HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Het Ravijn - Nijverdal

Naam Het Ravijn
Telefoon 0548-613516
Straat Piet Heinweg 16
Postcode 7441 GZ
Plaats Nijverdal
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 mei 19:00 Het Ravijn H1 (Heren) - AZC H1 (Heren) 10 - 11
11 mei 17:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 12
3 mei 20:00 Het Ravijn Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames) 7 - 13
19 apr 20:00 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 10 - 7
13 apr 20:45 Het Ravijn H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren) 10 - 5
13 apr 19:30 Het Ravijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 8 - 8
13 apr 18:00 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 10 - 6
13 apr 16:30 Het Ravijn H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 9 - 8
13 apr 15:00 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 8 - 8
13 apr 13:45 Het Ravijn Da3 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 6 - 4
13 apr 12:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) 15 - 5
13 apr 11:30 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 9
7 apr 15:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 13 - 4
7 apr 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) 21 - 11
6 apr 16:00 Het Ravijn H4 (Heren) - EZC H2 (Heren) 7 - 4
6 apr 15:15 Het Ravijn Da4 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 5 - 4
6 apr 14:35 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
6 apr 13:55 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
6 apr 13:15 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 28 - 0
31 maa 16:10 Het Ravijn Da3 (Dames) - De Walvisch Da1 (Dames) 7 - 3
31 maa 14:55 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames) 10 - 8
31 maa 13:55 Het Ravijn H5 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 5 - 13
31 maa 13:15 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) 17 - 0
30 maa 20:20 Het Ravijn H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren) 13 - 3
30 maa 19:00 Het Ravijn H2 (Heren) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 15
30 maa 17:40 Het Ravijn H1 (Heren) - AZC H1 (Heren) 6 - 16
30 maa 16:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 10
24 maa 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 6
23 maa 17:30 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 12 - 13
23 maa 16:35 Het Ravijn H4 (Heren) - WS Twente H3 (Heren) 5 - 15
23 maa 15:45 Het Ravijn Da4 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 23 - 1
23 maa 14:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 8
23 maa 13:45 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 25 - 3
20 maa 19:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 7
17 maa 16:30 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) 13 - 4
17 maa 15:25 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 2
17 maa 14:40 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 7
17 maa 14:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 1
17 maa 13:20 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
17 maa 12:40 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 17
17 maa 12:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 2
16 maa 20:55 Het Ravijn Da3 (Dames) - TriVia Da1 (ManMeer Cup Dames) 6 - 7
16 maa 19:35 Het Ravijn H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) 3 - 12
16 maa 18:05 Het Ravijn Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames) 9 - 6
16 maa 16:30 Het Ravijn H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 5 - 9
16 maa 15:05 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames) 9 - 7
16 maa 13:45 Het Ravijn H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 16 - 1
16 maa 12:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) 14 - 7
10 maa 14:30 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) 11 - 6
9 maa 18:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 10 - 11
9 maa 17:15 Het Ravijn H4 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 26 - 2
9 maa 16:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 3
23 feb 20:30 Het Ravijn Da4 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 13 - 4
23 feb 19:15 Het Ravijn Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames) 9 - 15
23 feb 17:40 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (Dames) 16 - 6
23 feb 16:25 Het Ravijn H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 14 - 0
23 feb 15:25 Het Ravijn Da3 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) 5 - 7
23 feb 14:45 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 27 - 0
23 feb 14:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 32 - 1
16 feb 18:15 Het Ravijn H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 8 - 9
16 feb 17:15 Het Ravijn H5 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 5 - 13
16 feb 16:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 2
16 feb 15:50 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 6
16 feb 15:00 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 2
16 feb 14:15 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 28 - 0
10 feb 16:15 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 13 - 4
10 feb 14:45 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 5
9 feb 20:00 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 10 - 6
9 feb 18:35 Het Ravijn H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren) 5 - 13
9 feb 17:00 Het Ravijn H1 (Heren) - SVH H1 (Heren) 13 - 5
9 feb 15:45 Het Ravijn H4 (Heren) - WWV Winterswijk H2 (Heren) 8 - 8
9 feb 15:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 0
9 feb 13:45 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 13
2 feb 16:45 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 8 - 8
2 feb 15:45 Het Ravijn Da3 (Dames) - EZC Da2 (Dames) 4 - 5
2 feb 14:45 Het Ravijn H3 (Heren) - Livo H2 (Heren) 17 - 6
2 feb 13:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 12 - 8
27 jan 16:00 Het Ravijn Da4 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 3 - 3
27 jan 14:45 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 7 - 11
27 jan 13:45 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 1
27 jan 13:00 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 3
26 jan 20:50 Het Ravijn H3 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren) 14 - 9
26 jan 19:30 Het Ravijn H2 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren) 10 - 17
26 jan 18:05 Het Ravijn Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) 5 - 8
26 jan 16:30 Het Ravijn H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 9 - 6
26 jan 14:00 Het Ravijn H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 4 - 8
26 jan 13:00 Het Ravijn H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) 9 - 15
20 jan 14:30 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 14
20 jan 13:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 11 - 7
19 jan 20:10 Het Ravijn Da3 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames) 4 - 4
19 jan 19:15 Het Ravijn H4 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 8 - 7
19 jan 18:20 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 8
19 jan 17:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 9
12 jan 17:10 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 13
12 jan 16:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 32 - 0
5 jan 16:50 Het Ravijn Da4 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 13 - 4
5 jan 16:05 Het Ravijn H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 10 - 6
5 jan 15:20 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) 12 - 2
5 jan 14:40 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
5 jan 14:00 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 30
15 dec 17:00 Het Ravijn H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 5 - 16
15 dec 16:00 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 12
9 dec 15:25 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 6 - 7
9 dec 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 11
8 dec 16:15 Het Ravijn H5 (Heren) - Losser H2 (Heren) 5 - 10
8 dec 15:15 Het Ravijn H4 (Heren) - WS Twente H2 (Heren) 7 - 7
8 dec 14:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 20 - 7
7 dec 21:15 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 10 - 5
2 dec 15:30 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
2 dec 14:45 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 2
2 dec 14:00 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 12
1 dec 20:30 Het Ravijn H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 8 - 3
1 dec 19:30 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 5 - 1
1 dec 18:15 Het Ravijn H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren) 12 - 7
1 dec 16:45 Het Ravijn H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 9 - 9
1 dec 15:20 Het Ravijn Da3 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames) 4 - 2
1 dec 14:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
1 dec 13:45 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 29 - 0
25 nov 18:55 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 7
25 nov 17:30 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) 12 - 12
24 nov 17:30 Het Ravijn H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 5 - 9
18 nov 19:15 Het Ravijn H5 (Heren) - EZC H4 (Heren) 4 - 6
18 nov 18:15 Het Ravijn Da3 (Dames) - Losser Da1 (Dames) 5 - 4
18 nov 17:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 4
17 nov 21:30 Het Ravijn H4 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 7 - 11
17 nov 20:15 Het Ravijn H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 7
17 nov 18:45 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 9 - 9
17 nov 17:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15) 13 - 11
11 nov 15:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 22
11 nov 13:30 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 17
10 nov 14:35 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
10 nov 13:50 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 3
4 nov 15:40 Het Ravijn H3 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren) 3 - 11
4 nov 14:40 Het Ravijn H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) 13 - 4
4 nov 14:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
3 nov 21:45 Het Ravijn Da3 (Dames) - VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) 6 - 6
3 nov 20:30 Het Ravijn H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 9 - 7
3 nov 19:00 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 21 - 8
3 nov 17:30 Het Ravijn H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 4 - 6
3 nov 16:05 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 13 - 12
3 nov 14:30 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 10
3 nov 13:15 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) 17 - 9
3 nov 12:30 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
3 nov 11:45 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
28 okt 15:00 Het Ravijn Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames 2e deel) 32 - 2
27 okt 17:30 Het Ravijn H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 9 - 6
27 okt 16:15 Het Ravijn H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren) 12 - 20
27 okt 15:00 Het Ravijn H4 (Heren) - VZ&PC H2 (Heren) 4 - 10
27 okt 14:15 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) 16 - 0
27 okt 13:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 6
20 okt 19:15 Het Ravijn H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 5 - 8
20 okt 18:00 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) 13 - 10
13 okt 19:30 Het Ravijn Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) 23 - 9
13 okt 18:35 Het Ravijn H5 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 12 - 15
13 okt 17:20 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 13 - 12
13 okt 16:00 Het Ravijn Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames) 3 - 5
13 okt 15:00 Het Ravijn H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 15 - 6
13 okt 14:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 5
13 okt 13:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 19
7 okt 16:15 Het Ravijn Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames) 14 - 6
7 okt 15:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 8
7 okt 13:45 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 14
7 okt 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 1
6 okt 21:00 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) 6 - 12
6 okt 19:30 Het Ravijn H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren) 6 - 6
6 okt 18:05 Het Ravijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren) 8 - 10
6 okt 17:00 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 9
6 okt 16:15 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
29 sep 17:00 Het Ravijn H4 (Heren) - DWK H2 (Heren) 16 - 2
29 sep 16:00 Het Ravijn Da3 (Dames) - EZC Da1 (Dames) 8 - 13
29 sep 15:15 Het Ravijn Da4 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames) 10 - 4
29 sep 14:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 23 - 8
23 sep 16:05 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 16 - 7
22 sep 19:30 Het Ravijn Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 16 - 0
22 sep 18:15 Het Ravijn H2 (Heren) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) 18 - 9
22 sep 17:00 Het Ravijn H3 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 16 - 3
22 sep 16:15 Het Ravijn H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 10 - 6
22 sep 15:25 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
22 sep 14:40 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
15 sep 14:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 24 - 1
15 sep 13:45 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 27 - 2