HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Bosbad Putten - Putten

Naam Bosbad Putten
Telefoon 0341-351288
Straat Zuiderveldweg 6
Postcode 3881 LJ
Plaats Putten
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 feb 18:55 Triton Putten H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 8 - 8
29 feb 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 2 - 1
29 feb 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
8 feb 18:10 Triton Putten H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 9 - 8
8 feb 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
25 jan 20:00 Triton Putten Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 8 - 6
25 jan 19:15 Triton Putten H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren) 11 - 6
25 jan 18:15 Triton Putten H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) 15 - 6
25 jan 17:30 Triton Putten H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren) 11 - 18
18 jan 18:55 Triton Putten H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 5 - 4
18 jan 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 10 - 3
18 jan 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
11 jan 19:40 Triton Putten H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 13 - 9
11 jan 18:55 Triton Putten H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 11 - 3
11 jan 18:10 Triton Putten H2 (Heren) - Octopus H1 (Heren) 6 - 13
11 jan 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 10
14 dec 19:55 Triton Putten H3 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 12 - 7
14 dec 18:55 Triton Putten H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 14 - 8
14 dec 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 8 - 1
14 dec 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 7
6 dec 21:00 Triton Putten H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) 11 - 7
30 nov 18:55 Triton Putten H2 (Heren) - ZVV H1 (Heren) 0 - 8
30 nov 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 2 - 8
30 nov 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 0
23 nov 18:15 Triton Putten H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 10 - 9
23 nov 17:30 Triton Putten Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 5 - 5
9 nov 20:25 Triton Putten H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren) 17 - 4
9 nov 19:40 Triton Putten H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 13 - 10
9 nov 18:55 Triton Putten H3 (Heren) - Octopus H2 (Heren) 9 - 6
9 nov 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 4 - 11
9 nov 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 3
12 okt 18:10 Triton Putten H2 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 8 - 5
12 okt 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 6
28 sep 18:15 Triton Putten H2 (Heren) - Flevo H3 (Heren) 14 - 11
28 sep 17:30 Triton Putten H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 15 - 4
21 sep 19:40 Triton Putten H3 (Heren) - ZVV H2 (Heren) 6 - 5
21 sep 18:55 Triton Putten H2 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren) 6 - 8
21 sep 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 8 - 6
21 sep 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 3