HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Vitaloo - Bolsward

Naam Vitaloo
Telefoon 0515-573573
Straat Badweg 5
Postcode 8701 XG
Plaats Bolsward
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
6 apr 19:30 Bolsward Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 4 - 3
6 apr 18:45 Bolsward H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 9
6 apr 18:00 Bolsward H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 6 - 9
23 maa 19:30 Bolsward H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 6 - 7
23 maa 18:45 Bolsward H2 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren) 3 - 8
23 maa 18:00 Bolsward Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 6 - 10
9 maa 18:45 Bolsward H2 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren) 6 - 14
9 maa 18:00 Bolsward Da1 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames) 9 - 6
2 maa 18:00 Bolsward H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 9 - 12
9 feb 18:00 Bolsward H1 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 7 - 8
2 feb 18:45 Bolsward H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) 5 - 8
2 feb 18:00 Bolsward H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 8 - 5
2 feb 17:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 12
26 jan 16:05 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DraGor DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 2 - 6
26 jan 15:40 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 7 - 1
26 jan 15:15 Moby Dick Moby Dick DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DraGor DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 4 - 4
26 jan 14:50 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 4 - 11
26 jan 14:25 Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 1 - 16
26 jan 14:00 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Moby Dick Moby Dick DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 5 - 5
19 jan 18:45 Bolsward H1 (Heren) - PWC H1 (Heren) 9 - 7
19 jan 18:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 1
12 jan 18:00 Bolsward H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 8 - 13
15 dec 17:00 Bolsward H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 7 - 10
8 dec 18:45 Bolsward H1 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 11 - 8
8 dec 18:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 4 - 27
24 nov 20:15 Bolsward H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 4 - 20
24 nov 19:30 Bolsward H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 19 - 8
24 nov 18:45 Bolsward Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 4 - 3
24 nov 18:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 4
10 nov 18:00 Bolsward H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 10 - 6
20 okt 17:00 Bolsward H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 23
13 okt 17:30 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - 22 - 5
12 okt 20:45 Bolsward H1 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren) 15 - 4
6 okt 16:05 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
6 okt 15:40 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 3
6 okt 15:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
6 okt 14:50 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 6
6 okt 14:25 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 3
6 okt 14:00 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 8
29 sep 18:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - 5 - 5