HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Koerbelt - Rijssen

Naam De Koerbelt
Telefoon
Straat Arend Baanstraat 105A
Postcode 7461 DT
Plaats Rijssen
DatumTijdWedstrijd
3 okt 15:00 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)
3 okt 15:45 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
3 okt 16:30 [Concept]De Mors H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)
3 okt 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
3 okt 18:00 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
10 okt 15:00 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)
10 okt 15:50 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
10 okt 16:30 [Concept]De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
10 okt 17:15 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
10 okt 18:00 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
10 okt 19:00 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
24 okt 15:00 [Concept]De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 15:45 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
24 okt 16:30 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
24 okt 17:15 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 15:00 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 15:45 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)
31 okt 16:30 [Concept]De Mors H4 (Heren) - EZC H4 (Heren)
31 okt 17:15 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 18:15 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))
7 nov 15:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG2 (Gemengd-E <11)
7 nov 15:45 [Concept]De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 17:15 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)
7 nov 18:00 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
7 nov 18:45 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
7 nov 19:30 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
14 nov 19:30 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
21 nov 15:00 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 15:45 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)
21 nov 16:30 [Concept]De Mors H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)
21 nov 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
21 nov 18:00 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
28 nov 15:00 [Concept]De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 15:45 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 16:30 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
28 nov 17:30 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
5 dec 16:30 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))
5 dec 17:30 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
12 dec 15:00 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 15:45 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)
12 dec 16:30 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
12 dec 17:15 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))
19 dec 15:00 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)
19 dec 15:45 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
9 jan 15:00 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)
9 jan 15:50 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
9 jan 16:30 [Concept]De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:15 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 18:00 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 19:00 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))
16 jan 15:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
16 jan 15:45 [Concept]De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 16:30 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)
16 jan 17:15 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 18:15 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
23 jan 15:00 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 15:45 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 16:30 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)
23 jan 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
23 jan 18:00 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 15:00 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)
30 jan 15:50 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG2 (Gemengd-D <13)
30 jan 16:30 [Concept]De Mors H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
30 jan 17:15 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 18:15 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
6 feb 15:00 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
6 feb 15:45 [Concept]De Mors H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)
6 feb 16:30 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
6 feb 17:15 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))
27 feb 18:00 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))
27 feb 19:00 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
6 maa 15:00 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
6 maa 15:45 [Concept]De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 17:15 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
6 maa 18:00 [Concept]De Mors H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)
6 maa 18:45 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
13 maa 17:15 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 18:00 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
13 maa 19:00 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
20 maa 15:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 15:45 [Concept]De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)
20 maa 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 17:15 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
20 maa 18:00 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))
27 maa 15:00 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
27 maa 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG2 (Gemengd-D <13)
27 maa 16:30 [Concept]De Mors H4 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)
27 maa 17:15 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 15:00 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
10 apr 15:45 [Concept]De Mors DG2 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG2 (Gemengd-D <13)
10 apr 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 17:15 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)
10 apr 18:00 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 15:00 [Concept]Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)
17 apr 15:50 [Concept]De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 16:30 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)
17 apr 17:15 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 18:15 [Concept]De Mors H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
24 apr 15:00 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 15:45 [Concept]De Mors Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
24 apr 16:30 [Concept]De Mors H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.