HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie t Walfort - Aalten

Naam t Walfort
Telefoon 0543-475828
Straat Dennenoord 2
Postcode 7121 ME
Plaats Aalten
DatumTijdWedstrijd
28 nov 17:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13)
5 dec 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
5 dec 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
5 dec 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
12 dec 15:15 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 16:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 16:45 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 17:30 Livo Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)
12 dec 18:15 Natare H2 (Heren) - NDD H5 (Heren)
12 dec 19:00 Natare H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)
19 dec 16:50 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
19 dec 17:30 Livo H4 (Heren) - Proteus H3 (Heren)
19 dec 18:15 Livo Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames)
19 dec 19:00 Natare H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)
1 jan 00:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
1 jan 00:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))
1 jan 00:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
9 jan 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
16 jan 17:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 15:05 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)
23 jan 15:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 16:30 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)
23 jan 17:15 Natare H2 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)
23 jan 18:00 Natare H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
23 jan 18:45 Livo Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
23 jan 19:30 Livo Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))
23 jan 20:30 Livo H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
6 feb 15:35 Natare H2 (Heren) - De Gendten H2 (Heren)
6 feb 16:20 Livo H4 (Heren) - NDD H3 (Heren)
6 feb 17:05 Natare H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)
6 feb 17:50 Livo H3 (Heren) - Losser H2 (Heren)
6 feb 18:35 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
6 feb 19:30 Livo Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))
6 feb 20:25 Livo H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
27 feb 16:15 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
27 feb 17:00 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)
27 feb 18:00 Natare H2 (Heren) - WWV Winterswijk H3 (Heren)
6 maa 16:00 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 16:45 Natare H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)
6 maa 17:30 Livo H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)
6 maa 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
6 maa 20:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
6 maa 21:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 14:30 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 15:10 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 15:55 Livo Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames)
20 maa 16:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 17:30 Livo H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)
20 maa 18:15 Livo Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)
20 maa 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))
20 maa 20:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
20 maa 21:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))
27 maa 16:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 17:30 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 18:15 Livo H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
27 maa 19:00 Natare H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)
10 apr 19:00 Livo H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
17 apr 17:20 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
17 apr 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))
17 apr 20:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
24 apr 16:15 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 17:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 17:45 Livo H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)
24 apr 18:30 Livo Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)
24 apr 19:15 Livo H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)
24 apr 20:00 Natare H2 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)