HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Het Ravijn - Nijverdal

Naam Het Ravijn
Telefoon
Straat Piet Heinweg 16
Postcode 7441 GZ
Plaats Nijverdal
DatumTijdWedstrijd
23 nov 18:15 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
23 nov 19:30 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
24 nov 17:45 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
24 nov 19:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
30 nov 13:15 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 13:55 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 14:40 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 15:20 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)
30 nov 16:10 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)
30 nov 17:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 18:05 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))
30 nov 19:15 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
30 nov 20:40 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
1 dec 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
1 dec 15:15 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 dec 15:15 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
7 dec 15:55 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 16:40 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
7 dec 17:25 Het Ravijn H4 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)
7 dec 18:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
7 dec 19:50 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
8 dec 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 dec 14:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
14 dec 15:05 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 15:45 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 dec 16:55 Het Ravijn H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)
14 dec 17:40 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))
14 dec 19:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
14 dec 20:20 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
15 dec 12:30 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
21 dec 16:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
21 dec 17:50 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))
21 dec 19:00 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 15:40 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
11 jan 16:20 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)
11 jan 17:25 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
12 jan 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
18 jan 14:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
18 jan 14:45 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 15:25 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
25 jan 13:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 14:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 15:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
25 jan 16:10 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 jan 17:20 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))
25 jan 18:35 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
26 jan 13:00 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
26 jan 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
26 jan 14:00 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)
26 jan 14:55 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
26 jan 16:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 feb 17:30 Het Ravijn H4 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)
2 feb 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
8 feb 14:15 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
8 feb 14:50 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 15:35 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
8 feb 16:45 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)
8 feb 17:35 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 19:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
8 feb 20:20 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)
9 feb 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 feb 15:30 Het Ravijn H4 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)
16 feb 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
22 feb 17:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
22 feb 18:25 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
22 feb 19:45 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
29 feb 13:45 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)
29 feb 14:15 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
29 feb 14:45 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
29 feb 15:25 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
29 feb 16:10 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
29 feb 17:05 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
29 feb 18:20 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:40 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
1 maa 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
1 maa 15:20 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
7 maa 16:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
7 maa 16:40 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 17:25 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 18:50 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
7 maa 20:10 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))
8 maa 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
8 maa 15:15 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 maa 17:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
14 maa 18:05 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 maa 19:10 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17)
14 maa 20:15 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
14 maa 21:35 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
15 maa 13:30 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
15 maa 14:00 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
15 maa 14:35 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
15 maa 15:30 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
21 maa 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 13:35 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 14:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 15:00 Het Ravijn H4 (Heren) - Losser H3 (Heren)
21 maa 15:45 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)
21 maa 16:55 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
22 maa 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
28 maa 16:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
29 maa 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
29 maa 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
4 apr 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
4 apr 14:05 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 14:40 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 15:10 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 15:50 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 16:35 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
4 apr 17:40 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
4 apr 18:25 Het Ravijn H4 (Heren) - EZC H5 (Heren)
11 apr 16:45 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
11 apr 18:10 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))
11 apr 19:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
11 apr 20:55 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
18 apr 14:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 14:40 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 15:45 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
18 apr 16:35 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 apr 17:40 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))
19 apr 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
19 apr 15:05 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
26 apr 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 nov 17:30 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 11
16 nov 18:35 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 15 - 9
16 nov 17:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 27 - 2
10 nov 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 26 - 7
9 nov 19:50 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 14
9 nov 18:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 13 - 18
9 nov 17:25 Het Ravijn H4 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 10 - 7
9 nov 16:30 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) 9 - 3
9 nov 15:45 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 1
3 nov 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 8
2 nov 17:45 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 9 - 8
2 nov 16:55 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 15
2 nov 16:10 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 12
2 nov 15:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 2
2 nov 14:50 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 22 - 1
2 nov 14:10 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 21
2 nov 13:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
27 okt 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 12
27 okt 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 21 - 5
26 okt 20:30 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 16
26 okt 19:10 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
26 okt 17:20 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) 16 - 9
26 okt 16:25 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 4 - 4
26 okt 15:15 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 6
20 okt 15:20 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 11 - 7
20 okt 14:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) 9 - 3
19 okt 15:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
12 okt 21:00 Het Ravijn H4 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 21 - 1
12 okt 19:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
12 okt 18:15 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) 17 - 9
12 okt 16:55 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 8 - 6
12 okt 15:40 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 12 - 8
12 okt 14:35 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 11
12 okt 13:50 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 24 - 0
6 okt 14:35 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 13 - 6
6 okt 13:30 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 12
5 okt 20:50 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 6 - 13
5 okt 19:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) 10 - 10
5 okt 17:45 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
5 okt 16:50 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 13 - 10
5 okt 16:10 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 2
5 okt 15:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 2
5 okt 14:55 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 24
5 okt 14:20 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 10
29 sep 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 23 - 3
29 sep 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 19 - 14
28 sep 20:05 Het Ravijn H4 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 14 - 3
28 sep 19:00 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) 24 - 3
28 sep 17:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 18 - 10
28 sep 15:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 7
28 sep 14:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 7 - 18
28 sep 13:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 11
28 sep 12:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
21 sep 14:50 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
21 sep 14:10 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 4
21 sep 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
14 sep 18:25 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 9
14 sep 17:45 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 0
14 sep 17:05 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
14 sep 16:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 3
14 sep 16:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 3