HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Bonte Wever - Assen

Naam De Bonte Wever
Telefoon 0592-356000
Straat Stadsbroek 17
Postcode 9405 BK
Plaats Assen
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 21:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 5 - 4
13 apr 20:15 Aqua'68 H1 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 10 - 9
23 maa 19:45 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) 9 - 6
23 maa 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren) 5 - 6
2 maa 19:45 Aqua'68 H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H4 (Heren) 8 - 4
2 maa 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - Orca H2 (Heren) 8 - 5
2 maa 18:00 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 3 - 27
2 maa 17:15 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 9
17 feb 18:45 Aqua'68 H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 7 - 12
17 feb 18:00 Aqua'68 H1 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 3 - 4
9 feb 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 16 - 3
9 feb 18:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) 9 - 5
9 feb 17:15 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 6
2 feb 19:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - Moby Dick D1 (Dames) 1 - 4
2 feb 18:00 Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 3 - 9
2 feb 17:30 Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Moby Dick Moby Dick DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 1 - 10
2 feb 17:30 DraGor (SG) DraGor DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 7 - 5
2 feb 17:00 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Moby Dick Moby Dick DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 3 - 14
2 feb 17:00 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DraGor DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 8 - 5
2 feb 16:30 Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 5 - 13
2 feb 16:30 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 14 - 6
2 feb 16:00 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 0 - 12
2 feb 16:00 TriVia TriVia EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia'24 EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 9 - 5
2 feb 15:30 Aqua'68 BAS EG1 (P2) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna EG2 (P2) (Gemengd-E <11) 8 - 2
2 feb 15:30 De Reest De Reest EG2 (P2) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 Neptunia'24 EG1 (P2) (Gemengd-E <11) 14 - 0
26 jan 19:45 Aqua'68 H2 (Heren) - De Walvisch H4 (Heren) 19 - 4
26 jan 18:45 Aqua'68 H1 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 17 - 2
26 jan 18:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 5 - 12
1 dec 19:45 Aqua'68 H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 11 - 6
1 dec 19:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 6 - 8
1 dec 18:00 - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 19
1 dec 17:15 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 12
24 nov 18:45 Aqua'68 H1 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 6 - 5
24 nov 18:00 Aqua'68 H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) 16 - 0
10 nov 20:30 Aqua'68 H1 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 9 - 9
10 nov 19:45 Aqua'68 H2 (Heren) - GZVW H3 (Heren) 11 - 6
10 nov 19:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 1 - 9
10 nov 18:00 - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 12
10 nov 17:15 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 10
3 nov 18:00 Aqua'68 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 10 - 3
27 okt 17:30 Aqua'68 H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H4 (Heren) 11 - 8
6 okt 16:00 Aqua'68 H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 5 - 3
6 okt 15:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 5 - 6
22 sep 18:30 Aqua'68 H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 9 - 6
8 sep 18:30 Aqua'68 H1 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 5 - 4