HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Bosbad Putten - Putten

Naam Bosbad Putten
Telefoon
Straat Zuiderveldweg 6
Postcode 3881 LJ
Plaats Putten
DatumTijdWedstrijd
9 okt 17:30 Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)
9 okt 18:15 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))
16 okt 17:30 Triton Putten Da1 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)
16 okt 18:15 Triton Putten H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)
6 nov 17:30 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))
6 nov 18:35 Triton Putten Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)
6 nov 19:20 Triton Putten H3 (Heren) - Octopus H2 (Heren)
13 nov 17:30 Triton Putten H2 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)
13 nov 18:15 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
4 dec 17:30 Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)
4 dec 18:15 Triton Putten H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)
4 dec 19:00 Triton Putten H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)
4 dec 19:45 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
4 dec 20:50 Triton Putten Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
11 dec 17:30 Triton Putten Da1 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)
11 dec 18:15 Triton Putten H2 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)
11 dec 19:00 Triton Putten H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)
8 jan 17:30 Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)
8 jan 18:15 Triton Putten Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
8 jan 19:00 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
15 jan 17:30 Triton Putten Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
15 jan 18:15 Triton Putten H2 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)
15 jan 19:00 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))
29 jan 17:30 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))
29 jan 18:35 Triton Putten Da1 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
5 feb 17:30 Triton Putten Da1 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)
5 feb 18:15 Triton Putten H3 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)
5 feb 19:00 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))
5 feb 20:05 Triton Putten H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
5 maa 17:30 Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)
5 maa 18:15 Triton Putten H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
5 maa 19:00 Triton Putten Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
5 maa 19:45 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
26 maa 17:30 Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)
26 maa 18:15 Triton Putten H2 (Heren) - Octopus H1 (Heren)
26 maa 19:00 Triton Putten H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)
9 apr 17:30 Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)
9 apr 18:15 Triton Putten H2 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)
9 apr 19:00 Triton Putten Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)
9 apr 19:45 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))