HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportfondsenbad De Bongerd - Wageningen

Naam Sportfondsenbad De Bongerd
Telefoon
Straat Bornsesteeg 4
Postcode 6708 PE
Plaats Wageningen
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 19:00 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
23 apr 20:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
9 apr 19:30 De Rijn H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 6 - 10
9 apr 18:45 De Rijn Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 8 - 19
2 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
2 apr 18:40 De Rijn Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames) 9 - 6
2 apr 17:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17) 3 - 14
2 apr 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
2 apr 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 1
26 maa 18:25 De Rijn H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren) 12 - 5
26 maa 17:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 4
26 maa 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 0
19 maa 21:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
19 maa 19:40 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 6
12 maa 20:00 De Rijn H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 10 - 5
12 maa 18:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 13
5 maa 20:25 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 6 - 6
5 maa 19:40 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
19 feb 17:00 De Rijn Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) 6 - 13
12 feb 19:10 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17) 4 - 9
5 feb 21:15 De Rijn H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 9 - 9
5 feb 19:55 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 21 - 11
5 feb 19:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
29 jan 18:25 De Rijn Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames) 3 - 12
29 jan 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
27 nov 17:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 13
27 nov 16:15 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer De Meer/TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 11
20 nov 21:00 De Rijn H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 15 - 8
20 nov 19:45 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
14 nov 16:30 De Rijn H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 12 - 7
13 nov 21:20 De Rijn Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 3 - 11
13 nov 19:35 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 8
6 nov 19:40 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
6 nov 18:55 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 14
6 nov 18:15 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13) 27 - 2
31 okt 18:00 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren) 14 - 3
31 okt 17:15 De Rijn Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 6 - 6
31 okt 16:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 5
23 okt 18:45 De Rijn H3 (Heren) - DWV H3 (Heren) 12 - 4
16 okt 19:45 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 28 - 6
16 okt 18:00 De Rijn H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 7 - 12
16 okt 17:15 De Rijn H3 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren) 7 - 8
9 okt 18:45 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond)) 13 - 10
9 okt 18:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 11
2 okt 21:30 De Rijn H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 10 - 5
2 okt 19:45 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 16
25 sep 19:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 7
18 sep 17:00 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 7