HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcomplex De Swaneburg - Coevorden

Naam Sportcomplex De Swaneburg
Telefoon 0524-513600
Straat Pampert 2
Postcode 7742 VV
Plaats Coevorden
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 19:50 De Plons H1 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren) 8 - 13
13 apr 19:00 De Plons D1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames) 6 - 8
13 apr 17:40 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 5
6 apr 18:45 Moby Dick D1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) 4 - 5
6 apr 18:00 Moby Dick H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) 13 - 6
6 apr 17:00 Moby Dick H1 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 4 - 6
6 apr 16:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 10
23 maa 19:50 De Plons H1 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 18 - 6
23 maa 19:00 De Plons D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 5 - 7
23 maa 18:00 Moby Dick H2 (Heren) - GZVW H3 (Heren) 4 - 8
23 maa 17:00 Moby Dick H1 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 15 - 3
23 maa 16:15 Moby Dick D1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 4 - 5
9 maa 18:45 Moby Dick D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 6 - 2
9 maa 17:45 Moby Dick H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 6 - 8
9 maa 17:00 Moby Dick H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H4 (Heren) 10 - 4
9 maa 16:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 28
2 maa 19:40 De Plons H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 10 - 6
2 maa 16:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 22
2 maa 15:15 Moby Dick Moby Dick DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 4 - 10
2 maa 15:15 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 9 - 7
2 maa 14:45 HZPC/Avéna (SG) HZPC/Avéna DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 9 - 6
2 maa 14:45 Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 8 - 5
2 maa 14:15 Moby Dick Moby Dick DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Bolsward Bolsward / FZC'54 DG2 (P2) (Gemengd-D <13) 4 - 4
2 maa 14:15 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (P2) (Gemengd-D <13) - Azuro Azuro DG1 (P2) (Gemengd-D <13) 13 - 1
9 feb 20:00 De Plons H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 10 - 9
9 feb 19:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 5
9 feb 17:05 Moby Dick H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 19 - 6
9 feb 16:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 6
26 jan 19:50 De Plons H1 (Heren) - Orca H3 (Heren) 7 - 14
26 jan 19:00 De Plons D1 (Dames) - Azuro D1 (Dames) 3 - 8
26 jan 18:00 Moby Dick D1 (Dames) - Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) 8 - 8
19 jan 19:10 Moby Dick H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren) 2 - 3
19 jan 18:30 Moby Dick H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 4 - 3
19 jan 17:45 Moby Dick D1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 6 - 6
19 jan 17:00 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 23
13 jan 15:00 Moby Dick H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 4 - 17
12 jan 18:30 De Plons D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 3 - 15
8 dec 18:40 Moby Dick D1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 2 - 2
8 dec 17:50 Moby Dick H2 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren) 5 - 15
8 dec 17:00 Moby Dick H1 (Heren) - De Plons H1 (Heren) 10 - 7
8 dec 16:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 8
1 dec 19:50 De Plons H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 9 - 6
1 dec 19:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 12
24 nov 19:00 De Plons H1 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 5 - 14
24 nov 18:00 Moby Dick H2 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren) 9 - 8
24 nov 17:00 Moby Dick H1 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 14 - 7
24 nov 16:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 1 - 20
10 nov 19:50 De Plons H1 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 13 - 6
10 nov 19:00 De Plons D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 5 - 10
10 nov 18:00 Moby Dick H2 (Heren) - De Walvisch H4 (Heren) 11 - 3
10 nov 17:15 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 2 - 17
3 nov 15:00 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
3 nov 15:00 Azuro DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 12
3 nov 14:30 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - Azuro DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 1
3 nov 14:30 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 8
3 nov 14:00 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 7
3 nov 14:00 Azuro DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
20 okt 18:00 De Plons H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 6 - 17
6 okt 19:00 De Plons H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 11 - 5
6 okt 17:45 Moby Dick H1 (Heren) - Orca H3 (Heren) 8 - 10
6 okt 17:00 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 5
29 sep 17:45 Moby Dick D1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) 8 - 5
29 sep 17:00 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 13
22 sep 20:45 Moby Dick H1 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 9 - 8
8 sep 18:00 De Plons D1 (Dames) - Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) 12 - 8