HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Stamper - Vriezenveen

Naam De Stamper
Telefoon
Straat Schout Doddestraat 11A
Postcode 7671 GT
Plaats Vriezenveen
DatumTijdWedstrijd
31 okt 17:30 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
31 okt 18:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
31 okt 19:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
7 nov 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 15:45 VZ&PC Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
7 nov 16:30 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
7 nov 17:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))
7 nov 18:30 De Zandstuve H1 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)
14 nov 14:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)
14 nov 15:00 VZ&PC H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)
14 nov 15:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
21 nov 14:15 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)
21 nov 15:00 VZ&PC Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
21 nov 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))
21 nov 16:45 De Zandstuve H1 (Heren) - Proteus H4 (Heren)
28 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
28 nov 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 15:45 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
28 nov 16:30 VZ&PC H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)
28 nov 17:15 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
28 nov 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
5 dec 14:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))
12 dec 14:15 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG2 (Gemengd-C <15)
12 dec 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)
12 dec 15:45 VZ&PC Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
12 dec 16:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
19 dec 14:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)
19 dec 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)
19 dec 16:00 VZ&PC H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)
19 dec 16:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
9 jan 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
9 jan 15:45 VZ&PC Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
9 jan 16:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))
9 jan 17:30 VZ&PC H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)
16 jan 14:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)
16 jan 15:00 VZ&PC H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)
16 jan 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))
16 jan 16:45 De Zandstuve H1 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)
23 jan 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 15:45 VZ&PC Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
23 jan 16:30 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)
23 jan 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
30 jan 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)
30 jan 15:45 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
6 feb 15:00 VZ&PC Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
6 feb 16:30 De Zandstuve H1 (Heren) - ZVV H2 (Heren)
27 feb 14:15 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
27 feb 15:00 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
6 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)
6 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
6 maa 17:15 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)
6 maa 18:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))
13 maa 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)
13 maa 15:00 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)
13 maa 15:45 VZ&PC H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)
20 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
20 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)
20 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
27 maa 14:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
27 maa 15:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))
10 apr 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
10 apr 16:30 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)
10 apr 17:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
10 apr 19:00 De Zandstuve H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)
17 apr 14:15 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)
17 apr 15:00 VZ&PC Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
17 apr 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))
24 apr 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 15:45 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 16:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))