HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Smelte - Smilde

Naam De Smelte
Telefoon 0592-413150
Straat Boerenlaan 7
Postcode 9422 JK
Plaats Smilde
DatumTijdWedstrijd
16 dec 13:15 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG2 (Gemengd-E <11)
16 dec 13:15 Aqua'68 BAS EG1 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 13:45 Aqua'68 BAS EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG3 (Gemengd-E <11)
16 dec 13:45 De Reest EG2 (Gemengd-E <11) - TriVia EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 14:15 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
16 dec 14:15 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) - Azuro DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 14:45 WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Azuro DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 14:45 WSG ESTA (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Reest EG3 (Gemengd-E <11)
16 dec 15:15 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) - Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 15:45 Aqua'68 BAS / GZVW DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
16 dec 15:45 Moby Dick DG1 (Gemengd-D <13) - Azuro DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 16:30 Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)
27 jan 13:00 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)
27 jan 14:00 Aqua'68 BAS Waterpolo BG1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17)
27 jan 14:45 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - FZC'54 H1 (Heren)
27 jan 15:30 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)
10 feb 13:00 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CJ1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
10 feb 14:00 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)
10 feb 14:45 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - Neptunia'24 H4 (Heren)
10 feb 15:30 Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H4 (Heren)
10 maa 13:00 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CM1FRIESLAND (Gemengd-C <15)
14 apr 13:00 Midden-Drenthe (SG) BAS Waterpolo CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15)
14 apr 14:00 Aqua'68 BAS Waterpolo BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
14 apr 14:45 Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) - Orca H4 (Heren)