HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Aquarena - Emmen

Naam Aquarena
Telefoon
Straat Angelsloerdijk 31
Postcode 7822 HK
Plaats Emmen
DatumTijdWedstrijd
15 dec 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia Trivia DG2 7 tegen 7 (Gemengd-D <13)
15 dec 17:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)
15 dec 18:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)
19 jan 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)
19 jan 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
19 jan 17:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)
19 jan 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - EZC H1 (Heren)
19 jan 20:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Livo H2 (Heren)
19 jan 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)
26 jan 18:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
26 jan 19:30 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
26 jan 20:15 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
26 jan 21:15 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - TriVia H3 (Heren)
2 feb 16:15 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17)
2 feb 17:15 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)
2 feb 18:00 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)
2 feb 19:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren)
2 feb 20:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
2 feb 21:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren)
3 feb 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15)
3 feb 17:00 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
16 feb 15:45 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
16 feb 16:30 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Aqua'68 BAS Waterpolo BG1 (Gemengd-B <17)
16 feb 17:30 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
16 feb 18:30 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)
16 feb 19:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)
16 feb 20:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)
16 feb 21:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Moby Dick H2 (Heren)
17 feb 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 17:00 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15)
23 feb 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)
23 feb 17:45 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - TriVia H2 (Heren)
23 feb 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - Nunspeet H1 (Heren)
23 feb 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Bolsward H1 (Heren)
16 maa 19:15 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren)
16 maa 20:30 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
17 maa 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Middelsé-Skelp (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
17 maa 17:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
30 maa 09:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)
30 maa 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)
30 maa 17:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17)
30 maa 18:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - Bolsward Da1 (Dames)
6 apr 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13)
6 apr 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
6 apr 17:45 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - Orca H2 (Heren)
6 apr 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)
6 apr 20:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)
6 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 22 - 7
8 dec 20:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren) 5 - 10
8 dec 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren) 11 - 8
8 dec 17:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 8 - 1
8 dec 17:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 6 - 7
8 dec 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 10 - 3
1 dec 17:30 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 10
1 dec 16:45 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 5
24 nov 21:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 5 - 9
24 nov 20:15 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 9 - 3
24 nov 19:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren) 5 - 10
24 nov 18:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren) 5 - 9
24 nov 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 1
17 nov 20:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 4 - 9
17 nov 19:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren) 14 - 6
17 nov 18:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 24 - 2
17 nov 17:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 4
17 nov 16:30 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 4
17 nov 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia DG1 7 tegen 7 (Gemengd-D <13) 7 - 3
4 nov 17:00 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
4 nov 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 0
3 nov 21:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 5 - 14
3 nov 20:30 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 3 - 2
3 nov 19:15 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren) 19 - 5
27 okt 21:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 3 - 4
27 okt 20:00 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 15 - 1
27 okt 19:00 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 4 - 15
27 okt 18:00 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Plons D1 (Dames) 8 - 6
27 okt 16:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 2
13 okt 20:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren) 5 - 14
13 okt 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 16 - 3
13 okt 17:45 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 5
29 sep 21:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 9 - 6
29 sep 20:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 12 - 11
29 sep 19:00 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren) 17 - 6
29 sep 18:00 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames) 15 - 7
29 sep 17:15 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 6 - 5
29 sep 16:30 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 25 - 1
29 sep 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
22 sep 20:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 10 - 15
22 sep 19:15 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15) 13 - 2
22 sep 18:45 Azuro DG1 (Gemengd-D <13) - Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 11
22 sep 18:45 WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
22 sep 18:15 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
22 sep 18:15 WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Azuro DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 0
22 sep 17:45 TriVia EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 17
22 sep 17:45 Aqua'68 BAS EG1 (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 9
22 sep 17:15 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) - Azuro DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 0
22 sep 17:15 WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
22 sep 16:45 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 3
22 sep 16:15 De Reest EG3 (Gemengd-E <11) - Aqua'68 BAS EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 1
22 sep 16:15 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 1
15 sep 17:15 WSG ESTA (SG) AJ team (Heren) - GZVW H1 (Heren) 17 - 4
15 sep 16:15 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren) 3 - 29