HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Schaeck - Twello

Naam De Schaeck
Telefoon 0571-276263
Straat Veenhuisweg 53
Postcode 7391 TR
Plaats Twello
DatumTijdWedstrijd
1 nov 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)
1 nov 16:45 Proteus Da3 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)
1 nov 17:30 Proteus H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
1 nov 18:15 Proteus H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
1 nov 19:00 Proteus H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)
8 nov 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)
8 nov 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)
8 nov 17:30 Proteus Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
8 nov 18:15 Proteus Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
14 nov 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)
14 nov 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)
14 nov 17:30 Proteus H4 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)
14 nov 18:15 Proteus H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)
21 nov 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)
21 nov 19:00 Proteus Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
21 nov 19:45 Proteus Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
28 nov 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 16:45 Proteus H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)
28 nov 17:30 Proteus Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
28 nov 18:15 Proteus H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)
13 dec 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
13 dec 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)
13 dec 17:30 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)
13 dec 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)
13 dec 19:00 Proteus H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)
19 dec 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)
19 dec 16:45 Proteus Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
19 dec 17:30 Proteus Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
9 jan 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)
9 jan 18:15 Proteus Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)
9 jan 19:00 Proteus H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)
9 jan 19:45 Proteus H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
9 jan 20:30 Proteus H3 (Heren) - NDD H3 (Heren)
16 jan 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 17:30 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 18:15 Proteus H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)
23 jan 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 16:45 Proteus Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
23 jan 17:30 Proteus Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
30 jan 19:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)
30 jan 20:00 Proteus H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
30 jan 20:45 Proteus H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)
6 feb 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)
6 feb 17:30 Proteus H3 (Heren) - DOS H1 (Heren)
6 feb 18:15 Proteus Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
6 feb 19:00 Proteus Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
27 feb 16:00 Proteus Da3 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
27 feb 16:45 Proteus H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
27 feb 17:30 Proteus H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
7 maa 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)
7 maa 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)
7 maa 19:00 Proteus Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)
7 maa 19:45 Proteus Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
13 maa 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
13 maa 16:45 Proteus H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren)
13 maa 17:30 Proteus H4 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)
21 maa 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)
21 maa 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)
21 maa 17:30 Proteus Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
21 maa 18:15 Proteus H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)
27 maa 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 16:45 Proteus Da3 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
27 maa 17:30 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 18:15 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 19:00 Proteus H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)
27 maa 19:45 Proteus H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)
10 apr 19:15 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 20:00 Proteus Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
10 apr 20:45 Proteus Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
11 apr 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)
11 apr 16:45 Proteus H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)
11 apr 17:30 Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
11 apr 18:15 Proteus H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)
24 apr 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 17:30 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)
24 apr 19:00 Proteus Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
24 apr 19:45 Proteus Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
24 apr 20:30 Proteus H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)