HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Krommerijn - Utrecht

Naam De Krommerijn
Telefoon 06 48767660
Straat Weg naar Rhijnauwen 3
Postcode 3584 AD
Plaats Utrecht
DatumTijdWedstrijd
23 nov 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
23 nov 15:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 16:00 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)
23 nov 16:10 UZSC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)
23 nov 16:45 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
23 nov 18:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
23 nov 19:15 UZSC H7 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)
23 nov 20:00 UZSC H6 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
23 nov 20:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)
24 nov 18:15 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
24 nov 19:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
24 nov 20:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)
30 nov 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
30 nov 15:20 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 15:55 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)
30 nov 16:35 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)
30 nov 17:20 UZSC H8 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
30 nov 18:05 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames)
30 nov 19:05 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
1 dec 14:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
1 dec 15:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
1 dec 16:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 dec 19:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 dec 20:40 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
7 dec 21:55 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
8 dec 14:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
8 dec 14:35 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
8 dec 15:50 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
8 dec 16:35 UZSC Da5 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
8 dec 17:20 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17)
8 dec 18:05 UZSC H6 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
8 dec 18:50 UZSC H9 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
8 dec 19:35 Het Zinkstuk H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
14 dec 15:15 UZSC H9 (Heren) - UZSC H8 (Heren)
14 dec 16:00 UZSC Da5 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
14 dec 16:45 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
14 dec 17:30 UZSC H6 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)
14 dec 18:15 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames)
14 dec 19:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
14 dec 20:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
14 dec 21:30 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))
15 dec 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
15 dec 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)
15 dec 16:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
21 dec 16:00 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
21 dec 17:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
21 dec 18:30 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
21 dec 19:45 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))
22 dec 15:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
31 dec 00:00 UZSC H6 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
11 jan 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)
11 jan 16:00 UZSC H8 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
11 jan 16:45 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
11 jan 18:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 jan 19:15 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 20:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
11 jan 21:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
12 jan 15:55 Het Zinkstuk H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
12 jan 16:40 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
18 jan 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)
18 jan 16:00 UZSC H9 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
18 jan 16:45 UZSC Da5 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
18 jan 17:30 UZSC H6 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
18 jan 18:45 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
18 jan 20:15 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
25 jan 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 15:55 UZSC H7 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
25 jan 16:40 UZSC Da5 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
25 jan 17:25 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
25 jan 18:25 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames)
25 jan 19:25 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
25 jan 20:40 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))
25 jan 21:55 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))
26 jan 16:00 UZSC H9 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
26 jan 16:45 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17)
1 feb 16:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
1 feb 17:15 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
1 feb 18:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
1 feb 19:45 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
1 feb 21:10 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
2 feb 14:30 UZSC H8 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)
2 feb 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
2 feb 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)
2 feb 16:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
2 feb 17:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
2 feb 18:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
2 feb 19:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
2 feb 20:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
8 feb 17:45 UZSC H8 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
8 feb 18:30 UZSC H9 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
8 feb 19:15 UZSC Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
8 feb 20:55 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
8 feb 21:55 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)
9 feb 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
9 feb 16:00 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
9 feb 16:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 feb 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
15 feb 16:00 UZSC H7 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
15 feb 16:45 UZSC H6 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
15 feb 17:30 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
15 feb 18:45 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
15 feb 20:15 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
15 feb 21:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
16 feb 17:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
16 feb 19:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
22 feb 15:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
22 feb 17:00 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
22 feb 18:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
22 feb 20:00 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
29 feb 19:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
29 feb 20:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
1 maa 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 15:15 UZSC H6 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
7 maa 16:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 maa 17:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 18:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
7 maa 19:30 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
7 maa 20:45 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)
7 maa 21:45 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
8 maa 14:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
8 maa 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)
8 maa 16:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
8 maa 17:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - VZC H3 (Heren)
8 maa 18:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)
8 maa 19:00 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
14 maa 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)
14 maa 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)
14 maa 16:00 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)
14 maa 17:10 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 maa 18:25 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
14 maa 19:40 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
14 maa 21:10 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
14 maa 21:55 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
15 maa 16:00 UZSC H8 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
15 maa 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 maa 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 maa 20:25 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
21 maa 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
21 maa 16:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 maa 17:45 UZSC H8 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
21 maa 18:30 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel)
21 maa 19:30 UZSC Da5 (Dames) - VZC Da1 (Dames)
21 maa 20:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))
22 maa 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
22 maa 18:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
22 maa 19:25 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
22 maa 20:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
28 maa 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
28 maa 16:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
28 maa 17:00 UZSC H9 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
28 maa 17:45 UZSC H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
28 maa 18:30 UZSC Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
28 maa 19:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)
4 apr 15:15 UZSC H9 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
4 apr 16:00 UZSC H7 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
4 apr 16:45 UZSC H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
4 apr 17:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
4 apr 18:45 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 20:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
4 apr 21:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
5 apr 14:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
5 apr 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
5 apr 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
5 apr 16:15 UZSC Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)
5 apr 17:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
5 apr 18:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond))
5 apr 19:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
5 apr 21:00 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))
11 apr 16:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
11 apr 18:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
11 apr 19:30 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))
18 apr 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 15:55 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)
18 apr 16:40 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
18 apr 18:00 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel)
18 apr 18:55 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 20:10 UZSC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
18 apr 21:25 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
19 apr 21:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
25 apr 15:15 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)
25 apr 16:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
26 apr 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
16 mei 16:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 nov 20:05 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 10 - 10
17 nov 19:00 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 12
17 nov 18:15 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - DAW Da1 (Dames) 5 - 11
17 nov 17:30 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 14 - 1
17 nov 16:45 UZSC H9 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 7 - 5
17 nov 16:00 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) 2 - 12
17 nov 15:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 11 - 9
17 nov 14:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
16 nov 21:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 9 - 7
16 nov 20:15 UZSC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
16 nov 18:45 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 12 - 12
16 nov 17:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 9 - 9
16 nov 16:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 4 - 14
16 nov 15:15 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
10 nov 16:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 12 - 19
10 nov 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
9 nov 19:00 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
9 nov 17:30 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 14 - 8
9 nov 16:45 UZSC H8 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 9 - 5
9 nov 16:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
9 nov 15:15 UZSC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 9
9 nov 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
3 nov 20:35 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 6
3 nov 19:35 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 10
3 nov 18:35 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 3
1 nov 21:55 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 20 - 5
27 okt 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 19
26 okt 18:35 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) 16 - 10
26 okt 17:35 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 5
26 okt 16:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 11
26 okt 15:15 UZSC H7 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 6 - 5
20 okt 17:45 UZSC H6 (Heren) - VZC H3 (Heren) 3 - 6
20 okt 17:00 UZSC H7 (Heren) - VZC H4 (Heren) 4 - 8
19 okt 21:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 13 - 7
19 okt 19:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 10 - 3
19 okt 18:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 20 - 4
19 okt 17:15 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 4 - 5
19 okt 16:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 8
19 okt 15:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
13 okt 19:10 UZSC H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
13 okt 16:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 11
13 okt 16:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 5
13 okt 15:15 UZSC H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 2 - 13
12 okt 18:00 UZSC H7 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 8 - 8
12 okt 17:15 UZSC Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 2 - 7
12 okt 16:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
12 okt 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 3
6 okt 19:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 11 - 8
6 okt 18:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 6 - 5
6 okt 17:45 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 8 - 7
6 okt 17:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 9 - 8
5 okt 20:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 15 - 15
5 okt 19:30 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) 6 - 2
5 okt 18:45 UZSC H6 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 9 - 8
5 okt 18:00 UZSC H8 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 4 - 13
5 okt 17:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 18 - 0
5 okt 17:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 8 - 6
5 okt 16:30 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 6
5 okt 15:15 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 7
29 sep 19:15 UZSC Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 9 - 6
29 sep 18:30 UZSC H7 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 7 - 9
29 sep 17:15 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 4
29 sep 16:30 UZSC H6 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 4 - 5
29 sep 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 12
29 sep 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
28 sep 20:45 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 9
28 sep 19:45 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 4
28 sep 18:30 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) 19 - 5
28 sep 17:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
28 sep 16:00 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) 19 - 9
28 sep 15:15 UZSC H9 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 5 - 12
22 sep 19:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 25 - 4
22 sep 18:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 7 - 9
22 sep 17:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 2 - 9
22 sep 17:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 11 - 10
21 sep 21:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 17 - 30
21 sep 20:00 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
21 sep 19:00 UZSC H8 (Heren) - UZSC H9 (Heren) 9 - 17
21 sep 18:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 4 - 9
21 sep 17:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 18 - 11
21 sep 16:00 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 5 - 9
21 sep 15:20 UZSC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 2
21 sep 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 24