HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Helperbad - Groningen

Naam Helperbad
Telefoon
Straat Moddermanlaan 40
Postcode 9721 GP
Plaats Groningen
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond)) 6 - 11
21 mei 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 19 - 7
21 mei 17:45 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
19 mei 19:45 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 3 - 9
30 apr 13:00 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
23 apr 21:00 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - SGHA H3 (Heren) 8 - 14
23 apr 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) 5 - 13
23 apr 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 30 - 6
23 apr 17:15 TriVia Da2 (Dames) - SGHA Da2 (Dames) 5 - 17
23 apr 15:45 TriVia H5 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 11 - 6
23 apr 14:55 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 6
21 apr 21:30 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 10 - 4
16 apr 19:30 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 13 - 8
16 apr 18:30 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 10 - 11
16 apr 17:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 9 - 7
16 apr 16:15 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
16 apr 15:15 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - De Spatters H1 (Heren Reserve) 13 - 3
16 apr 14:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 9
16 apr 13:30 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) 3 - 13
14 apr 20:15 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 5 - 13
31 maa 21:15 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 5
31 maa 20:15 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) 12 - 14
26 maa 15:45 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 12 - 8
26 maa 14:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 13
19 maa 12:45 TriVia H5 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren) 4 - 10
19 maa 11:45 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 3 - 9
12 maa 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) 5 - 8
12 maa 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 16 - 11
12 maa 17:45 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 11
12 maa 16:45 TriVia Da2 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames) 4 - 9
12 maa 15:45 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 10 - 5
12 maa 14:45 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 16
12 maa 13:45 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 19
12 feb 15:45 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 5 - 9
5 feb 21:00 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 6 - 4
5 feb 18:45 TriVia H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 9 - 3
5 feb 17:45 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
5 feb 16:45 TriVia Da2 (Dames) - De Plons Da1 (Dames) 3 - 12
5 feb 15:45 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - De Spatters H1 (Heren Reserve) 13 - 6
5 feb 14:55 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 19
29 jan 12:45 TriVia H5 (Heren) - Orca H4 (Heren) 8 - 9
27 nov 18:40 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - Azuro H1 (Heren Reserve) 8 - 1
20 nov 21:00 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 4 - 16
20 nov 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 8 - 9
20 nov 18:40 TriVia H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
20 nov 17:45 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 6
20 nov 16:55 TriVia Da2 (Dames) - De Reest Da1 (Dames) 4 - 6
20 nov 15:45 TriVia H5 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 7 - 7
20 nov 14:50 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - PWC H1 (Heren Reserve) 12 - 5
20 nov 14:05 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 7
20 nov 13:15 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15) 5 - 21
20 nov 12:20 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 10
13 nov 12:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 15
6 nov 20:00 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 5 - 8
6 nov 18:40 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
6 nov 17:45 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 9
6 nov 15:45 TriVia H5 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 13 - 10
6 nov 14:45 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - Wetterwille H1 (Heren Reserve) 13 - 2
6 nov 14:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15) 0 - 13
6 nov 13:15 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 13
9 okt 17:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 17 - 8
9 okt 16:15 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 5 - 9
9 okt 15:15 TriVia Da2 (Dames) - Azuro Da1 (Dames) 6 - 5
9 okt 14:15 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 10 - 5
9 okt 13:15 TriVia H5 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 18 - 4
9 okt 12:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 15
2 okt 13:45 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 11 - 6
2 okt 13:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 8
2 okt 12:15 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 14
25 sep 21:00 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 5 - 7
25 sep 16:45 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - PWC H1 (Heren Reserve) 10 - 6
25 sep 15:45 TriVia H5 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 13 - 4
25 sep 14:45 TriVia Da2 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 5 - 10
25 sep 14:00 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 9
18 sep 12:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 19