HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad De Steur - Kampen

Naam Zwembad De Steur
Telefoon
Straat Burg Berghuisplein 2
Postcode 8261 DD
Plaats Kampen
DatumTijdWedstrijd
15 dec 17:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)
15 dec 17:50 Deltasteur H3 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)
15 dec 18:40 Deltasteur Da1 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)
15 dec 19:30 Deltasteur H2 (Heren) - SWOL 1894 H3 (Heren)
15 dec 20:25 Deltasteur H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren)
5 jan 16:30 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)
5 jan 17:15 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
5 jan 18:05 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)
5 jan 19:00 Deltasteur H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)
12 jan 20:30 Deltasteur H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren)
2 feb 16:30 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)
2 feb 17:20 Deltasteur Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
2 feb 18:10 Deltasteur H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
16 feb 16:30 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
16 feb 17:20 Deltasteur H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
16 feb 18:15 Deltasteur Da1 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
2 maa 16:30 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17)
2 maa 17:20 Deltasteur H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
9 maa 16:30 Deltasteur H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren)
9 maa 17:40 Deltasteur Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)
9 maa 18:30 Deltasteur H2 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)
16 maa 16:30 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17)
16 maa 17:20 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)
16 maa 19:00 Deltasteur Da1 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)
16 maa 19:50 Deltasteur H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
16 maa 20:45 Deltasteur H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren)
30 maa 20:45 Deltasteur Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
30 maa 21:40 Deltasteur H1 (Heren) - Nunspeet H1 (Heren)
6 apr 16:30 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)
6 apr 17:15 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)
6 apr 18:05 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)
6 apr 19:00 Deltasteur H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)
13 apr 16:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
13 apr 17:20 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)
13 apr 18:10 Deltasteur H2 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)
13 apr 19:10 Deltasteur H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 16:30 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 2
1 dec 18:50 Deltasteur H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 8 - 1
1 dec 18:00 Deltasteur H2 (Heren) - Nunspeet H2 (Heren) 7 - 4
1 dec 17:10 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 8
1 dec 16:30 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 1
24 nov 18:10 Deltasteur H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 5 - 10
24 nov 17:20 Deltasteur Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 6 - 4
17 nov 19:40 Deltasteur H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 11 - 6
17 nov 18:40 Deltasteur H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H2 (Heren) 7 - 4
17 nov 17:50 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 4
17 nov 17:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 7 - 3
17 nov 16:15 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 1
10 nov 16:15 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 2
3 nov 18:10 Deltasteur H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 5 - 6
3 nov 17:20 Deltasteur Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 9 - 4
3 nov 16:30 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 8
27 okt 20:00 Deltasteur H1 (Heren) - EZC H1 (Heren) 6 - 10
27 okt 18:50 Deltasteur H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 5 - 3
27 okt 18:05 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 7
27 okt 17:15 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
20 okt 16:30 Deltasteur H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren) 10 - 7
6 okt 20:45 Deltasteur H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren) 9 - 4
6 okt 19:50 Deltasteur Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 10 - 4
6 okt 19:00 Deltasteur H2 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 4 - 9
6 okt 18:10 Deltasteur H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren) 8 - 3
6 okt 16:30 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 11
22 sep 19:30 Deltasteur H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 4 - 14
22 sep 18:40 Deltasteur Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 4 - 2
22 sep 17:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 6
22 sep 16:15 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 0