HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad De Steur - Kampen

Naam Zwembad De Steur
Telefoon
Straat Burg Berghuisplein 2
Postcode 8261 DD
Plaats Kampen
DatumTijdWedstrijd
12 dec 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)
12 dec 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))
19 dec 16:00 Deltasteur H3 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)
19 dec 16:45 Deltasteur Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
19 dec 17:30 Deltasteur H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
9 jan 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 21:00 Deltasteur Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
23 jan 18:30 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
23 jan 19:15 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))
6 feb 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:40 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))
6 feb 17:45 Deltasteur H3 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)
13 feb 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)
13 feb 16:45 Deltasteur Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
13 feb 17:30 Deltasteur H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)
27 feb 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
27 feb 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))
6 maa 18:30 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 19:10 Deltasteur H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren)
13 maa 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 16:40 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))
13 maa 17:45 Deltasteur H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)
13 maa 18:30 Deltasteur Da1 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
20 maa 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)
27 maa 16:00 Deltasteur H3 (Heren) - DWK H3 (Heren)
27 maa 16:45 Deltasteur Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
27 maa 17:35 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
10 apr 20:15 Deltasteur H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren)
17 apr 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)
24 apr 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
24 apr 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)
24 apr 17:25 Deltasteur Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
24 apr 18:10 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))
24 apr 19:15 Deltasteur H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)
24 apr 20:00 Deltasteur H3 (Heren) - Flevo H4 (Heren)