sep 18:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) 6 - 14
29 sep 17:15 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 3
29 sep 17:15 Orca EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
29 sep 16:45 HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - De Reest EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 11
29 sep 16:45 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - PWC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
29 sep 16:15 PWC EG1 (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 1
29 sep 16:15 HZPC/Avéna (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Orca EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
23 sep 14:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren) 9 - 12
23 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 8 - 13
22 sep 21:30 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 19 - 3
22 sep 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 9 - 4
22 sep 19:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 8 - 18
22 sep 18:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 12
22 sep 17:30 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 0
16 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) 15 - 8
8 sep 19:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames 2e deel) - Het Y Da1 (Dames) 6 - 20
8 sep 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 24 - 2