HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Brake - Nunspeet

Naam De Brake
Telefoon
Straat Oosteinderweg 19
Postcode 8072 ZN
Plaats Nunspeet
DatumTijdWedstrijd
18 dec 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)
18 dec 18:00 Nunspeet Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
18 dec 18:50 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))
18 dec 19:55 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
18 dec 20:50 Nunspeet H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
18 dec 21:35 Nunspeet H4 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)
15 jan 17:15 Nunspeet Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
15 jan 18:10 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))
15 jan 19:15 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))
22 jan 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
22 jan 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG3 (Gemengd-D <13)
22 jan 18:30 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)
22 jan 19:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))
22 jan 20:20 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
22 jan 21:15 Nunspeet H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)
12 feb 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 18:00 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 18:45 Nunspeet Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
12 feb 19:35 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))
19 feb 17:15 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)
19 feb 18:00 Nunspeet Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
19 feb 18:50 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))
19 feb 19:55 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
19 feb 20:50 Nunspeet H4 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)
5 maa 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)
5 maa 18:00 Nunspeet Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
5 maa 18:50 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))
5 maa 19:45 Nunspeet H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
5 maa 20:30 Nunspeet H4 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)
19 maa 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)
19 maa 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 18:30 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)
19 maa 19:15 Nunspeet H3 (Heren) - ZEW H1 (Heren)
19 maa 20:00 Nunspeet H4 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)
26 maa 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)
26 maa 17:50 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)
26 maa 18:35 Nunspeet Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
26 maa 19:25 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))
9 apr 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
9 apr 18:30 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)
9 apr 19:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
9 apr 20:20 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))
23 apr 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
23 apr 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
23 apr 18:30 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)
23 apr 19:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))
23 apr 20:20 Nunspeet H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren)
23 apr 21:05 Nunspeet H4 (Heren) - Octopus H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:45 Nunspeet H4 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren) 12 - 4
27 nov 18:00 Nunspeet H3 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 16 - 4
27 nov 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 8
13 nov 20:25 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
13 nov 19:20 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
13 nov 18:35 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 2
13 nov 17:50 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 0
13 nov 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 22
6 nov 20:15 Nunspeet H4 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 9 - 4
6 nov 19:30 Nunspeet H3 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren) 7 - 5
30 okt 18:40 Nunspeet H3 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 3 - 5
30 okt 17:50 Nunspeet Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 20 - 4
30 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 19
16 okt 19:45 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 3
16 okt 18:40 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
16 okt 17:50 Nunspeet Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 12 - 11
16 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
2 okt 19:50 Nunspeet H4 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren) 10 - 2
2 okt 18:45 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
2 okt 18:00 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 3
2 okt 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
25 sep 20:00 Nunspeet H4 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 14 - 1
25 sep 19:15 Nunspeet H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 5 - 4
25 sep 18:30 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 2
25 sep 17:50 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 5
18 sep 20:25 Nunspeet H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 8 - 8
18 sep 19:30 Nunspeet Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 14 - 8
18 sep 18:45 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 1
18 sep 18:00 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 15
18 sep 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 3