HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad Drie Essen - Uden

Naam Zwembad Drie Essen
Telefoon 0413-2490000
Straat Pastoor Spieringsstraat 10A
Postcode 5401 GT
Plaats Uden
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 20:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 19 - 11
7 maa 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 2 - 11
7 maa 19:15 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
7 maa 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) 30 - 7
29 feb 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 3 - 4
16 feb 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 10 - 19
15 feb 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren) 4 - 12
15 feb 19:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) 13 - 8
15 feb 18:30 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
8 feb 19:15 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames) 4 - 6
8 feb 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 29 - 2
2 feb 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 22 - 5
25 jan 20:45 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Merlet H1 (Heren) 9 - 10
25 jan 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 6 - 7
25 jan 19:15 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
25 jan 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 2
18 jan 21:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren) 17 - 4
18 jan 20:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
18 jan 19:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren) 7 - 12
18 jan 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 7 - 4
11 jan 19:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 1 - 7
11 jan 18:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) 4 - 9
21 dec 20:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 13 - 6
21 dec 19:30 Zeester-Meerval H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 10 - 3
21 dec 18:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 7 - 32
15 dec 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 12
14 dec 20:45 Zeester-Meerval H2 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren) 3 - 9
14 dec 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 7 - 13
14 dec 19:15 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
14 dec 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 4
7 dec 21:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - HZPC SPIO/HZPC 4 (Heren) 8 - 1
7 dec 20:15 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 26 - 5
7 dec 19:15 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond)) 8 - 7
7 dec 18:30 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 5
1 dec 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 14
23 nov 21:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren) 17 - 8
23 nov 20:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 6 - 9
23 nov 19:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - De Treffers H3 (Heren) 4 - 13
23 nov 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames) 6 - 2
17 nov 17:20 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren) 21 - 11
17 nov 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 9
16 nov 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren) 7 - 5
16 nov 19:15 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
16 nov 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 3
9 nov 19:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 6 - 6
9 nov 18:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
2 nov 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 3 - 13
2 nov 19:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 2
2 nov 18:30 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 2
27 okt 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 16
26 okt 19:15 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 2 - 12
26 okt 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) 21 - 2
19 okt 19:15 Zeester-Meerval H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) 5 - 12
19 okt 18:30 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
12 okt 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren) 10 - 6
12 okt 19:15 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
5 okt 19:20 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 14 - 10
5 okt 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 5 - 6
29 sep 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 22 - 15
28 sep 20:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 18 - 11
28 sep 20:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 5 - 8
28 sep 19:15 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 5
28 sep 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 3
21 sep 21:10 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren) 20 - 9
21 sep 19:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Argo H1 (Heren) 5 - 12
21 sep 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 5 - 6
14 sep 18:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 7 - 16