HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportfondsenbad De Bongerd - Wageningen

Naam Sportfondsenbad De Bongerd
Telefoon 0317-466670
Straat Bornsesteeg 4
Postcode 6708 PE
Plaats Wageningen
DatumTijdWedstrijd
7 nov 16:15 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 16:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)
7 nov 17:40 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))
7 nov 18:55 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))
7 nov 19:55 De Rijn Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)
7 nov 21:10 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)
21 nov 18:40 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)
21 nov 19:25 De Rijn Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)
21 nov 20:10 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
21 nov 21:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))
22 nov 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)
22 nov 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
22 nov 17:55 De Rijn H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)
22 nov 18:40 De Rijn H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)
5 dec 16:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))
19 dec 18:45 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 09:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
9 jan 16:30 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)
9 jan 17:15 De Rijn Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)
9 jan 18:00 De Rijn H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
9 jan 18:45 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)
16 jan 20:30 De Rijn H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
16 jan 21:15 De Rijn Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames)
23 jan 18:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)
23 jan 19:25 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)
23 jan 20:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))
23 jan 21:25 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
24 jan 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
24 jan 17:10 De Rijn H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren)
30 jan 19:45 De Rijn H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
6 feb 17:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
6 feb 18:10 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
6 feb 18:55 De Rijn H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)
6 feb 19:40 De Rijn Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
6 feb 20:25 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
6 feb 21:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
27 feb 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)
27 feb 17:10 De Rijn H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)
27 feb 17:55 De Rijn H3 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)
6 maa 20:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))
6 maa 21:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))
7 maa 16:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 17:15 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)
13 maa 19:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 20:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 18:15 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
20 maa 19:00 De Rijn Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames)
20 maa 19:45 De Rijn H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)
20 maa 20:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))
20 maa 21:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))
27 maa 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 17:55 De Rijn Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)
27 maa 18:40 De Rijn H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
27 maa 19:25 De Rijn H3 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)
27 maa 20:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))
10 apr 18:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 18:40 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)
17 apr 18:40 De Rijn Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)
17 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))
17 apr 20:40 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))
24 apr 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 17:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)
24 apr 18:40 De Rijn H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren)
24 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))