HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Brilmansdennen - Losser

Naam Brilmansdennen
Telefoon
Straat Bookholtlaan 11
Postcode 7581 BB
Plaats Losser
DatumTijdWedstrijd
16 jan 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))
16 jan 17:30 Losser H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)
16 jan 18:30 Losser H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
23 jan 16:30 Losser EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
23 jan 17:05 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 17:40 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG2 (Gemengd-D <13)
30 jan 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
30 jan 17:15 Losser Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
30 jan 18:00 Losser Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
6 feb 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
20 feb 16:30 Losser H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren)
27 feb 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
27 feb 17:30 Losser H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)
27 feb 18:30 Losser H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
6 maa 17:05 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 17:45 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)
6 maa 18:30 Losser Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames)
13 maa 16:30 Losser EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 17:05 Losser Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))
13 maa 18:05 Losser H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
13 maa 19:05 Losser H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)
20 maa 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG2 (Gemengd-E <11)
20 maa 17:05 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 17:45 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)
10 apr 16:30 Losser EG2 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 17:05 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 17:40 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 18:20 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
10 apr 19:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))
17 apr 17:30 Losser H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)
17 apr 18:15 Losser Da2 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
24 apr 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
24 apr 17:05 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)
24 apr 17:50 Losser H3 (Heren) - EZC H5 (Heren)
24 apr 18:35 Losser H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)
24 apr 19:35 Losser H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)