HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum Rozengaarde - Doetinchem

Naam Sportcentrum Rozengaarde
Telefoon
Straat Bezelhorstweg 115
Postcode 7002 CC
Plaats Doetinchem
DatumTijdWedstrijd
25 nov 15:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - DOS DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 16:00 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 16:40 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)
25 nov 17:25 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)
25 nov 18:10 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)
25 nov 19:05 NDD Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)
25 nov 19:50 NDD H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
25 nov 20:35 NDD H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)
3 dec 19:30 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - EZPC BG1 (Gemengd-B <17)
3 dec 20:15 NDD H5 (Heren) - ZPC De Hof H5 (Heren)
3 dec 21:00 NDD H4 (Heren) - Montferland H1 (Heren)
9 dec 16:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 17:00 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
9 dec 17:40 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
9 dec 18:25 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)
9 dec 19:10 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15)
9 dec 19:55 NDD H6 (Heren) - NDD H4 (Heren)
9 dec 20:40 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
16 dec 18:15 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)
16 dec 19:00 NDD H3 (Heren) - DWV H3 (Heren)
16 dec 19:45 NDD H4 (Heren) - Natare H3 (Heren)
16 dec 20:30 NDD H5 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)
17 dec 18:15 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)
17 dec 19:00 NDD Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
17 dec 19:45 NDD Da3 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)
6 jan 16:20 NDD H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)
6 jan 17:05 NDD H4 (Heren) - DOS H2 (Heren)
6 jan 17:50 NDD H2 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)
13 jan 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)
13 jan 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15)
13 jan 17:45 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)
14 jan 19:50 NDD H5 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)
14 jan 20:35 NDD H6 (Heren) - De Gendten H2 (Heren)
20 jan 15:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15)
20 jan 16:05 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15)
20 jan 16:50 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)
20 jan 17:35 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)
20 jan 18:30 NDD Da3 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)
20 jan 19:15 NDD H4 (Heren) - WWV H3 (Heren)
20 jan 20:00 NDD H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)
20 jan 20:45 NDD H6 (Heren) - Natare H3 (Heren)
27 jan 19:20 NDD H2 (Heren) - DWV H1 (Heren)
27 jan 20:05 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames)
27 jan 21:05 NDD H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren)
28 jan 19:30 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 20:10 NDD H3 (Heren) - EZPC H2 (Heren)
4 feb 16:20 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - De Berkelduikers CG1 (Gemengd-C <15)
4 feb 17:05 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
4 feb 17:50 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
4 feb 18:35 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
4 feb 19:35 NDD Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
17 feb 15:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 16:00 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - NDD CG2 (Gemengd-C <15)
17 feb 16:45 NDD Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
17 feb 17:35 NDD H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
17 feb 18:20 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (Dames)
17 feb 19:20 NDD H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren)
24 feb 15:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)
24 feb 16:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Natare BG1 (Gemengd-B <17)
24 feb 16:50 NDD Da3 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
24 feb 17:40 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames)
24 feb 18:40 NDD H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren)
24 feb 19:55 NDD H6 (Heren) - DOS H3 (Heren)
3 maa 16:20 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
3 maa 17:05 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)
3 maa 17:50 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)
3 maa 18:35 NDD Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
3 maa 19:20 NDD H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)
10 maa 15:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:00 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - DOS DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:40 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - EZPC BG1 (Gemengd-B <17)
10 maa 17:25 NDD H5 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
11 maa 19:30 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)
11 maa 20:15 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
11 maa 21:15 NDD H1 (Heren) - Livo H1 (Heren)
17 maa 19:30 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)
17 maa 20:15 NDD H6 (Heren) - Livo H4 (Heren)
17 maa 21:00 NDD H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)
18 maa 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)
18 maa 17:05 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)
18 maa 17:50 NDD Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
18 maa 18:35 NDD Da3 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)
24 maa 15:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 16:00 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 16:40 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)
24 maa 17:25 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
24 maa 18:20 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Rijn Da1 (Dames)
24 maa 19:20 NDD H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
24 maa 20:25 NDD Da3 (Dames) - DOS Da1 (Dames)
7 apr 15:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 16:00 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
7 apr 16:45 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)
7 apr 17:30 NDD Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
7 apr 18:15 NDD H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)
8 apr 19:30 NDD H1 (Heren) - Swol 1894 H1 (Heren)
8 apr 20:30 NDD H2 (Heren) - Losser H1 (Heren)
14 apr 15:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)
14 apr 16:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
14 apr 16:45 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)
14 apr 17:30 NDD Da3 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)
14 apr 18:15 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da3 (Dames)
14 apr 19:15 NDD H1 (Heren) - VZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
14 apr 20:15 NDD H2 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)
14 apr 21:00 NDD H5 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren)
14 apr 21:45 NDD H4 (Heren) - NDD H6 (Heren)
21 apr 16:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 17:00 NDD Da2 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)
21 apr 17:45 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames)
21 apr 18:45 NDD H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren)
21 apr 19:45 NDD H6 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 nov 20:15 NDD H4 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) 5 - 6
18 nov 19:30 NDD H6 (Heren) - WWV H3 (Heren) 22 - 2
18 nov 18:30 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) 5 - 11
18 nov 17:45 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 6
18 nov 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 0
18 nov 16:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
11 nov 18:35 NDD H5 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren) 8 - 1
11 nov 17:50 NDD H4 (Heren) - De Gendten H2 (Heren) 6 - 8
11 nov 17:05 NDD H2 (Heren) - WS Twente H4 (Heren) 6 - 6
11 nov 16:20 NDD Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 2 - 3
5 nov 20:45 NDD H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren) 6 - 6
5 nov 19:45 NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 4 - 10
4 nov 17:45 NDD H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 2 - 6
4 nov 17:05 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 4
4 nov 16:20 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 10
28 okt 20:40 NDD H4 (Heren) - Livo H4 (Heren) 4 - 10
28 okt 19:55 NDD H6 (Heren) - DOS H2 (Heren) 10 - 3
28 okt 19:10 NDD H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 5 - 8
28 okt 18:25 NDD Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 9 - 4
28 okt 17:30 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Natare BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 2
28 okt 16:45 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 4
28 okt 16:00 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - NDD CG3 (Gemengd-C <15) 18 - 2
28 okt 15:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 8
15 okt 19:10 NDD H5 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 1 - 8
15 okt 18:25 NDD H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 12 - 3
15 okt 17:40 NDD Da3 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames) 9 - 0
15 okt 17:00 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
15 okt 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
1 okt 20:00 NDD H4 (Heren) - DOS H3 (Heren) 4 - 10
1 okt 19:15 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - De Berkelduikers CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 8
1 okt 18:30 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 5
1 okt 17:45 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 3
1 okt 17:05 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - DOS DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 8
1 okt 16:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
30 sep 20:15 NDD H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 10 - 5
30 sep 19:30 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 3
23 sep 17:50 NDD H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 3 - 9
23 sep 17:05 NDD Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 7 - 4
23 sep 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 5 - 7
16 sep 17:05 NDD H6 (Heren) - Montferland H1 (Heren) 12 - 5
16 sep 16:20 NDD H5 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 15 - 4