HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Dorper Esch - Denekamp

Naam Dorper Esch
Telefoon 0541-355350
Straat Molendijk 14
Postcode 7591 PT
Plaats Denekamp
DatumTijdWedstrijd
23 okt 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
23 okt 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - EZC H3 (Heren)
30 okt 18:00 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
30 okt 18:45 De Dinkel Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)
30 okt 19:30 De Dinkel H2 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)
6 nov 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
6 nov 19:15 De Dinkel H1 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)
6 nov 20:00 De Dinkel Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)
13 nov 17:15 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)
13 nov 18:00 De Dinkel H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)
13 nov 18:45 De Dinkel Da2 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
13 nov 19:30 De Dinkel H1 (Heren) - DWV H2 (Heren)
13 nov 20:15 De Dinkel Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)
27 nov 18:00 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)
27 nov 18:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
27 nov 19:30 De Dinkel Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)
11 dec 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - Livo H3 (Heren)
18 dec 18:00 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
18 dec 18:45 De Dinkel H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)
8 jan 18:00 De Dinkel Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
8 jan 18:45 De Dinkel H1 (Heren) - NDD H2 (Heren)
8 jan 19:30 De Dinkel Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)
15 jan 17:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
15 jan 18:00 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)
15 jan 18:45 De Dinkel Da2 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)
15 jan 19:30 De Dinkel H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)
15 jan 20:15 De Dinkel Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)
29 jan 18:30 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)
29 jan 19:15 De Dinkel Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
5 feb 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)
5 feb 18:15 De Dinkel H1 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
12 feb 17:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)
12 feb 18:30 De Dinkel Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames)
12 feb 19:15 De Dinkel H2 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren)
19 maa 17:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
19 maa 18:30 De Dinkel H2 (Heren) - Piranha H2 (Heren)
19 maa 19:15 De Dinkel Da2 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)
26 maa 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
2 apr 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
9 apr 18:15 De Dinkel Da2 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)
9 apr 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - Losser H2 (Heren)
23 apr 18:45 De Dinkel H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)
23 apr 19:30 De Dinkel Da1 (Dames) - De Dinkel Da2 (Dames)