HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Het Slagman - Enschede

Naam Het Slagman
Telefoon
Straat Park de Kotten 325
Postcode 7522 EN
Plaats Enschede
DatumTijdWedstrijd
3 okt 09:00 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)
3 okt 17:45 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
3 okt 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
3 okt 19:35 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))
3 okt 20:30 [Concept]EZC Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
4 okt 19:30 [Concept]Piranha H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)
4 okt 20:30 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)
4 okt 21:15 [Concept]Piranha H2 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)
10 okt 18:00 [Concept]EZC CG2 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
10 okt 18:45 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)
10 okt 19:30 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)
10 okt 20:15 [Concept]EZC H5 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)
11 okt 14:00 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
11 okt 14:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))
11 okt 15:25 [Concept]EZC Da4 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
24 okt 09:00 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 17:40 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)
24 okt 18:25 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)
24 okt 19:10 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames)
24 okt 19:55 [Concept]Piranha H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
25 okt 15:25 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
25 okt 16:20 [Concept]EZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
25 okt 17:05 [Concept]EZC H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)
31 okt 17:00 [Concept]EZC CG2 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 17:45 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
31 okt 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
1 nov 14:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))
1 nov 15:25 [Concept]EZC Da4 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
1 nov 16:10 [Concept]EZC H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
7 nov 17:00 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)
7 nov 17:45 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)
8 nov 15:25 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))
8 nov 16:20 [Concept]EZC Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
8 nov 17:05 [Concept]Piranha H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)
8 nov 17:50 [Concept]Piranha H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)
14 nov 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))
14 nov 19:35 [Concept]EZC H5 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)
15 nov 13:15 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)
15 nov 14:00 [Concept]EZC Da4 (Dames) - Losser Da2 (Dames)
15 nov 14:45 [Concept]EZC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)
15 nov 15:30 [Concept]EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)
21 nov 17:55 [Concept]EZC CG2 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 18:40 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))
21 nov 19:35 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
22 nov 14:00 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11)
22 nov 19:00 [Concept]Piranha H2 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)
22 nov 19:55 [Concept]Piranha H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)
28 nov 17:00 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)
28 nov 17:45 [Concept]EZC H5 (Heren) - Piranha H2 (Heren)
28 nov 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
28 nov 19:35 EZC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
28 nov 20:20 [Concept]EZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
29 nov 14:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))
29 nov 15:25 [Concept]EZC Da4 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)
29 nov 16:10 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)
6 dec 15:25 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))
12 dec 09:00 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 17:45 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
12 dec 19:35 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
12 dec 20:30 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
13 dec 15:25 [Concept]EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)
13 dec 16:10 [Concept]Piranha H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)
19 dec 18:00 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
19 dec 18:45 [Concept]EZC H5 (Heren) - Losser H3 (Heren)
19 dec 19:30 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
20 dec 13:30 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG2 (Gemengd-E <11)
20 dec 14:00 [Concept]EZC Da3 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
20 dec 14:45 [Concept]EZC Da4 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)
20 dec 15:30 [Concept]EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)
9 jan 09:00 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:40 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)
9 jan 18:25 [Concept]EZC CG2 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 19:10 [Concept]Piranha H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)
10 jan 13:55 [Concept]EZC H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
10 jan 14:40 [Concept]EZC Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)
10 jan 15:25 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))
16 jan 09:00 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 17:45 [Concept]EZC CG2 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 18:30 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)
16 jan 19:15 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
16 jan 20:00 [Concept]EZC H5 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)
17 jan 14:00 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)
17 jan 14:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
17 jan 15:25 [Concept]EZC H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)
23 jan 17:00 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 17:45 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)
23 jan 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
23 jan 19:35 [Concept]Piranha H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
23 jan 20:20 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
24 jan 14:00 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
24 jan 14:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))
24 jan 15:25 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
24 jan 16:20 [Concept]EZC Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
30 jan 17:45 [Concept]EZC CG2 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
31 jan 14:00 [Concept]EZC Da4 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)
31 jan 14:45 [Concept]EZC H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)
31 jan 15:30 [Concept]EZC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren)
6 feb 09:00 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)
6 feb 15:55 [Concept]Piranha H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)
7 feb 15:25 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))
7 feb 16:20 [Concept]EZC Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
20 feb 19:45 [Concept]EZC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)
20 feb 20:30 [Concept]EZC H5 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)
27 feb 17:00 [Concept]Piranha H2 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)
27 feb 17:45 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
27 feb 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
28 feb 14:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))
6 maa 16:45 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 17:30 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)
6 maa 18:15 [Concept]Piranha H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)
7 maa 14:55 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
7 maa 15:25 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))
7 maa 16:20 [Concept]EZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
13 maa 09:00 [Concept]EZC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 10:25 [Concept]EZC CG2 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
13 maa 17:45 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)
13 maa 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
13 maa 20:30 [Concept]EZC H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)
14 maa 14:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))
14 maa 15:25 [Concept]EZC Da3 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
14 maa 16:10 [Concept]EZC H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
20 maa 14:00 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG2 (Gemengd-C <15)
20 maa 14:45 [Concept]Piranha H2 (Heren) - EZC H5 (Heren)
20 maa 15:30 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)
20 maa 16:15 [Concept]Piranha H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)
21 maa 14:40 [Concept]EZC H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
21 maa 15:25 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))
27 maa 17:30 [Concept]EZC CG2 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 18:15 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 19:00 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
28 maa 14:30 [Concept]EZC H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)
10 apr 18:00 [Concept]EZC Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
10 apr 18:45 [Concept]EZC CG2 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 19:30 [Concept]EZC H5 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)
10 apr 20:15 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
17 apr 17:30 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)
17 apr 18:15 [Concept]EZC H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
17 apr 19:00 [Concept]Piranha H2 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)
17 apr 19:45 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)
17 apr 20:30 [Concept]Piranha H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)
18 apr 14:30 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
18 apr 15:25 [Concept]EZC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))
18 apr 16:20 [Concept]EZC Da4 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)
18 apr 17:05 [Concept]EZC H3 (Heren) - Losser H2 (Heren)
24 apr 17:45 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 18:30 [Concept]EZC H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))
25 apr 14:30 [Concept]EZC EG1 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11)
25 apr 15:00 [Concept]EZC Da3 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
25 apr 15:45 [Concept]EZC H4 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.