HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Welle - Drachten

Naam De Welle
Telefoon
Straat Reidingweg 6
Postcode 9203 KR
Plaats Drachten
DatumTijdWedstrijd
15 dec 16:15 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13)
15 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13)
15 dec 16:55 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13)
15 dec 16:55 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
15 dec 17:35 DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Bolsward / FZC'54 DG2 (Gemengd-D <13)
15 dec 17:35 HZPC/Avéna (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (Gemengd-D <13)
15 dec 18:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - Orca H3 (Heren)
15 dec 19:05 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren)
15 dec 19:55 DraGor (SG) H1 (Heren) - EZC H1 (Heren)
19 jan 18:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
19 jan 19:00 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Reest H3 (Heren)
19 jan 19:50 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
19 jan 20:40 DraGor (SG) H1 (Heren) - Nunspeet H1 (Heren)
2 feb 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)
2 feb 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)
2 feb 18:50 DraGor (SG) H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren)
2 feb 19:30 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - Orca H4 (Heren)
16 feb 20:30 DraGor (SG) H2 (Heren) - Bolsward H1 (Heren)
16 feb 21:20 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - Bolsward H2 (Heren)
23 feb 18:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15)
23 feb 19:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17)
23 feb 19:50 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)
23 feb 20:40 DraGor (SG) H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren)
23 feb 21:40 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Azuro D1 (Dames)
16 maa 17:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
16 maa 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)
16 maa 18:50 DraGor (SG) H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)
16 maa 19:40 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren)
16 maa 20:30 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)
30 maa 16:15 DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)
30 maa 17:00 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
30 maa 17:45 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17)
30 maa 18:35 DraGor (SG) Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)
30 maa 19:25 DraGor (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)
30 maa 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren)
30 maa 21:10 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)
6 apr 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)
6 apr 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua'68 BAS Waterpolo BG1 (Gemengd-B <17)
6 apr 18:50 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Plons D1 (Dames)
6 apr 19:40 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)
6 apr 20:30 DraGor (SG) H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)
13 apr 18:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
13 apr 19:15 DraGor (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)
13 apr 20:15 DraGor (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 dec 19:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 13 - 4
17 nov 21:15 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 5 - 18
17 nov 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren) 19 - 7
17 nov 19:25 DraGor (SG) H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 3 - 10
17 nov 18:35 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 3 - 5
17 nov 17:45 DraGor (SG) H2 (Heren) - PWC H1 (Heren) 16 - 20
17 nov 17:00 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
10 nov 20:15 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 8 - 6
10 nov 19:15 DraGor (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren) 10 - 4
3 nov 21:30 DraGor (SG) H3 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 15 - 6
3 nov 20:30 DraGor (SG) H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren) 16 - 5
3 nov 19:40 DraGor (SG) H2 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 10 - 2
3 nov 18:50 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 8 - 5
3 nov 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 30
3 nov 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 6
27 okt 19:40 DraGor (SG) H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 9 - 9
27 okt 18:50 DraGor (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 9 - 5
27 okt 18:00 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren) 7 - 5
27 okt 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 3 - 13
20 okt 20:40 DraGor (SG) H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 19 - 5
20 okt 19:40 DraGor (SG) H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren) 9 - 7
20 okt 18:50 DraGor (SG) DRAGORH4 (Heren) - Orca H4 (Heren) 3 - 13
20 okt 18:00 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 4 - 7
20 okt 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 10
13 okt 21:20 DraGor (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 9 - 11
13 okt 20:30 DraGor (SG) H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 11 - 2
29 sep 19:40 DraGor (SG) H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren) 13 - 7
29 sep 18:50 DraGor (SG) Da1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 9 - 1
29 sep 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 3 - 27
29 sep 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 1 - 17
15 sep 18:50 DraGor (SG) H2 (Heren) - Orca H4 (Heren) 15 - 5
15 sep 18:00 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 0
15 sep 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 8