HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Trits - Baarn

Naam De Trits
Telefoon
Straat Goeman Borgesiuslaan 2
Postcode 3741 CR
Plaats Baarn
DatumTijdWedstrijd
10 okt 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
10 okt 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)
10 okt 17:00 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)
10 okt 17:45 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
10 okt 18:30 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
10 okt 19:15 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames)
10 okt 20:00 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
10 okt 20:45 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - DAW H4 (Heren)
24 okt 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
24 okt 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 17:00 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
31 okt 17:45 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)
31 okt 18:30 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
31 okt 19:15 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
31 okt 20:00 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
31 okt 20:45 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
7 nov 15:30 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 17:00 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
7 nov 17:45 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
7 nov 18:30 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
7 nov 19:15 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
7 nov 20:00 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
7 nov 20:45 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
21 nov 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 17:00 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
21 nov 17:45 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
21 nov 18:30 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)
21 nov 19:15 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
21 nov 20:00 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
5 dec 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)
5 dec 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
5 dec 17:00 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)
5 dec 17:45 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)
5 dec 18:30 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
5 dec 19:15 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
5 dec 20:00 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)
5 dec 20:45 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)
5 dec 21:30 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
12 dec 15:30 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 16:15 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren)
9 jan 18:00 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 18:45 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
9 jan 19:30 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)
9 jan 20:15 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
9 jan 21:00 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)
16 jan 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
16 jan 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 17:00 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 17:45 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
16 jan 18:30 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
16 jan 19:15 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
16 jan 20:00 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Vaart H4 (Heren)
16 jan 20:45 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
30 jan 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 16:15 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 17:00 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - VZC H3 (Heren)
30 jan 17:45 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
30 jan 18:30 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
30 jan 19:15 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
6 feb 15:30 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 17:00 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)
6 maa 15:30 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 16:15 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
6 maa 17:00 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
6 maa 17:45 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Aalscholver H5 (Heren)
6 maa 18:30 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
6 maa 19:15 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
6 maa 20:00 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
20 maa 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 17:00 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
20 maa 17:45 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
20 maa 18:30 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
20 maa 19:15 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)
20 maa 20:00 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
17 apr 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 16:15 [Concept]De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15)
17 apr 17:00 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
17 apr 17:45 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
17 apr 18:30 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
17 apr 19:15 [Concept]De Vuursche H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
17 apr 20:00 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.