HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Veluwehal - Barneveld

Naam Veluwehal
Telefoon 0342-2417979
Straat Nieuwe Markt 6
Postcode 3771 CB
Plaats Barneveld
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 feb 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 6 - 13
29 feb 18:15 DWK Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 9 - 5
29 feb 17:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 1
29 feb 17:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 10
8 feb 20:45 DWK H3 (Heren) - EZPC H2 (Heren) 9 - 13
8 feb 20:00 DWK Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 14 - 5
8 feb 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond)) 9 - 12
8 feb 18:15 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) 13 - 6
8 feb 17:30 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve) 4 - 6
8 feb 16:45 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 5
8 feb 16:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 2
8 feb 15:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 1
25 jan 21:15 DWK H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve) 7 - 12
25 jan 20:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 12 - 6
25 jan 19:30 DWK Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 11 - 12
25 jan 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 5
11 jan 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 14 - 8
11 jan 19:15 DWK Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 1 - 4
14 dec 20:15 DWK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 4 - 11
14 dec 19:30 DWK Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 8 - 11
14 dec 18:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren) 14 - 11
14 dec 18:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 6
7 dec 20:30 DWK Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 9 - 6
7 dec 19:30 DWK Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
7 dec 18:45 DWK H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 10 - 4
7 dec 18:00 DWK H3 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) 10 - 8
7 dec 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 11
30 nov 19:45 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 17 - 12
30 nov 19:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 0
30 nov 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
23 nov 19:30 DWK H3 (Heren) - Flevo H4 (Heren) 6 - 12
23 nov 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 10 - 16
23 nov 17:45 DWK Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 5 - 10
23 nov 17:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 11
9 nov 20:30 DWK H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) 13 - 9
9 nov 19:45 DWK Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 9 - 5
9 nov 19:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 6
9 nov 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
2 nov 20:00 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 10 - 10
2 nov 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) 14 - 8
2 nov 18:15 DWK H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren) 12 - 9
2 nov 17:30 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
2 nov 16:45 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 5
2 nov 16:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
26 okt 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) 11 - 21
26 okt 18:15 DWK H3 (Heren) - RZC H1 (Heren) 7 - 14
26 okt 17:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 1
12 okt 21:15 DWK H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 8 - 7
12 okt 20:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 19 - 3
12 okt 19:30 DWK Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 9 - 15
12 okt 18:45 DWK Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 8 - 4
12 okt 18:05 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
5 okt 19:45 DWK Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 3 - 6
5 okt 19:00 DWK H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 12 - 12
5 okt 18:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 1
28 sep 20:45 DWK H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 4 - 20
28 sep 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 19 - 8
28 sep 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 7 - 22
28 sep 18:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15) 26 - 1
14 sep 18:00 DWK H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 6 - 12
14 sep 17:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
14 sep 16:45 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 12