HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Van Pallandtbad - Varsseveld

Naam Van Pallandtbad
Telefoon
Straat van Pallandtstraat 4
Postcode 7051 DE
Plaats Varsseveld
DatumTijdWedstrijd
17 sep 09:00 [Concept]DOS H2 (Heren) - Natare H2 (Heren)
17 sep 09:45 [Concept]DOS H1 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)
17 sep 10:30 [Concept]DOS Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
17 sep 11:15 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
1 okt 09:00 [Concept]DOS Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
1 okt 09:45 [Concept]DOS H2 (Heren) - Montferland H1 (Heren)
1 okt 10:30 [Concept]DOS H1 (Heren) - NDD H3 (Heren)
1 okt 11:15 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
15 okt 09:00 [Concept]DOS Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)
15 okt 09:45 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
12 nov 09:00 [Concept]DOS Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)
12 nov 09:45 [Concept]DOS H2 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)
12 nov 10:30 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)
19 nov 09:00 [Concept]DOS H1 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)
19 nov 09:45 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
26 nov 09:00 [Concept]DOS Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)
3 dec 09:00 [Concept]DOS H2 (Heren) - NDD H5 (Heren)
10 dec 09:00 [Concept]DOS H1 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)
17 dec 09:00 [Concept]DOS Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
17 dec 09:45 [Concept]DOS H2 (Heren) - NDD H4 (Heren)
14 jan 09:00 [Concept]DOS H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)
21 jan 09:00 [Concept]DOS H1 (Heren) - Thetis H2 (Heren)
21 jan 09:45 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 09:00 [Concept]DOS H1 (Heren) - Livo H3 (Heren)
4 feb 09:00 [Concept]DOS Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
4 maa 09:00 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
4 maa 09:40 [Concept]DOS H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)
11 maa 09:00 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - Montferland DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 09:40 [Concept]DOS H1 (Heren) - NDD H3 (Heren)
11 maa 10:25 [Concept]DOS Da1 (Dames) - De Grunte Da1 (Dames)
11 maa 11:10 [Concept]DOS H2 (Heren) - Proteus H3 (Heren)
1 apr 09:00 [Concept]DOS Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
1 apr 09:45 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
1 apr 10:25 [Concept]DOS H2 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)
15 apr 09:00 [Concept]DOS H2 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)
22 apr 09:00 [Concept]DOS DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)
22 apr 09:40 [Concept]DOS Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.