HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Duker - Bunschoten-spakenburg

Naam De Duker
Telefoon 033-2988588
Straat Bikkersweg 96
Postcode 3752 WV
Plaats Bunschoten-spakenburg
DatumTijdWedstrijd
3 okt 16:30 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
3 okt 17:15 De Vaart Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
3 okt 18:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)
3 okt 18:45 De Vaart H3 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
3 okt 19:30 De Vaart H2 (Heren) - VZC H4 (Heren)
24 okt 16:30 De Vaart Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
24 okt 17:15 De Vaart H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
31 okt 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 17:15 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 18:00 De Vaart H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
31 okt 18:45 De Vaart H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
7 nov 16:30 De Vaart Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)
7 nov 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 18:00 De Vaart H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
7 nov 18:45 De Vaart H3 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)
14 nov 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
14 nov 17:15 De Vaart H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
21 nov 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 17:15 De Vaart Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)
21 nov 18:00 De Vaart H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
21 nov 18:45 De Vaart H4 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)
28 nov 16:30 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 18:00 De Vaart H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
28 nov 18:45 De Vaart H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)
12 dec 16:30 De Vaart Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
12 dec 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 18:00 De Vaart H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
12 dec 18:45 De Vaart H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
9 jan 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
9 jan 17:15 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 18:00 De Vaart H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
9 jan 18:45 De Vaart H1 (Heren) - Triton H1 (Heren)
16 jan 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
16 jan 17:15 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 18:00 De Vaart H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
16 jan 18:45 De Vaart H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)
23 jan 16:30 De Vaart Da1 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
23 jan 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 18:00 De Vaart H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
23 jan 18:45 De Vaart H4 (Heren) - De Aalscholver H5 (Heren)
23 jan 19:30 De Vaart H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
30 jan 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
30 jan 17:15 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 18:00 De Vaart H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
30 jan 18:45 De Vaart H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)
6 feb 16:30 De Vaart Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
6 feb 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 18:00 De Vaart H4 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
6 feb 18:45 De Vaart H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)
13 feb 16:30 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
13 feb 17:15 De Vaart H2 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
13 feb 18:00 De Vaart H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)
6 maa 16:30 De Vaart Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
6 maa 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 18:00 De Vaart H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
6 maa 18:45 De Vaart H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
13 maa 16:30 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
13 maa 17:15 De Vaart H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
13 maa 18:00 De Vaart H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
20 maa 16:30 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 17:15 De Vaart Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
20 maa 18:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 19:00 De Vaart H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
20 maa 19:45 De Vaart H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
20 maa 20:30 De Vaart H2 (Heren) - UZSC H9 (Heren)
10 apr 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 17:15 De Vaart Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames)
10 apr 18:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 18:45 De Vaart H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
10 apr 19:30 De Vaart H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
10 apr 20:15 De Vaart H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)
17 apr 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 17:15 De Vaart H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)
24 apr 16:30 De Vaart Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
24 apr 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 18:00 De Vaart H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
24 apr 18:45 De Vaart H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.