HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcomplex De Swaneburg - Coevorden

Naam Sportcomplex De Swaneburg
Telefoon 0524-513600
Straat Pampert 2
Postcode 7742 VV
Plaats Coevorden
DatumTijdWedstrijd
6 nov 19:45 Moby Dick H2 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren)
6 nov 20:45 Moby Dick Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
13 nov 19:00 De Plons Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)
13 nov 20:00 De Plons H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)
20 nov 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)
27 nov 18:00 Moby Dick H2 (Heren) - SGHA H5 (Heren)
27 nov 19:05 De Plons H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
18 dec 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)
30 dec 16:55 Moby Dick H1 (Heren) - TriVia H5 (Heren)
30 dec 18:45 Moby Dick H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)
30 dec 18:45 Moby Dick H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)
30 dec 19:50 De Plons H1 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)
31 dec 00:04 Moby Dick Da1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)
15 jan 16:50 Moby Dick H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
15 jan 17:55 Moby Dick H2 (Heren) - GZVW H3 (Heren)
15 jan 19:00 De Plons Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)
15 jan 19:55 De Plons H1 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
29 jan 17:45 De Plons H1 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)
29 jan 18:45 Moby Dick H1 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
29 jan 19:45 Moby Dick H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)
5 feb 18:45 Moby Dick H1 (Heren) - GZVW H2 (Heren)
5 feb 19:45 Moby Dick H2 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)
12 feb 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - De Walvisch Da3 (Dames)
12 feb 19:00 De Plons Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)
12 feb 20:05 De Plons H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)
12 maa 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)
12 maa 19:00 Moby Dick H1 (Heren) - De Plons H1 (Heren)
12 maa 20:00 Moby Dick H2 (Heren) - De Spatters H2 (Heren)
19 maa 17:45 De Plons H1 (Heren) - GZVW H2 (Heren)
19 maa 18:45 Moby Dick H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)
19 maa 19:45 Moby Dick H2 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren)
26 maa 20:00 De Plons H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)
2 apr 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)
9 apr 16:55 Moby Dick H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)
9 apr 17:55 Moby Dick H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)
9 apr 20:05 De Plons H1 (Heren) - Orca H4 (Heren)
23 apr 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames)