HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Koerbelt - Rijssen

Naam De Koerbelt
Telefoon 0548-533335
Straat Arend Baanstraat 105A
Postcode 7461 DT
Plaats Rijssen
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 15
7 maa 17:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 14
7 maa 16:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 13
7 maa 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 3
7 maa 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 7 - 3
29 feb 19:30 De Mors Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 1 - 6
29 feb 18:45 De Mors H4 (Heren) - EZC H4 (Heren) 5 - 8
29 feb 18:00 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 5
15 feb 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
8 feb 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 11
8 feb 16:30 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 1
8 feb 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 4
8 feb 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 3 - 6
1 feb 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 15 - 18
1 feb 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 14
1 feb 17:15 De Mors Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 5 - 6
1 feb 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 7
1 feb 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 2
1 feb 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 3 - 4
25 jan 17:15 De Mors H4 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 7 - 8
25 jan 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 1
25 jan 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) 41 - 0
25 jan 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 4
18 jan 15:45 De Mors Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 7 - 11
18 jan 15:00 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 10 - 4
11 jan 18:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 13
11 jan 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 9
11 jan 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 13 - 7
11 jan 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 3
11 jan 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 4 - 7
14 dec 19:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 11 - 13
14 dec 18:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 6
14 dec 16:30 De Mors Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 7 - 9
14 dec 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 6
14 dec 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 3 - 9
7 dec 15:45 De Mors H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 19 - 13
7 dec 15:00 De Mors H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 12 - 7
30 nov 18:30 De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 6 - 7
30 nov 17:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 12
30 nov 17:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
23 nov 18:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
23 nov 17:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 4
23 nov 16:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
23 nov 15:15 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 2
20 nov 21:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 12 - 16
16 nov 15:45 De Mors H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 7 - 11
16 nov 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 6
9 nov 18:45 De Mors H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 9 - 5
9 nov 18:00 De Mors Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 5 - 3
9 nov 17:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 15 - 4
9 nov 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
9 nov 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 2
9 nov 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames) 7 - 4
2 nov 17:45 De Mors H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
2 nov 16:45 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 14
2 nov 15:45 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 11
2 nov 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 1
30 okt 21:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
26 okt 16:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 16
26 okt 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 22 - 1
26 okt 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
19 okt 18:45 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 5
12 okt 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 10
12 okt 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
12 okt 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 2
12 okt 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 5 - 11
5 okt 20:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
28 sep 16:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 15 - 8
28 sep 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 1
28 sep 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 3 - 14
21 sep 19:15 De Mors Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 5 - 10
21 sep 18:30 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 7
14 sep 15:00 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 9