HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Recreatiebad Bloemketerp - Franeker

Naam Recreatiebad Bloemketerp
Telefoon 0517 39 50 99
Straat Burg J Dijkstraweg 11
Postcode 8801 PG
Plaats Franeker
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
6 apr 19:00 FZC'54 H1 (Heren) - Orca H5 (Heren) 15 - 4
6 apr 18:00 DraGor (SG) DraGor DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 7 - 11
6 apr 18:00 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 8 - 5
6 apr 17:30 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 5 - 13
6 apr 17:30 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 7 - 1
6 apr 17:00 Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 0 - 13
6 apr 17:00 DraGor (SG) DraGor DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 5 - 10
16 maa 20:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 2
2 maa 19:00 Bolsward H2 (Heren) - DraGor (SG) DraGor (SG) H4 (Heren) 3 - 11
16 feb 19:45 FZC'54 H1 (Heren) - Orca H4 (Heren) 17 - 5
19 jan 19:45 Bolsward Da1 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames) 10 - 3
19 jan 19:00 Bolsward H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 4 - 5
8 dec 19:45 FZC'54 H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 14 - 9
24 nov 17:30 FZC'54 H1 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren) 23 - 1
17 nov 19:45 Bolsward Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 0 - 1
17 nov 19:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 24
10 nov 19:00 FZC'54 H1 (Heren) - DraGor (SG) DraGor (SG) H4 (Heren) 14 - 2
3 nov 19:45 FZC'54 H1 (Heren) - Bolsward H2 (Heren) 19 - 1
3 nov 19:00 Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 18
3 nov 18:10 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 6
3 nov 17:45 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
3 nov 17:20 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
3 nov 17:05 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 9
3 nov 16:40 Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
3 nov 16:15 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 9
20 okt 18:00 FZC'54 H1 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 8 - 11
13 okt 19:45 FZC'54 H1 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) 12 - 5
13 okt 19:00 Bolsward H2 (Heren) - Orca H4 (Heren) 5 - 7
29 sep 17:30 FZC'54 H1 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 6 - 10