HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sprenkelaar - Apeldoorn

Naam Sprenkelaar
Telefoon
Straat Laan van Zevenhuizen 381
Postcode 7323 AW
Plaats Apeldoorn
DatumTijdWedstrijd
15 dec 17:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)
15 dec 17:45 Aquapoldro Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)
15 dec 18:30 Aquapoldro H5 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
15 dec 19:15 Aquapoldro H3 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)
5 jan 17:00 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
5 jan 17:40 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG2 (Gemengd-C <15)
5 jan 18:25 Aquapoldro H5 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)
19 jan 17:00 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)
19 jan 17:45 Aquapoldro H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)
19 jan 18:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da2 (Dames)
19 jan 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - VZ&PC H1 (Heren)
26 jan 17:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)
26 jan 17:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
26 jan 18:30 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)
26 jan 19:15 Aquapoldro H4 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)
26 jan 20:00 Aquapoldro Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
26 jan 21:00 Aquapoldro Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
2 feb 17:00 Aquapoldro Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)
2 feb 17:45 Aquapoldro H3 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
2 feb 18:30 Aquapoldro H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren)
9 feb 17:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)
9 feb 17:45 Aquapoldro Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)
9 feb 18:30 Aquapoldro Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)
9 feb 19:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames)
16 feb 17:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
16 feb 17:45 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)
16 feb 18:30 Aquapoldro H4 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren)
23 feb 16:05 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)
23 feb 16:45 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)
23 feb 17:30 Aquapoldro H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
23 feb 18:15 Aquapoldro H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)
23 feb 19:00 Aquapoldro Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
23 feb 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)
23 feb 20:45 Aquapoldro H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
23 feb 21:45 Aquapoldro H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren)
9 maa 17:00 Aquapoldro Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
9 maa 17:45 Aquapoldro H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)
9 maa 18:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
23 maa 17:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
23 maa 17:45 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DOS CG1 (Gemengd-C <15)
23 maa 18:30 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)
30 maa 16:05 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)
30 maa 16:45 Aquapoldro H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)
30 maa 17:30 Aquapoldro H4 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
30 maa 18:15 Aquapoldro H3 (Heren) - SWOL 1894 H3 (Heren)
30 maa 19:00 Aquapoldro Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
30 maa 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
30 maa 20:45 Aquapoldro H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)
30 maa 21:45 Aquapoldro H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren)
6 apr 17:00 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
6 apr 17:45 Aquapoldro Da3 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
6 apr 18:30 Aquapoldro Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
6 apr 19:15 Aquapoldro H2 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren)
6 apr 20:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
6 apr 21:15 Aquapoldro H1 (Heren) - SWOL 1894 H1 (Heren)
13 apr 17:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)
13 apr 17:55 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)
13 apr 18:40 Aquapoldro H4 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)
13 apr 19:25 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
13 apr 20:10 Aquapoldro H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 19:30 Aquapoldro H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 9 - 15
8 dec 18:30 Aquapoldro H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 10 - 10
8 dec 17:45 Aquapoldro H4 (Heren) - ZEW H2 (Heren) 6 - 7
8 dec 17:00 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
1 dec 19:10 Aquapoldro H5 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren) 8 - 5
1 dec 18:25 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 6
1 dec 17:40 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
1 dec 17:00 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 0
24 nov 20:00 Aquapoldro Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 8 - 5
24 nov 19:15 Aquapoldro Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) 7 - 3
24 nov 18:30 Aquapoldro H3 (Heren) - Nunspeet H2 (Heren) 5 - 2
24 nov 17:45 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 5
24 nov 17:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 31 - 0
17 nov 18:40 Aquapoldro H1 (Heren) - NDD H1 (Heren) 7 - 15
17 nov 17:40 Aquapoldro H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 18 - 6
17 nov 17:00 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
3 nov 18:45 Aquapoldro H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) 10 - 15
3 nov 17:45 Aquapoldro H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) 10 - 11
3 nov 17:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 7
28 okt 15:55 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 0
28 okt 15:10 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
28 okt 14:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 1
28 okt 13:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 8
13 okt 19:30 Aquapoldro H1 (Heren) - Livo H1 (Heren) 6 - 13
13 okt 18:30 Aquapoldro H2 (Heren) - Livo H2 (Heren) 6 - 8
13 okt 17:45 Aquapoldro H5 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 15 - 4
13 okt 17:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
6 okt 20:45 Aquapoldro Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 2 - 12
6 okt 20:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 8 - 8
6 okt 19:15 Aquapoldro H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 8 - 6
6 okt 18:30 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
6 okt 17:45 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 26
29 sep 20:30 Aquapoldro H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren) 10 - 11
29 sep 19:30 Aquapoldro H2 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren) 5 - 6
29 sep 18:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 10 - 4
29 sep 17:45 Aquapoldro Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames) 11 - 6
29 sep 17:00 Aquapoldro H5 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 6 - 6
22 sep 19:15 Aquapoldro H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 9 - 9
22 sep 18:30 Aquapoldro Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames) 2 - 16
22 sep 17:45 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 4
22 sep 17:00 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 8
16 sep 15:25 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 30 - 1
16 sep 14:40 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 7
16 sep 14:00 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 0
15 sep 20:45 Aquapoldro H4 (Heren) - Octopus H1 (Heren) 10 - 4