HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Rhienderoord - Brummen

Naam Rhienderoord
Telefoon 0575-561544
Straat L.R. Beijnenlaan 20
Postcode 6971 LE
Plaats Brummen
DatumTijdWedstrijd
17 sep 15:00 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
9 okt 15:30 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)
9 okt 16:10 [Concept]De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) - Proteus EG1 (Gemengd-E <11)
9 okt 16:50 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)
9 okt 17:35 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - Proteus H3 (Heren)
5 nov 15:00 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 15:40 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - Montferland CG1 (Gemengd-C <15)
5 nov 16:25 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)
19 nov 15:00 [Concept]De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)
19 nov 15:40 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 16:20 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - WWV Winterswijk CG1 (Gemengd-C <15)
19 nov 17:05 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - DOS H2 (Heren)
3 dec 15:00 [Concept]De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
3 dec 15:40 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15)
3 dec 16:25 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)
14 jan 15:00 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - DOS DG1 (Gemengd-D <13)
14 jan 15:40 [Concept]De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) - De IJsselmeeuwen EG1 (Gemengd-E <11)
21 jan 15:00 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
21 jan 15:45 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - Montferland H1 (Heren)
28 jan 15:00 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 15:40 [Concept]De Spreng EG1 (Gemengd-E <11) - NDD EG1 (Gemengd-E <11)
28 jan 16:20 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - Natare H2 (Heren)
4 maa 15:00 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
4 maa 15:40 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen De IJsselmeeuwen/de Berkelduikers CG1 (Gemengd-C <15)
4 maa 16:25 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - NDD H5 (Heren)
25 maa 17:00 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)
25 maa 17:40 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)
25 maa 18:25 [Concept]De Spreng H1 (Heren) - NDD H4 (Heren)
15 apr 15:00 [Concept]De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
15 apr 15:40 [Concept]De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)
Er zijn geen uitslagen bekend.