HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Helperbad - Groningen

Naam Helperbad
Telefoon
Straat Moddermanlaan 40
Postcode 9721 GP
Plaats Groningen
DatumTijdWedstrijd
22 sep 16:45 [Concept] - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
22 sep 17:30 [Concept]TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15)
22 sep 18:45 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - Orca Da1 (Dames)
29 sep 9:00 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)
29 sep 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - VZ&PC H1 (Heren)
29 sep 11:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)
29 sep 13:15 [Concept]TriVia H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)
29 sep 14:15 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
29 sep 15:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - VZ&PC Da1 (Dames)
29 sep 16:10 [Concept] -
29 sep 17:00 [Concept]TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
6 okt 9:00 [Concept]TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
6 okt 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
6 okt 11:15 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)
6 okt 12:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)
6 okt 13:15 [Concept]TriVia H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren)
6 okt 14:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
6 okt 15:10 [Concept] - Orca DG1 (Gemengd-D <13)
6 okt 16:00 [Concept] - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
6 okt 16:50 [Concept]TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15)
13 okt 9:05 [Concept]TriVia H3 (Heren) - GZVW H1 (Heren)
13 okt 10:00 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)
27 okt 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - Orca H1 (Heren)
27 okt 11:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - De Walvisch Da1 (Dames)
3 nov 9:45 [Concept]TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15)
10 nov 9:00 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
10 nov 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)
10 nov 11:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)
10 nov 12:15 [Concept]TriVia H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)
10 nov 13:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - Het Ravijn Da3 (Dames)
10 nov 14:10 [Concept] - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
17 nov 9:05 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - De Plons D1 (Dames)
17 nov 10:05 [Concept]TriVia H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)
17 nov 11:00 [Concept] - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
24 nov 9:00 [Concept]TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17)
24 nov 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - Livo H1 (Heren)
24 nov 11:15 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)
24 nov 12:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)
24 nov 13:15 [Concept]TriVia H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren)
24 nov 14:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - EZC Da1 (Dames)
24 nov 15:10 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15)
24 nov 22:10 [Concept] -
1 dec 9:05 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)
8 dec 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - NDD H1 (Heren)
8 dec 11:15 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)
8 dec 12:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - PWC H1 (Heren)
8 dec 13:15 [Concept]TriVia H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)
8 dec 14:15 [Concept]TriVia H3 (Heren) - Orca H2 (Heren)
8 dec 15:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames)
8 dec 16:10 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)
8 dec 16:55 [Concept] - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)
8 dec 17:45 [Concept] - Orca DG1 (Gemengd-D <13)
19 jan 9:00 [Concept]TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua'68 BG1DRENTHE (Gemengd-B <17)
19 jan 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - SWOL 1894 H1 (Heren)
19 jan 11:15 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - De Plons D1 (Dames)
19 jan 12:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)
19 jan 13:15 [Concept]TriVia H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)
19 jan 14:15 [Concept]TriVia H3 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)
19 jan 15:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
19 jan 16:10 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) CGREGIODRENTHE (Gemengd-C <15)
26 jan 9:05 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)
26 jan 10:00 [Concept] - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
2 feb 9:05 [Concept]TriVia H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren)
2 feb 10:45 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
9 feb 9:00 [Concept]TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17)
9 feb 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren)
9 feb 11:15 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - Azuro D1 (Dames)
9 feb 12:15 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)
9 feb 13:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - Bolsward H1 (Heren)
9 feb 14:15 [Concept]TriVia H2 (Heren) - Azuro H1 (Heren)
9 feb 15:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - Losser Da1 (Dames)
9 feb 16:10 [Concept] - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
16 feb 9:05 [Concept]TriVia H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren)
16 feb 10:00 [Concept] -
2 maa 9:05 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)
2 maa 10:05 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - Orca Da1 (Dames)
2 maa 11:05 [Concept]TriVia H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)
2 maa 12:00 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
2 maa 12:45 [Concept] - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
2 maa 13:35 [Concept] - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)
2 maa 14:25 [Concept]TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)
9 maa 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren)
9 maa 11:15 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)
9 maa 12:15 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)
9 maa 13:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)
9 maa 14:15 [Concept]TriVia H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren)
9 maa 15:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)
9 maa 16:10 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)
9 maa 16:55 [Concept] - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
9 maa 17:45 [Concept] - Orca DG1 (Gemengd-D <13)
16 maa 9:05 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)
16 maa 10:05 [Concept]TriVia H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)
23 maa 9:00 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
23 maa 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren)
23 maa 11:15 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)
23 maa 12:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)
23 maa 14:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)
23 maa 15:10 [Concept] - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)
23 maa 16:00 [Concept] - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
23 maa 16:50 [Concept]TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17)
30 maa 9:05 [Concept]TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren)
30 maa 10:05 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
6 apr 9:00 [Concept]TriVia TriVia CJ1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
6 apr 9:55 [Concept]TriVia H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren)
6 apr 11:15 [Concept]TriVia Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)
6 apr 12:15 [Concept]TriVia H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)
6 apr 13:15 [Concept]TriVia H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)
6 apr 14:10 [Concept]TriVia Da1 (Dames) - EZC Da2 (Dames)
6 apr 15:10 [Concept] - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
6 apr 16:00 [Concept]TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
13 apr 9:05 [Concept]TriVia Da3 (Dames) - Azuro D1 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.