HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportf.bad Nijmegen-West - Nijmegen

Naam Sportf.bad Nijmegen-West
Telefoon
Straat Planetenstraat 65
Postcode 6543 VW
Plaats Nijmegen
DatumTijdWedstrijd
31 okt 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 14:00 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 14:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)
31 okt 15:35 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
31 okt 16:35 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)
31 okt 17:20 Hydrofiel H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)
31 okt 18:05 Hydrofiel Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
7 nov 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)
7 nov 14:00 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren)
7 nov 15:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
7 nov 16:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
14 nov 13:15 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - EZPC H3 (Heren)
14 nov 14:00 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)
14 nov 14:45 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)
14 nov 15:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
14 nov 16:30 Hydrofiel H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
14 nov 17:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
14 nov 18:30 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))
21 nov 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 14:00 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 14:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)
21 nov 15:50 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 17:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
21 nov 18:00 Hydrofiel H3 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)
21 nov 18:45 Hydrofiel Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)
28 nov 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 14:00 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)
28 nov 14:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)
28 nov 15:45 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
28 nov 16:45 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
28 nov 17:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))
28 nov 19:15 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))
12 dec 17:45 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))
12 dec 18:50 Hydrofiel H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)
19 dec 13:15 Hydrofiel H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)
19 dec 14:00 Hydrofiel Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
19 dec 15:00 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
19 dec 15:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)
19 dec 16:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
19 dec 17:30 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)
19 dec 18:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))
9 jan 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)
9 jan 14:50 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - RZC H1 (Heren)
9 jan 15:50 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 14:00 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 14:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)
16 jan 15:30 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
23 jan 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 14:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Thetis H3 (Heren)
23 jan 15:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
23 jan 16:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
30 jan 13:15 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)
30 jan 14:50 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)
30 jan 15:50 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren)
30 jan 16:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)
30 jan 17:20 Hydrofiel H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)
6 feb 13:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)
6 feb 14:00 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
6 feb 14:55 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))
6 feb 16:15 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))
6 feb 17:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)
6 feb 18:15 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - EZPC H2 (Heren)
20 feb 13:15 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)
20 feb 14:00 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)
20 feb 14:45 Hydrofiel H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren)
28 feb 15:15 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)
28 feb 16:05 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
28 feb 17:05 Hydrofiel H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)
28 feb 17:50 Hydrofiel Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
28 feb 19:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))
7 maa 15:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)
7 maa 16:00 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15)
7 maa 16:45 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
7 maa 17:35 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - NDD H2 (Heren)
7 maa 18:20 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))
13 maa 13:15 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
13 maa 14:00 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Thetis H3 (Heren)
13 maa 14:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - EZPC H3 (Heren)
13 maa 15:30 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)
13 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))
13 maa 18:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))
20 maa 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 14:45 Hydrofiel H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)
20 maa 15:45 Hydrofiel Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
27 maa 13:15 Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 14:00 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)
27 maa 14:45 Hydrofiel H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)
27 maa 15:30 Hydrofiel Da2 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)
10 apr 13:15 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren)
10 apr 14:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
10 apr 15:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 16:45 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
10 apr 18:15 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))
10 apr 19:20 Hydrofiel Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
17 apr 13:15 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren)
17 apr 14:00 Hydrofiel H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
25 apr 15:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)
25 apr 16:00 Hydrofiel H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)
25 apr 16:45 Hydrofiel Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
25 apr 18:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))