HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Aquarena - Emmen

Naam Aquarena
Telefoon
Straat Stadionplein 23
Postcode 7825 SG
Plaats Emmen
DatumTijdWedstrijd
23 nov 18:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren)
23 nov 19:25 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
30 nov 18:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
30 nov 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
7 dec 15:30 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)
7 dec 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)
7 dec 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)
7 dec 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren)
14 dec 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - Orca Da1 (Dames)
14 dec 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H3 (Heren)
21 dec 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)
21 dec 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)
21 dec 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
21 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
21 dec 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)
11 jan 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)
11 jan 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)
11 jan 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)
11 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
18 jan 18:00 [Concept]WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren)
18 jan 18:00 [Concept]WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)
25 jan 17:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)
25 jan 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)
1 feb 18:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)
1 feb 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)
1 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
8 feb 15:30 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 16:15 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17)
8 feb 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)
8 feb 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)
8 feb 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - GZVW H1 (Heren)
15 feb 16:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 16:45 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
15 feb 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)
16 feb 19:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)
29 feb 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Orca H3 (Heren)
7 maa 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)
7 maa 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - TriVia H4 (Heren)
7 maa 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)
7 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
7 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 17:10 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)
14 maa 18:00 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - GZVW H3 (Heren)
14 maa 18:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - PWC H1 (Heren)
14 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
14 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 16:30 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG2 (Gemengd-C <15)
21 maa 17:15 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
21 maa 18:00 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - GZVW H2 (Heren)
21 maa 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames)
21 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
21 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
28 maa 18:00 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
28 maa 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren)
4 apr 17:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)
4 apr 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)
11 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)
11 apr 19:00 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
11 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
18 apr 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
18 apr 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)
18 apr 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Orca H2 (Heren)
18 apr 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)
18 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))
18 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 20:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 8 - 6
16 nov 19:15 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 7 - 12
16 nov 18:30 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames) 10 - 3
9 nov 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames) 7 - 6
9 nov 18:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 13
2 nov 20:35 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 9 - 11
2 nov 19:40 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 14 - 13
2 nov 18:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 8 - 17
2 nov 18:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
2 nov 17:20 HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) 6 - 3
2 nov 17:20 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 6
2 nov 16:45 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG2(2019) (Gemengd-E <11) 8 - 3
2 nov 16:45 De Inktvis EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 8
2 nov 16:10 Aqua'68 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) EG2(2019) (Gemengd-E <11) 7 - 4
2 nov 16:10 WSG ESTA (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Inktvis EG1(2019) (Gemengd-E <11) 10 - 1
19 okt 21:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 7
19 okt 20:30 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 3
12 okt 18:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 7 - 6
5 okt 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 13 - 3
5 okt 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 12 - 6
5 okt 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 17
28 sep 16:30 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 18 - 14
28 sep 15:30 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 9
21 sep 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 26 - 9
21 sep 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 12 - 5
21 sep 18:00 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 18 - 5
21 sep 17:15 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 4 - 5
21 sep 16:30 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 22