HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Brilmansdennen - Losser

Naam Brilmansdennen
Telefoon 053-5381800
Straat Bookholtlaan 11
Postcode 7581 BB
Plaats Losser
DatumTijdWedstrijd
16 okt 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)
16 okt 17:20 Losser Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
23 okt 16:30 Losser Da2 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)
23 okt 17:20 Losser H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)
23 okt 18:10 Losser H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
30 okt 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)
30 okt 17:20 Losser H3 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren)
6 nov 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
6 nov 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
6 nov 18:00 Losser Da2 (Dames) - De Dinkel Da2 (Dames)
6 nov 18:50 Losser H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
13 nov 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
13 nov 17:20 Losser H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren)
13 nov 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
20 nov 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)
20 nov 17:20 Losser Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
20 nov 18:10 Losser H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)
20 nov 19:00 Losser H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)
4 dec 16:30 Losser H3 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)
4 dec 17:20 Losser H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)
4 dec 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))
11 dec 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)
11 dec 18:00 Losser H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)
11 dec 18:50 Losser Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)
18 dec 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)
18 dec 17:20 Losser H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
18 dec 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))
18 dec 19:10 Losser H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)
15 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 17:10 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
22 jan 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
22 jan 17:20 Losser Da2 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
22 jan 18:10 Losser H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
22 jan 19:00 Losser Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))
22 jan 20:00 Losser H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)
29 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
29 jan 17:10 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
29 jan 18:00 Losser H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)
5 feb 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
5 feb 18:00 Losser H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)
5 feb 18:50 Losser H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)
12 feb 17:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 18:20 Losser H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)
19 feb 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
19 feb 17:20 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)
19 feb 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - SGHA Da1 (Dames (Bond))
5 maa 16:30 Losser Da2 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)
5 maa 17:20 Losser H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
5 maa 18:10 Losser H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)
19 maa 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
26 maa 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
26 maa 17:20 Losser Da2 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)
26 maa 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))
2 apr 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 17:10 Losser H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)
2 apr 18:00 Losser H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)
9 apr 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
9 apr 17:20 Losser H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)
9 apr 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))
23 apr 16:30 Losser H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)
14 mei 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))
21 mei 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))