HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Het Sportpark - Almelo

Naam Het Sportpark
Telefoon
Straat Sluiskade Noordzijde 126
Postcode 7603 XZ
Plaats Almelo
DatumTijdWedstrijd
30 okt 17:20 De Veene Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)
30 okt 18:15 De Veene H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
30 okt 19:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))
13 nov 18:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
13 nov 19:00 De Veene H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)
13 nov 19:55 De Veene H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
20 nov 17:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)
20 nov 18:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))
27 nov 17:30 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
27 nov 18:15 De Veene Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
11 dec 18:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 19:10 De Veene H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)
18 dec 18:50 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
18 dec 19:50 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond))
15 jan 17:30 De Veene H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)
22 jan 17:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)
22 jan 18:05 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
22 jan 19:00 De Veene Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)
22 jan 19:55 De Veene H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))
29 jan 17:20 De Veene Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)
29 jan 18:15 De Veene H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)
19 feb 18:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
19 feb 19:20 De Veene H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
19 feb 20:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))
19 maa 17:50 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 18:40 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)
19 maa 19:40 De Veene Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)
26 maa 18:20 De Veene H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)
26 maa 19:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))
2 apr 18:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
2 apr 19:15 De Veene Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)
16 apr 18:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
16 apr 19:15 De Veene H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)
23 apr 18:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
14 mei 17:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
14 mei 18:20 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))
21 mei 17:25 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))