HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Peppel - Ede gld

Naam De Peppel
Telefoon
Straat Peppelensteeg 1
Postcode 6715 CV
Plaats Ede gld
DatumTijdWedstrijd
14 dec 14:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 15:00 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 dec 16:15 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)
14 dec 17:00 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))
14 dec 18:20 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
14 dec 19:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
14 dec 21:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))
15 dec 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
11 jan 15:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 16:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
11 jan 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
11 jan 18:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
12 jan 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
12 jan 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
18 jan 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
18 jan 19:15 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
18 jan 20:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
19 jan 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
25 jan 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 15:30 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 jan 16:40 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
25 jan 17:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
25 jan 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
25 jan 20:10 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
25 jan 21:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 14:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
1 feb 16:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
1 feb 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
1 feb 18:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))
1 feb 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
1 feb 21:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
2 feb 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)
2 feb 17:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
2 feb 18:00 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
8 feb 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 15:30 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 feb 16:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 18:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
8 feb 20:00 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 17:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 19:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
15 feb 20:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
15 feb 21:45 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
16 feb 16:20 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
16 feb 18:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
29 feb 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 15:45 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
29 feb 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
29 feb 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:15 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
29 feb 20:45 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
1 maa 17:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
1 maa 19:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 14:15 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 maa 15:20 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 16:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)
7 maa 16:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 maa 18:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
7 maa 19:00 Polar Bears H5 (Heren) - Flevo H1 (Heren)
7 maa 20:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 21:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)
8 maa 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 maa 18:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 19:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
14 maa 20:15 Polar Bears H5 (Heren) - De Meer H2 (Heren)
15 maa 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
15 maa 17:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
15 maa 18:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 maa 19:45 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
21 maa 17:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)
21 maa 18:20 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
21 maa 19:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))
21 maa 20:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
22 maa 16:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
22 maa 17:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
28 maa 14:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
28 maa 16:00 Polar Bears H5 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
29 maa 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
29 maa 17:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
29 maa 18:45 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
4 apr 15:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 16:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)
4 apr 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
4 apr 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
5 apr 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
5 apr 18:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
11 apr 15:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
11 apr 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
11 apr 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
11 apr 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
18 apr 17:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
18 apr 18:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
18 apr 19:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 21:05 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
26 apr 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 mei 17:00 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 19:30 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 0 - 0
8 dec 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 5
8 dec 17:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 0
8 dec 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
8 dec 16:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
7 dec 20:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 9
7 dec 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 16 - 14
7 dec 17:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 8
1 dec 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 21 - 13
1 dec 16:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 9
30 nov 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 17 - 7
30 nov 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
30 nov 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 11 - 11
30 nov 15:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 1 - 11
30 nov 14:45 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 14
30 nov 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 13
24 nov 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 2
23 nov 19:45 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 19 - 11
23 nov 18:45 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 6
23 nov 17:45 Polar Bears H5 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 5 - 6
23 nov 16:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
23 nov 15:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 27
23 nov 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 16
23 nov 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 5
17 nov 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 11
17 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 22 - 9
16 nov 19:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 19 - 11
16 nov 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
16 nov 17:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 17 - 5
16 nov 16:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 34 - 2
10 nov 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 12
9 nov 20:45 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 7
9 nov 19:15 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 13 - 14
9 nov 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 19 - 10
9 nov 16:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 17
9 nov 15:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 6
9 nov 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 30
9 nov 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 14
3 nov 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 8
3 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 30 - 6
2 nov 20:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 6
2 nov 19:15 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 16 - 12
2 nov 17:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 0 - 26
2 nov 16:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 9 - 14
2 nov 16:00 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1* (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
2 nov 15:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 5
2 nov 14:05 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 2
27 okt 19:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 38 - 0
27 okt 18:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 20 - 2
27 okt 17:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
27 okt 16:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 0
19 okt 20:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 21 - 10
19 okt 19:15 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 5
19 okt 17:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 20
13 okt 19:30 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 10
13 okt 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
13 okt 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 28 - 2
6 okt 18:45 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 32 - 3
6 okt 18:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 11
6 okt 17:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 14 - 4
6 okt 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 32
5 okt 21:00 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 11 - 12
5 okt 19:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
5 okt 18:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond)) 18 - 6
5 okt 17:30 Polar Bears H5 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 2 - 16
28 sep 21:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 18 - 13
28 sep 19:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 11 - 6
28 sep 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
28 sep 16:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
28 sep 15:30 Polar Bears H5 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 6 - 8
28 sep 14:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 3
26 sep 20:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 0 - 0
21 sep 20:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 15 - 13
21 sep 19:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 9
21 sep 18:00 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 9 - 13
21 sep 17:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 15 - 5
21 sep 15:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 8
21 sep 15:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 7
21 sep 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
14 sep 15:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 0
14 sep 15:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
14 sep 15:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8