HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie t Timpke - Borculo

Naam t Timpke
Telefoon 0545-272271
Straat Haarloseweg 10
Postcode 7271 BT
Plaats Borculo
DatumTijdWedstrijd
3 okt 15:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
3 okt 16:10 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)
3 okt 16:55 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
3 okt 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
3 okt 19:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
4 okt 16:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))
4 okt 17:05 Schuurman BZC H5 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
10 okt 16:05 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
10 okt 16:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)
10 okt 17:15 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
10 okt 18:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))
10 okt 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
10 okt 20:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))
18 okt 17:45 Schuurman BZC H6 (Heren) - NDD H3 (Heren)
18 okt 18:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))
24 okt 17:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
24 okt 18:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
24 okt 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
24 okt 20:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 14:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 15:55 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 16:25 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)
31 okt 17:10 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
31 okt 18:15 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))
31 okt 19:20 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 20:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
1 nov 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 nov 16:20 Schuurman BZC Da4 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)
1 nov 17:05 Schuurman BZC H6 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)
7 nov 16:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 17:10 Schuurman BZC Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
7 nov 18:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
7 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
7 nov 20:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
14 nov 15:40 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 16:20 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)
14 nov 17:00 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 nov 18:05 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
14 nov 19:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
15 nov 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 nov 16:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)
15 nov 17:05 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
21 nov 16:10 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 16:40 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 17:10 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)
21 nov 18:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
21 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
21 nov 20:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
22 nov 16:30 Schuurman BZC Da4 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)
22 nov 17:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
28 nov 14:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 15:10 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)
28 nov 15:55 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
28 nov 17:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))
28 nov 18:05 Schuurman BZC Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
28 nov 18:50 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))
6 dec 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
6 dec 16:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
12 dec 14:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
12 dec 15:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 16:10 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
12 dec 17:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
12 dec 18:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
12 dec 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
12 dec 20:50 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))
19 dec 15:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
19 dec 16:15 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
19 dec 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
19 dec 18:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
19 dec 18:45 Schuurman BZC Da4 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)
19 dec 19:30 Schuurman BZC H6 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)
19 dec 20:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
9 jan 16:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:10 Schuurman BZC Da4 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)
9 jan 17:55 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 18:50 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
9 jan 19:45 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)
16 jan 15:45 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
16 jan 16:50 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)
16 jan 17:35 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 18:30 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)
16 jan 19:30 Schuurman BZC H6 (Heren) - Livo H4 (Heren)
17 jan 17:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
23 jan 16:40 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 17:10 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
23 jan 17:55 Schuurman BZC Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
23 jan 18:55 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
30 jan 16:25 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
30 jan 16:55 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 18:15 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
30 jan 19:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)
31 jan 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
31 jan 17:05 Schuurman BZC Da4 (Dames) - DOS Da2 (Dames)
6 feb 16:50 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 17:30 Schuurman BZC Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
6 feb 18:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
27 feb 17:00 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)
27 feb 17:45 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))
27 feb 18:50 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
27 feb 20:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
28 feb 17:00 Schuurman BZC H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)
28 feb 17:45 Schuurman BZC Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
28 feb 18:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 15:45 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 16:25 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
6 maa 17:30 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)
6 maa 18:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
7 maa 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 16:20 Schuurman BZC Da4 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)
7 maa 17:05 Schuurman BZC H6 (Heren) - DOS H1 (Heren)
13 maa 16:10 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
13 maa 16:40 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 17:10 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)
13 maa 17:55 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
13 maa 18:40 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))
13 maa 20:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 maa 16:20 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 17:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)
20 maa 14:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 16:30 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
20 maa 17:40 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
20 maa 18:40 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
20 maa 19:45 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren)
27 maa 16:15 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
27 maa 16:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
27 maa 17:15 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)
27 maa 18:45 Schuurman BZC H6 (Heren) - Proteus H3 (Heren)
27 maa 19:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 16:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 17:15 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
10 apr 18:20 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 19:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)
11 apr 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
11 apr 16:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)
11 apr 17:05 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
17 apr 14:45 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 15:25 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)
17 apr 16:05 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)
17 apr 16:50 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
17 apr 17:55 Schuurman BZC Da4 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)
17 apr 18:40 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
17 apr 19:40 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 20:45 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
24 apr 15:25 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 15:55 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
24 apr 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
24 apr 18:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
24 apr 18:45 Schuurman BZC H6 (Heren) - NDD H4 (Heren)
1 mei 19:30 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
22 mei 17:00 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.