HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Helperbad - Groningen

Naam Helperbad
Telefoon 050-5254930
Straat Moddermanlaan 40
Postcode 9721 GP
Plaats Groningen
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
6 apr 20:45 TriVia H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 1 - 15
6 apr 19:30 TriVia H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) 7 - 14
6 apr 18:30 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da2 (Dames) 8 - 3
6 apr 17:30 TriVia H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 14 - 6
6 apr 16:30 TriVia Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 5 - 2
6 apr 15:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 3 - 9
6 apr 15:00 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
23 maa 20:30 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - WS Twente Da1 (Dames) 9 - 5
23 maa 19:15 TriVia H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren) 3 - 17
23 maa 18:15 TriVia Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 5 - 3
9 maa 21:35 TriVia H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 11 - 7
9 maa 20:40 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames) 8 - 4
9 maa 19:30 TriVia H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren) 9 - 15
9 maa 18:30 TriVia Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 2 - 9
9 maa 17:30 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 9 - 5
9 maa 16:30 TriVia Da3 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 13 - 12
9 maa 15:40 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) 26 - 5
9 maa 14:55 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 12
9 maa 14:05 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 4
9 maa 13:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 16
2 maa 18:30 TriVia Da3 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 6 - 7
2 maa 17:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 16
2 maa 16:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 9
2 maa 16:00 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 20
2 maa 15:15 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 5
16 feb 11:30 TriVia H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 11 - 6
9 feb 21:15 TriVia Da2 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 3 - 2
9 feb 20:00 TriVia H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren) 8 - 5
9 feb 19:00 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Losser Da1 (Dames) 4 - 3
9 feb 18:00 TriVia H2 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 11 - 12
9 feb 17:00 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 7
9 feb 16:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
2 feb 16:30 TriVia H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 2 - 10
2 feb 15:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
2 feb 14:30 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) 3 - 9
2 feb 14:30 De Reest FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG2 (Gemengd-F <9) 1 - 3
2 feb 14:00 De Reest FG2 (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 6
2 feb 14:00 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG1 (Gemengd-F <9) 0 - 0
2 feb 13:30 TriVia FG1 (Gemengd-F <9) - De Reest FG2 (Gemengd-F <9) 3 - 5
2 feb 13:30 De Reest FG1 (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1 (Gemengd-F <9) 4 - 4
26 jan 16:45 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 17
26 jan 16:45 De Inktvis De Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 9
26 jan 16:15 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 5 - 10
26 jan 15:45 Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - De Inktvis De Inktvis EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 4 - 12
26 jan 15:45 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 15 - 1
26 jan 12:15 TriVia Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 4 - 10
26 jan 11:30 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 14
19 jan 20:45 TriVia Da2 (Dames) - De Plons D1 (Dames) 9 - 4
19 jan 19:30 TriVia H1 (Heren) - SWOL 1894 H1 (Heren) 5 - 13
19 jan 18:30 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) 4 - 4
19 jan 17:30 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 4 - 11
19 jan 16:30 TriVia H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 3 - 9
19 jan 15:30 TriVia H3 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 3 - 11
19 jan 14:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
12 jan 21:00 TriVia H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 11 - 8
12 jan 20:00 TriVia H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 9 - 14
12 jan 19:00 TriVia Da3 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 5 - 8
12 jan 18:15 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 2
8 dec 21:00 TriVia H3 (Heren) - Orca H2 (Heren) 8 - 6
8 dec 19:45 TriVia H1 (Heren) - NDD H1 (Heren) 12 - 5
8 dec 18:45 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames) 5 - 10
8 dec 17:45 TriVia H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 9 - 5
8 dec 16:45 TriVia Da2 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 12 - 4
8 dec 15:45 TriVia H4 (Heren) - PWC H1 (Heren) 20 - 9
8 dec 15:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
8 dec 14:15 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
27 nov 19:30 TriVia Da3 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 4 - 7
24 nov 20:45 TriVia H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 9 - 3
24 nov 19:45 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da1 (Dames) 7 - 9
24 nov 18:30 TriVia H1 (Heren) - Livo H1 (Heren) 5 - 7
24 nov 17:30 TriVia Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 7 - 7
24 nov 16:30 TriVia H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 11 - 1
24 nov 15:30 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 5
24 nov 14:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 16
24 nov 14:00 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 1 - 13
17 nov 20:30 TriVia H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 7 - 15
17 nov 19:30 TriVia H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 14 - 11
17 nov 18:30 TriVia Da3 (Dames) - De Plons D1 (Dames) 5 - 7
17 nov 17:30 TriVia H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 19 - 5
17 nov 16:45 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 15
17 nov 15:30 De Reest EG2 (Gemengd-E <11) - De Reest EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 12
17 nov 15:00 TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 17
17 nov 14:30 De Reest EG3 (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 2
10 nov 20:15 TriVia H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 7 - 8
10 nov 19:00 TriVia H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 8 - 12
10 nov 18:00 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da3 (Dames) 10 - 6
10 nov 17:00 TriVia H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 13 - 8
10 nov 16:00 TriVia Da3 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 4 - 2
10 nov 15:15 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 9
10 nov 14:30 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
27 okt 20:00 TriVia H1 (Heren) - Orca H1 (Heren) 9 - 8
27 okt 19:00 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Walvisch Da1 (Dames) 8 - 1
27 okt 18:00 TriVia Da3 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 2 - 9
21 okt 16:15 TriVia Da2 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 15 - 14
21 okt 15:15 TriVia H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 7 - 5
13 okt 16:30 TriVia H4 (Heren) - Bolsward H1 (Heren) 5 - 14
13 okt 15:30 TriVia Da3 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 12 - 5
13 okt 14:30 TriVia H3 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 5 - 8
13 okt 13:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
6 okt 20:15 TriVia H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 8 - 7
6 okt 19:15 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - Thetis Da1 (Dames) 7 - 3
6 okt 18:15 TriVia H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 10 - 5
6 okt 17:15 TriVia Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 4 - 7
6 okt 16:15 TriVia H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 14 - 7
6 okt 15:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 7
6 okt 14:30 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 12
6 okt 13:45 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
29 sep 20:30 TriVia Da2 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 10 - 1
29 sep 19:15 TriVia H1 (Heren) - VZ&PC H1 (Heren) 5 - 11
29 sep 18:15 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) 5 - 6
29 sep 17:15 TriVia H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 12 - 8
29 sep 16:15 TriVia H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) 11 - 9
29 sep 15:15 TriVia H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 17 - 9
29 sep 14:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 13
29 sep 13:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 12
29 sep 12:45 TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 5 - 2
22 sep 11:30 TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 11
16 sep 16:30 TriVia H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 4 - 14
15 sep 18:45 TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 9