HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Waterlinie - Culemborg

Naam De Waterlinie
Telefoon
Straat Multatulilaan 5
Postcode 4103 NM
Plaats Culemborg
DatumTijdWedstrijd
24 okt 17:00 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
31 okt 15:00 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 15:55 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)
31 okt 16:55 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)
31 okt 17:55 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)
31 okt 18:55 De Meer H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
8 nov 15:20 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
8 nov 16:15 De Meer H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)
14 nov 15:15 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
14 nov 16:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))
21 nov 15:15 De Meer H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
28 nov 15:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)
28 nov 16:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)
28 nov 17:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)
28 nov 18:00 De Meer H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)
28 nov 19:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))
12 dec 15:20 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 16:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
16 jan 15:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)
16 jan 16:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)
16 jan 17:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)
23 jan 15:15 De Meer H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
23 jan 16:30 De Meer H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
30 jan 15:20 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 16:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))
6 feb 15:20 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
27 feb 15:15 De Meer H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)
27 feb 16:30 De Meer H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))
13 maa 16:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))
13 maa 17:00 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
20 maa 15:15 De Meer H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
27 maa 15:20 De Meer H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)
10 apr 15:20 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 16:15 De Meer H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)
10 apr 17:30 De Meer H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
17 apr 15:20 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
24 apr 15:15 De Meer H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
24 apr 16:30 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))