HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Vallei - Veenendaal

Naam De Vallei
Telefoon
Straat Sportlaan 3
Postcode 3905 AD
Plaats Veenendaal
DatumTijdWedstrijd
3 okt 18:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)
3 okt 19:15 [Concept]Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)
3 okt 20:00 [Concept]VZC H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
10 okt 13:30 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)
10 okt 14:15 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
10 okt 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
10 okt 15:45 [Concept]VZC Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
10 okt 16:30 [Concept]VZC H4 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
10 okt 17:45 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))
10 okt 19:05 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))
24 okt 17:30 [Concept]VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
24 okt 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
31 okt 14:00 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 14:45 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
31 okt 15:30 [Concept]VZC Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
31 okt 16:15 [Concept]VZC H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
31 okt 17:30 [Concept]VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
31 okt 18:35 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))
31 okt 19:55 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
14 nov 17:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
14 nov 18:15 [Concept]VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 nov 19:40 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))
14 nov 21:00 [Concept]VZC Da1 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)
14 nov 21:45 [Concept]VZC H5 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
21 nov 18:00 [Concept]VZC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
21 nov 18:45 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 20:05 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))
28 nov 18:00 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 18:45 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
28 nov 19:30 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
28 nov 20:15 [Concept]VZC Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
5 dec 17:30 [Concept]VZC H3 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
5 dec 18:15 [Concept]VZC Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
5 dec 19:00 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
5 dec 20:20 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))
12 dec 13:30 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 14:15 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
12 dec 15:00 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)
12 dec 15:45 [Concept]VZC Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
12 dec 16:30 [Concept]VZC H4 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
9 jan 17:30 [Concept]VZC H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
9 jan 18:15 [Concept]VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
9 jan 19:40 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
16 jan 18:30 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
16 jan 19:40 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 20:45 [Concept]VZC H4 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
16 jan 21:30 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)
17 jan 17:30 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
17 jan 18:15 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
17 jan 19:00 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
17 jan 19:45 [Concept]VZC Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
23 jan 17:30 [Concept]VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
23 jan 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
30 jan 13:30 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
30 jan 14:15 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 15:00 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
30 jan 15:45 [Concept]VZC H5 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
30 jan 16:30 [Concept]VZC Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
30 jan 17:15 [Concept]VZC H4 (Heren) - UZSC H9 (Heren)
30 jan 18:30 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 19:50 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))
6 feb 17:30 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)
6 feb 18:15 [Concept]VZC H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
13 feb 17:00 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht DG1 (Gemengd-D <13)
13 feb 17:45 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)
13 feb 18:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)
13 feb 19:15 [Concept]VZC H5 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
13 feb 20:00 [Concept]VZC Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
13 feb 20:45 [Concept]VZC H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
13 feb 21:30 [Concept]VZC H3 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
27 feb 17:30 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
6 maa 17:30 [Concept]VZC H3 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
6 maa 18:15 [Concept]VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
6 maa 19:20 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
13 maa 13:30 [Concept]VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)
13 maa 14:15 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
13 maa 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
13 maa 15:45 [Concept]VZC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
13 maa 16:30 [Concept]VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
20 maa 18:15 [Concept]VZC H4 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
20 maa 19:00 [Concept]VZC H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
20 maa 20:00 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))
20 maa 21:15 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
27 maa 17:30 [Concept]VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
27 maa 18:35 [Concept]Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)
10 apr 13:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
10 apr 14:15 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15)
10 apr 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
17 apr 17:30 [Concept]VZC H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))
17 apr 18:50 [Concept]VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
17 apr 19:55 [Concept]VZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
17 apr 20:40 [Concept]VZC H4 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
17 apr 21:25 [Concept]VZC H5 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
24 apr 17:00 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)
24 apr 17:45 [Concept]Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
24 apr 18:30 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
24 apr 19:15 [Concept]VZC Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.