HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Smelte - Smilde

Naam De Smelte
Telefoon 0592-413150
Straat Boerenlaan 7
Postcode 9422 JK
Plaats Smilde
DatumTijdWedstrijd
22 maa 13:00 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)
22 maa 14:00 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren)
4 apr 17:00 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien)
4 apr 17:20 SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien)
4 apr 17:40 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien)
4 apr 18:00 SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien)
4 apr 18:20 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien)
4 apr 18:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien)
4 apr 19:00 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien)
4 apr 19:20 SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien)
4 apr 19:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien)
4 apr 20:00 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien)
5 apr 13:00 Orca Orca DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - De Reest De Reest DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13)
5 apr 13:00 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - Azuro Azuro DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)
5 apr 13:30 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13)
5 apr 13:30 De Reest De Reest DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - Azuro Azuro DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13)
5 apr 14:00 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - De Reest De Reest DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13)
5 apr 14:00 Azuro Azuro DG1 (2020/P2) (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG2 (2020/P2) (Gemengd-D <13)
19 apr 13:00 Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
2 feb 13:00 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 11 - 8
26 jan 14:45 Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) - ZPC Hoogeveen H1 (Heren) 7 - 7
26 jan 14:00 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren) 13 - 11
26 jan 13:00 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 8 - 7
12 jan 13:00 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 14
1 dec 14:45 Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) - Moby Dick H2 (Heren) 5 - 12
1 dec 14:00 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 12 - 10
1 dec 13:00 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 7 - 11
16 nov 20:00 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) 3 - 3
16 nov 19:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien) 6 - 2
16 nov 19:20 SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) 11 - 2
16 nov 19:00 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien) 2 - 1
16 nov 18:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien) 9 - 2
16 nov 18:20 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien) 2 - 5
16 nov 18:00 SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) 2 - 5
16 nov 17:40 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) 4 - 6
16 nov 17:20 SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien) 3 - 4
16 nov 17:00 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) 8 - 2
10 nov 13:00 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 32
22 sep 13:00 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 12 - 15