HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum De Sijpel - Harderwijk

Naam Sportcentrum De Sijpel
Telefoon 0341-427444
Straat Parkweg 4
Postcode 3842 AD
Plaats Harderwijk
DatumTijdWedstrijd
31 okt 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 17:15 De Woelwaters H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
21 nov 17:05 De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 17:50 De Woelwaters H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
21 nov 19:20 De Woelwaters H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)
28 nov 17:05 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 17:50 De Woelwaters H3 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)
12 dec 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 17:15 De Woelwaters H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
12 dec 18:00 De Woelwaters Da1 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
12 dec 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)
19 dec 17:05 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
19 dec 17:50 De Woelwaters H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)
16 jan 17:05 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 17:50 De Woelwaters H3 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)
16 jan 18:35 De Woelwaters Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)
16 jan 19:20 De Woelwaters H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)
23 jan 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)
6 feb 16:30 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 17:15 De Woelwaters H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
6 feb 18:00 De Woelwaters H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
6 maa 16:30 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 17:15 De Woelwaters H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
6 maa 18:00 De Woelwaters H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
6 maa 18:45 De Woelwaters Da1 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)
6 maa 19:30 De Woelwaters H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)
20 maa 17:05 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 17:50 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 18:35 De Woelwaters H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
20 maa 19:20 De Woelwaters H2 (Heren) - ZEW H1 (Heren)
20 maa 20:05 De Woelwaters H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)
17 apr 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG2 (Gemengd-C <15)
17 apr 18:00 De Woelwaters H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)
17 apr 18:45 De Woelwaters Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)
24 apr 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 17:15 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 18:00 De Woelwaters H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)
24 apr 18:50 De Woelwaters Da1 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 17:15 De Woelwaters H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren) 7 - 6