HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Welle - Drachten

Naam De Welle
Telefoon 0512-513526
Straat Reidingweg 6
Postcode 9203 KR
Plaats Drachten
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 19:50 DraGor (SG) H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 6 - 9
7 maa 18:55 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 19 - 7
7 maa 18:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 8 - 16
7 maa 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 19
22 feb 18:30 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren) 8 - 9
22 feb 17:15 DraGor (SG) H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren) 3 - 33
21 feb 20:30 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
15 feb 19:05 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
15 feb 18:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
10 feb 20:45 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
1 feb 20:00 DraGor (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 15 - 10
1 feb 19:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
1 feb 18:00 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 12
1 feb 17:15 De Reest De Reest EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 12 - 1
1 feb 17:15 DraGor (SG) DraGor EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 4 - 9
1 feb 16:45 DraGor (SG) DraGor EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 9 - 4
1 feb 16:45 De Reest De Reest EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 6 - 9
1 feb 16:15 Orca Orca EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - WSG ESTA (SG) ESTA EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 7 - 4
1 feb 16:15 DraGor (SG) DraGor EG1 (2020/P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG2 (2020/P2) (Gemengd-E <11) 4 - 12
11 jan 19:05 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 16 - 12
11 jan 18:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 9
11 jan 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 17 - 12
21 dec 18:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) 7 - 7
21 dec 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 21
14 dec 20:00 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren) 12 - 8
14 dec 19:00 DraGor (SG) Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) 2 - 6
14 dec 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 7 - 13
14 dec 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 10
7 dec 20:50 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 8 - 5
7 dec 19:45 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 14 - 14
7 dec 18:55 DraGor (SG) H4 (Heren) - Orca H5 (Heren) 2 - 18
7 dec 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 6 - 7
7 dec 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 19
30 nov 18:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 5
30 nov 17:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 16 - 9
23 nov 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 12
16 nov 20:50 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 20 - 7
16 nov 19:45 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 9 - 17
16 nov 18:55 DraGor (SG) H3 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 12 - 6
16 nov 18:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren) 11 - 9
16 nov 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 5
9 nov 18:05 DraGor (SG) H2 (Heren) - PWC H1 (Heren) 21 - 9
9 nov 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
2 nov 21:20 DraGor (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 22 - 4
2 nov 20:20 DraGor (SG) H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H3 (Heren) 15 - 14
26 okt 20:00 DraGor (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 16 - 4
26 okt 19:10 DraGor (SG) H4 (Heren) - Orca H4 (Heren) 10 - 26
26 okt 18:05 DraGor (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 9 - 11
26 okt 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 19
19 okt 19:55 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 15 - 19
19 okt 18:55 DraGor (SG) Da1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 6 - 8
19 okt 18:05 DraGor (SG) H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 12 - 10
19 okt 17:15 DraGor (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 7 - 16
5 okt 20:30 DraGor (SG) H2 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 15 - 6
5 okt 19:20 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
5 okt 18:30 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 7
5 okt 17:15 PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 13 - 1
5 okt 17:15 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) 5 - 9
5 okt 16:45 Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) 3 - 6
5 okt 16:45 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) 3 - 9
5 okt 16:15 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) 1 - 18
5 okt 16:15 WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) 1 - 12
28 sep 19:45 DraGor (SG) Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames) 8 - 12
28 sep 18:55 DraGor (SG) H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 15 - 9
28 sep 18:05 DraGor (SG) H4 (Heren) - Orca H4 (Heren) 3 - 23
28 sep 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 7
21 sep 18:05 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 11 - 5
21 sep 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 26